Diskuse s uživatelkou:Mizugameza

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Miroslav Genský 14. 10. 2010, 19:56 (CEST)

Ahoj, díky za nový článek, jenom pár tipů, některé součásti toho článku jsou hodně stručné, zvaž, jestli by to nešlo trochu rozvést a bylo by dobré uvést nějaké zdroje.

--BillyBones.jpg Jan Mudruňka -- redakce WikiSkript 25. 10. 2010, 14:23 (CEST)


Názov článku[upravit | editovat zdroj]

Dobrý deň,

Zaujímavý článok, obvzlášť tým, že obsahuje kazuistiku. Len ten názov mi príde trošku krkolomný – Ošetřování pavcientů s rozštěpem rtu a patra od operativního řešení po kompletní protetickou rehabilitaci s 3-D počítačovou analýzou... Napr. by možno stačilo "Ošetřování pavcientů s rozštěpem rtu a patra", o zvyšku vecí sa čitateľ dočíta. Alebo máte nejaké špeciálne dôvody na to, aby sa článok takto volal (napr. názov skúškovej otázky...)? Veľa radosti s WikiSkriptami --Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 1. 11. 2010, 11:56 (CET)


Dobrý den,

prominte jsem naprostý začátečník a nejsem schopná ten název změnit. Mohl byste mi prosím poradit? M

Zdravím

button_link.png

V pravom hornom rohu (tesne nad článkom) sú tlačidlá "číst", "editovat", "zobrazit historii", potom obrázok hviezdičky a vedľa šipka. Keď presuniete kurzor myši na šipku, zobrazí sa vám možnosť "Přesunout". Tam stačí kliknúť a presúvate, kam chcete:) Ak by sa vám to nepodarilo, článok presuniem ja. Vďaka za bleskovú reakciu v diskusii, pekný deň. --Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 1. 11. 2010, 12:48 (CET)


Díky. Snad je to ted uz lepsi :-)

misa

Doplnění literatury[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme za vložení článku Zubní kaz v dětském věku! Ještě bych Vás poprosil o doplnění literatury, ze které jste čerpala.

Děkuji a přeji příjemný večer!

Ondra --OK 14. 11. 2010, 20:25 (CET)

Dobrý den, samozřejmě budu v článku pokračovat - jedná se o vl. klinickou zkušenost jen nevím jak článek uložit rozpracovaný...Děkuji
Pakliže na článku pracujete, doporučuji na počátek článku vložit šablonu: {{Pracuje se}}.
Tím dáte ostatním uživatelům najevo, že článek ještě není hotový (a nebudou Vám do něj zasahovat :-)).
Hezký večer! Ondra --OK 14. 11. 2010, 22:35 (CET)
Hezký večer,
děkuji za Vaše příspěvky do WikiSkript. Dovolím si ještě předchozí příspěvek doplnit: šablonu {{Pracuje se}} vložíte tak, že na začátek článku napíšete {{Pracuje se}}. Složené závorky můžete vložit buď pomocí tlačítka nad editačním oknem, nebo kombinací kláves pravý Alt + B a pravý Alt + N. Pokud by se cokoliv nedařilo, neváhejte se ozvat - rádi Vám pomůžeme! Přeji, aby Vám WikiSkripta dobře sloužila!--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 14. 11. 2010, 23:11 (CET)

nové články[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den,

je skvělé, že díky Vám přibylo ve Wikiskriptech hned několik nových článků ze Zubního lékařství. Ráda bych se jen zeptala, jestli na článcích budete ještě pracovat, pak prosím o vložení šalony {{Pracuje se}} viz doporučení výše nebo je považujete za hotové. Jedná se např. o články Artikulační nástroje;Dentální kovy a jejich slitiny;Pomocné protetické materiály;Částečně snímatelná náhrada;Výplně. I když jsou články zajímavé, budou potřebovat trochu úprav jako je jednotné členění, nadpisy a strukturu. Věřím, že po přečtení základů formátování to pro Vás bude hračka. V případě jakéhokoli dotazu se obraťte na mne nebo na kohokoli z redakce. Ať se Vám ve Wikiskriptech daří stále tak dobře jako dosud! --Dancza.jpg dancza -- redakce WikiSkript 12. 1. 2011, 00:40 (CET)

Dobrý den!
Jménem WikiSkript Vám děkuji za řadu velmi hezkých a přínosných článků! Formátováním článků se netrapte, je nám jasné, že každý uživatel nemůže dokonale umět pravidla formátování...od toho je zde redakce, která to za Vás ráda udělá!
Ještě jednou děkuji za Vaši práci! Doufám, že zachováme WikiSkriptům přízeň a těšíme se na další články! :-)
Příjemné odpoledne!
Ondřej Kučerka --OK 12. 1. 2011, 13:59 (CET)

Dobrý den, plánuji ještě na článcích zapracovat. Nejsem žádný odborník na formátování, ale přečtu si návod a zkusím to. Mám teď fofr ve škole, takže po víkendu se pokusím je učesat, aby byly hezčí. Máme toho ještě s kolegyní dost připraveno, takže to postupně budeme přidávat. Děkuji za povzbuzení - bylo třeba :-) Děkuji. Pěkný zbytek dne. Míša

Poděkování, literatura a šablony[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den,

velmi Vám děkuji za práci na článcích zabývajících se zubní problematikou. Jsou zde opravdu hodně potřebné. Dovolil jsem si do Vašich článků doplnit kategorie tam, kde ještě nebyly a upravit citace podle šablony {{Citace}}, aby byly jednotné s ostatními články ve WikiSkriptech. Byl bych rád, kdybyste doplnila ještě použitou literaturu nebo zdroje do článků: Dezinfekce (zubní lékařství) a Plasty v protetice. Formátováním článků se zabývat nemusíte, to za Vás udělá ráda redakce. Ta však do článků příliš zasahovat nebude (maximálně upraví kategorie nebo citace dle šablony) po dobu, po kterou bude zobrazena šablona {{Pracuje se}}. Prosím Vás tedy jak o používání šablony {{Pracuje se}} tam, kde budete chtít ještě v blízké době pracovat, tak o její odstranění v případě, že již jste s jeho hlavními úpravami skončila. Usnadní a urychlí to práci redakce na Vašich článcích.

Doufám, že zachováte WikiSkriptům i nadále svou přízeň.

S přáním pěkného dne --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 16. 1. 2011, 10:55 (CET)

Copyvio? a poděkování[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji za vložení nových článků. Při kontrole článku Bolest v orofaciální oblasti jsem však na některých místech bohužel narazil na možné porušení autorských práv, neboť tyto části textu jsou převzaty doslova z jednoho článku České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Jedná se pouze o malou část textu, a tak Vás prosím o jeho přepsání do vhodnější formy tak, aby neporušoval autorská práva. S formátováním textu pomocí wiki-kódu si nemusíte dělat starosti. Kdybyste však přeci chtěla znát základy (viděl jsem Vaši snahu o číslování a odrážky ve wiki-kódu), najdete je na stránce Nápověda:Základy formátování. Přeji mnoho chuti do nových článků a věřím, že zachováte WikiSkriptům i nadále svou přízeň. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 21. 1. 2011, 00:01 (CET)

Děkuju za upozornnění, již došlo k revizi a úpravě zmiňované části. Myslím, že nyní je již vše v pořádku. Magda

Děkuji za provedené úpravy. Jen jsem ještě trochu přeformuloval pár prvních odstavců, které se také bohužel plně shodovaly s již zmíněným textem uvedeným na stránkách České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Děkuji Vám i za snahu o rychlou nápravu. S pozdravem --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 21. 1. 2011, 15:39 (CET)

Bolest v orofaciální oblasti[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den,

jsem rád, že zachováváte WikiSkriptům svou přízeň a stále do nich přispíváte. Zejména u zubních článků máme velké nedostatky. Sám jsem student zubního lékařství, a proto mě osobně velmi těší, že se jim věnujete. Bohužel Vás musím opět informovat o tom, že některé pasáže Vašeho článku Bolest v orofaciální oblasti se plně shodují s články Léčba nádorové bolesti, Onkologická bolest a Onkologická bolest - diagnostika(PDF). Tento malý, dobře napravitelný, ale bohužel také velmi důležitý problém jsme již řešili a vyřešili. Bohužel v něm ještě zbyly nějaké pasáže, které je nutné přepracovat tak, aby bylo možné jej ponechat ve WikiSkriptech. Prosím, přepracujte Váš článek po obsahové stránce tak, aby se plně neshodoval s výše uvedenými nebo jinými zdroji, od jejichž autorů nemáme souhlas s uveřejňováním jejich materiálů ve WikiSkriptech. Pokud však máte souhlas autora k uveřejnění tohoto textu ve WikiSkriptech, pak Vás prosím nejlépe o zaslání tohoto souhlasu na e-mailovou adresu redakce: redakce@wikiskripta.eu nebo mi napište na můj email nebo mi odpovězte ne této či mé diskusní stránce. Pokud souhlas nemáte a nevíte si rady s přepracováním článku, pak Vám můžeme pomoci se pokusit získat souhlas autora.

Doufám, že tento problém v pořádku vyřešíme, jako se nám to vždy povedlo.

Přeji mnoho radosti s další prací ve WikiSkriptech. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 23. 2. 2011, 13:59 (CET)

Ahoj,
děkuji za snahu o nápravu vzniklé situace. Již zbývá dořešit jen malý odstavec č.8 Nádory. Mám na mysli ne celý osmý bod, ale právě jen ten malý odstavec. Když jste si s tím již dala takovou práci, tak by byla škoda ji nedokončit k dokonalosti. Mimo to bych se Vás chtěl zeptat, zda Vám nebude vadit, pokud trochu Váš článek typograficky upravím. Děkuji Vám za dosavadní příjemnou spolupráci a těším se na Vaše další články a příspěvky. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 2. 3. 2011, 19:07 (CET)

Dobrý den, děkuji za opravu a jakoukoli úpravu. Míša

Zdravím,
děkuji za pěkně opravený článek. Přesně takto to má být. Jsem moc rád, že to takto dopadlo. Jen tak dál. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 2. 3. 2011, 20:50 (CET)

Doplnění zdroje[upravit | editovat zdroj]

Ahoj, mohla bych tě požádat o doplnění zdrojů u článků Dentální kovy a jejich slitiny ,Dezinfekce (zubní lékařství)? Pokud bys potřebovala s tím poradit,klidně se ozvi. --Jana Zítková 4. 3. 2011, 00:12 (CET)

Keramické materiály v protetice[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den Míšo,
poradím Vám a rád. Velmi si vážím Vaší práce, kterou zde odvádíte. Články ze zubního lékařství opravdu potřebujeme. Z úrovně vašich editací předpokládám, že jste se již velmi dobře seznámila se způsoby, jak editovat a upravovat článek (odrážky, číslované seznamy a tak ....), což mě opravdu těší.
Viděl bych to asi následovně:
 1. Okénko s obsahem bych přemístil hned na začátek článku. To provádíme tak, že na první řádek v editačním okně napíšeme: "__TOC__" (tj. table of contents).
 2. První odstavec: vyčlenit úvodní text do jednoho odstavce, typy porcelánů dát do tabulky (doleva názvy; nahoru - živec, křemen, kaolin), informace o tom, co jednotlivá složka způsobuje napsat možná jako poznámku (máme nyní nově možnost editovat pomocí více předdefinovaných šablon, například {{Poznámka | Sem napíšete daný text.}}), pigmenty a jimi způsobené tónování bych dal opět do tabulky (mohlo by to například vypadat jako barvy ve článku Barevnost látek)
 3. Dělení keramických materiálů: u rozdělení dle způsobu zpracování bych možná vytučnil údaje v megapascalech, u rozdělení dle teploty tavení bych dal to, co nyní začíná pomlčkou jako Poznámku (šablonou)
 4. Proces vypalování keramik: místo odrážek bych volil číslovaný seznam pomocí dvojitého křížš (#) a text, který je nyní pod seznamem bych dal přímo pod daný bod nově očíslovaného seznamu za odrážku (jde to, pokud před text napíšete #* a sem za to pak text) – pokud byste náhodou nevěděla jak na to, můžete se podívat do nápovědy
 5. Indikace, kontraindikace a pracovní postupy bych roztřídil trošku jinak, a to následovně:
 • Nadpisy by byly: keramické materiály, kovokeramické náhrady, celokeramické náhrady
 • Na další úrovni nadpisů by pak bylo: Indikace, Kontraindikace, Pracovní postup
K celému textu:
 • Názvy firem a výrobků bych psal kurzívou (tlačítko je v nástrojové liště nad editačním oknem)
 • Chemické vzorce píšeme mezi následující text (HTML tag): <chemform>Sem přijde daný chemický vzorec</chemform>
 • Někde by bylo možné něco zvýraznit, ale to záleží na každém, jak to cítí.
Pokud se na úpravy sama necítíte, avšak s nimi souhlasíte, mohu je provést sám.
Přeji příjemný den--Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 16. 3. 2011, 10:19 (CET)

Dobrý den,

moc děkuju. Pokusím se :-) Kdybych měla nějaký problém ještě bych Vás obtěžovala. M

Dobrý den,
upravila jste článek do moc pěkné podoby. Udělal jsem v něm snad jen nepatrné změny. Vyměnil jsem pomlčky za odrážky a poznámky v úvodu jsem sloučil do jedné, aby mezi nimi nebyly mezery a článek byl trošku kratší a tím i přehlednější.
Stáváte se již pokročilou WikiSkriptařkou. :-)
Přeji pěkný den!--Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 16. 3. 2011, 14:12 (CET)

Korunková náhrada[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den,

tak jsem Váš velmi pěkný a dlouhý článek prošel. Jak se vypořádat s tím, že je dlouhý, je poměrně jednoduché. Po úpravách článku, aby byl co nejvíce přehledný, bych článek rozkouskoval na jednotlivé celky do samostatných článků a ty potom navkládal do jednoho souhrnného, tj. zpět sem. Ale toto bych udělal až opravdu po ukončení základních úprav, abychom v tom měli přehled. Budeme ale muset zohlednit budoucí rozdělení a složení v úrovních nadpisů jednotlivých odstavců.

Nyní Vám napíšu seznam mých postřehů a návrhů k úpravám.

 1. Čísla v číslovaných seznamech by bylo vhodné nahradit dvojitým křížem (#) - vkládá se pomocí pravého alt + x.
 2. Jak tam máte 3 poznámky za sebou, bylo by asi přehlednější, aby nebyly odděleny mezerou. Toho lze docílit, pokud použijete jen jednu šablonu Poznámka, která bude obsahovat všechny 3 informace. Zápis v editačním okně bude vypadat následovně:
  {{Poznámka |
  '''Materiály''' -adiční silikony, polyétery, jednodobá technika otiskování
  '''Provizorní náhrady''' - většinou se nezhotovují " zbylá vrstva skloviny dostatečně chrání pulpu před poškozením, pokud zasahuje preparace do dentinu, je vhodné před otiskováním aplikovat některé z dentinových adheziv, aby nedošlo ke kontaminaci dentinové rány
  '''Fixace''' - adhezivním postupem s použitím kompozitních cementů}}
 3. V odstavci Inlaye, onlaye
  • Poznámky bych tady viděl spíš jako náplně dvou hesel. První heslo (článek obsahující šablonu Heslo): Inlay. Druhé heslo: Onlay. Z článku bych pak udělal odkazy právě na tato nová hesla.
 4. Některé poznámky bych nahradil normálním textem (pro větší přehlednost). Jde o tyto poznámky:
  • Inlay, onlay - Kontraindikace
  • Částečné korunky - Hned pod nadpisem
  • Částečné korunky - Otisky
  • Částečné korunky - Fixační materiál
  • Kořenové nástavby - Indikace
  • Čepové korunky - Hned pod nadpisem
  • Čepové korunky - Otiskování
  • Čepové korunky - Fixace
  • Celoplášťové korunky - Plastové - Fixace
 5. Některé poznámky bych nahradil normálním textem pod další nadpis. Jde o tyto poznámky:
  • Celoplášťové korunky - Kovové - pod nadpis Materiál
  • Celoplášťové korunky - Plastové - část pod nadpis Materiál a část pod nadpis Indikace
  • Kotevní korunky - pod nadpis Definice
 6. Některé poznámky bych přesunul na konec odstavce. Jde o tyto poznámky:
  • Složené kořenové nástavby
  • Kořenové čepičky

Uznávám, je toho dost, a tak doufám, že Vás to neodradí. :-)

Je toho opravdu dost, a tak mě napadlo, jestli by nebylo dobré domluvit se na osobní konzultaci.

Přeji pěkný večer! --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 3. 4. 2011, 23:04 (CEST)

Jejda toho je vazne moc. :-) Koukala jsem a Vy jste z 1.lékařské. Já chodím na prekliniku v úterý odpoledne a na histologii ve čt odpoledne. Kdybychom se na někdy domluvili, bylo by to fajn. Já se pokusím udělat nějaké změny a uvidíme :-) Děkuju Míša

Dobrý den. Nechtěl jsem Vás vylekat. :-)
Ohledně naší konzultace: V úterý hlídám v počítačové místnosti (od 12:30 do 17:30) na Fyziologickém ústavu, ale můžeme se domluvit, že za mnou přijdete tam. Jen příští úterý zrovna nemohu. Ve čtvrtek mám prekliniku, ale jen do 15:30, takže kolem 16-té hodiny bychom se mohli sejít například v některé z počítačových místností (Purkyňův ústav, Knihovna U Nemocnice 4) nebo i jinde. Doufám, že jsem pochopil správně, které dny preferujete. :-) Doufám, že se nám podaří najít společný termín. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 4. 4. 2011, 17:41 (CEST)

Super. Tak pristi ctvrtek ve 4 pred knihovnou? Mam ted do konce tydne dovolenou, takze pristi tyden by byl idelani....? M

To je opravdu ideální i pro mě. Budu na Vás čekat příští čtvrtek 14.4. ve 4 před knihovnou. Těším se na Vás. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 4. 4. 2011, 18:36 (CEST)

Odkazy ve článcích[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Míšo,

všiml jsem si, že provádíš redakční práci. Za to Tě chválím.

Ve článku Skloionomerní cement jsi zkoušela dát odkaz (v naší terminologii prolinkování) na článek Zubní kaz.

Pokud chceš udělat odkaz na článek s jiným názvem než je slovo ve článku, uděláš to tak že do dvojitých hranatých závorek napíšeš nejprve název článku, na který odkazuješ, potom vložíš tzv. svislík (vložíš ho pomocí tlačítka v liště nad editačním oknem nebo pomocí klávesové zkratky pravý alt + w) a za ním necháš slovo ze článku, ze kterého děláš odkaz.

Jak je to u tohoto případu (článek Skloionomerní cement):

Po šetrném přístupu ke [[Zubní kaz|kazu]] se odstraňuje jen kazivý dentin.

Měj se pěkně a snad Tě už kotník tolik nebolí. :-) Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 19. 4. 2011, 19:38 (CEST)


Ahojda,

moc děkuju. Píšu si do seznamu Tipy triky :-) No spíš se pokouším a zkouším si to. Snad časem to dostanu do ruky.

Kotník chodí jako nový.:-)

Děkuju

M

Podrobnější údaje o zdroji[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den,

u článku Pacient s poruchou krvácivosti v ordinaci zubního lékaře uvádíte jako zdroj přednášku MUDr. Magdalény Kašparové. V současné podobě to bohužel nestačí. K přednáškám potřebujeme trochu podrobnější údaje. Doplnila byste prosím sem nebo do článku:

 • název přednášky
 • datum, kdy se konala
 • pro koho ta přednáška byla (všeobecní nebo zubní lékaři)
 • pro který ročník
 • jaký to byl předmět
 • kde se konala (město)

Příklad standardního zápisu přednášky, která byla zdrojem článku, je zde:

 • KARETOVÁ, Debora: Flebotrombóza. [Přednáška pro 5. ročník 1. LF UK (kardiologie, všeobecné lékařství)]. Praha, 17.12.2010.

Dále jsem se chtěla zeptat, jestli se jedná opravdu o zdroj (přesně opsáno z přednášky − v tom případě bychom potřebovali autorská práva) nebo jestli Vám to posloužilo pouze jako použitá literatura?

Předem děkuji za doplnění.

--Romerová.jpg Michaela Romerová -- redakce WikiSkript 20. 4. 2011, 13:09 (CEST)

Dobrý den,

ještě jednou jsem narazila na Vámi uvedený zdroj − přednáška MUDr. Magdalény Kašparové, tentokrát v článku Dezinfekce (zubní lékařství). Doplnila byste prosím chybějící údaje jako u předchozího článku?

Moc děkuji.

--Romerová.jpg Michaela Romerová -- redakce WikiSkript 9. 5. 2011, 21:40 (CEST) Dobrý den,

ano doplním to asi to bdue ve vícero článcích - - během zítřka je rpojdu a opravím to.

Díky

Míša

Posttraumatická ankyloza temporomandibulárního kloubu - kazuistika[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den,

díval jsem se na Váš článek Posttraumatická ankyloza temporomandibulárního kloubu - kazuistika a velmi se Vám povedl!! Jen bych Vás chtěl poprosit o doplnění použité literatury.Nejjednodušší je projít si citace a použít příslušnou šablonu. Má to své výhody, například se nebudete muset nikdy starat o správný formát citace, neboť šablona vše seřadí ve správném pořadí:) Kdyby jste potřebovala s čímkoli poradit, obraťte se na mě nebo na kohokoli z redakce.

S pozdravem--Josef Brychta Josef Brychta -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 18:00 (CEST)

Dobrý den,

ráda doplním - jen jsem zádnou literaturu nepouzila, takze si s tím nevím moc rady.

Děkuji za radu.

Míša

Zdravím oba,
omluvte mě, že se vmísím do vaší diskuse, ale myslím si, že v tomto případě není nutné uvádět použitou literaturu ani jiný zdroj. Jak píše Míša, žádnou literaturu ani nepoužila, a to zřejmě proto, že je lékařka a tyto informace má z praxe. V takovém případě se uvádění literatury nebo zdrojů nevyžaduje.
Míšo, možná by bylo dobré, kdyby sis v nastavení do kolonky "Vaše skutečné jméno" napsala svůj titul. Tím by ostatní věděli, odkud jsi mohla čerpat (tj. z vlastní hlavy a praxe), a že nemusíš někde uvádět literaturu (ale opravdu jen někde).
Mějte se hezky --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 18:37 (CEST)

Ahoj Honzo,

dekuji, ale budu to brat jako jedinou vyjimku, mozna by bylo dobre dat tam nejaky teoreticky zaklad a doplnit literaturu. Zítra neco pohledám a doplnim.

Diky

Míša

Parodontologie – základy[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Míšo,

objevila jsem Tvůj zapomenutý rozpracovaný článek Parodontologie – základy. Budeš ho ještě dodělávat? Pokud ne, odstraň z něj šablonu {{Pracuje se}}.

Celkově si myslím, že článek je příliš dlouhý a chtěl by rozdělit do více menších podčlánků. Poptej se to Readyho, až spolu budete zase ohledně WS mluvit. Pokud by neměl čas, samozřejmě poradím i já ;)

Příjemné odpoledne ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 6. 6. 2011, 15:04 (CEST)


Ahojda, určitě na tom zapracuji. Za týden se vdávám, takže potom se zase pustim do editování a vše napravim. Obrátim se na Readyho a zkonzultuju to s ním.

Díky

Misa


Ahojda, jasně. Gratuluju a přeju do společného života vykročení tou správnou nohou ;)


Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 8. 6. 2011, 09:35 (CEST)

Toleranční test s D-xylózou[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval za mnoho editací v oblastí typografie a pravopisu. Omlouvám se, že jsem Vám vrátil Vaši úpravu článku Toleranční test s D-xylózou. Podle doporučení ale skutečně na tomto místě patří pomlčka a nikoli spojovník. V tomto případě je zapsána pomocí kódu &ndash;, což je občas trošku matoucí, je to však stejně správně jako "–". Více informací naleznete v nápovědě.

Děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných editací. Kdybyste měla jakýkoli dotaz, neváhejte se na mě obrátit. S pozdravem

--Cooba.jpg Jakub Štefela (redakce WikiSkript) 24. 7. 2011, 23:27 (CEST)


Dobrý den,

děkuji. Stále se učím.

Míša

Wikičtyřlístek[upravit | editovat zdroj]

Wiki4lístek

Vážená paní doktorko,

chtěl bych Vám upřímně poděkovat za veliké množství práce, které neustále děláte ve WikiSkriptech. Je vidět, že nad svými editacemi přemýšlíte a zdá se, že Vás to baví. Váš přínos je opravdu znát a jsem si jistý, že Vaše zásahy pomohou mnoha studentům.

Jako aspoň symbolické poděkování za Vaše úsilí si Vám dovoluji poslat wikičtyřlístek. Těším se, že se budeme na stránkách WikiSkript nadále potkávat!--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 27. 7. 2011, 12:16 (CEST)

Vážený pane doktore,

moc děkuji. Budu se snažit se nadále zlepšovat pod laskavým vedením Jana Jirků, který mi hodně pomáhá.

S pozdravem

Bučková

Zapomenutý článek[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den,

narazila jsem na Váš článek Korunková náhrada, který je stále označen jako rozpracovaný. Článek už ale vypadá velmi pěkně a kvalitně. Poslední úpravy proběhly v dubnu, tak by asi stálo za to tuto šablonu smazat. Pokud se ale chystáte na článku dále pracovat, pak se moc omlouvám. Přeji mnoho dalších stejně kvalitních článků ve WS a krásný zbytek léta. --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 27. 8. 2011, 14:45 (CEST)

Ošetřování pacientů s rozštěpem rtu a patra[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Míšo,

vidím, že ve WikiSkriptech stále pilně edituješ a děláš opravdu hodně práce. Při kontrolách citací jsem narazil na Tvůj článek Ošetřování pacientů s rozštěpem rtu a patra. Článek je velmi pěkný, ale chybí mu použitá literatura či zdroj. Prosím Tě o její doplnění.

Měj se hezky --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 23. 9. 2011, 19:05 (CEST)