Diskuse s uživatelkou:Terri

Z WikiSkript

--Slepi (redakce WikiSkript) 14. 10. 2010, 18:35 (CEST)

Pochvala[editovat zdroj]

Ahoj Terko,

velice Ti děkujeme za Tvůj podíl na převodu textů pro Slovník fyziologie do WikiSkript. Odvedla jsi velké množství velmi kvalitní práce, za což Ti patří náš veliký dík. Vaší zásluhou již má řada základních pojmů ve WikiSkriptech svůj vlastní článek. Přeji Ti, aby se Ti stejně hezky dařilo i nadále. --Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 16. 11. 2010, 23:35 (CET)

Ahoj,

děkuji za pochvalu :) --Terri 17. 11. 2010, 13:22 (CET)

Neurologie v zapomnění[editovat zdroj]

Ahoj Terko,

narazila jsem na portál, který jsi začala tvořit a pak na něj zapomněla – Portál:Otázky z neurologie (LFP, VL). Doplníš tam prosím vaše otázky? Pokud jen odstraníš šablonu pracuje se, bude ho třeba smazat, prázdný portál s otázkama obzvláště ve zkouškovém, může způsobit dost zklamání :-) ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 6. 6. 2011, 14:50 (CEST)

Aktualizace seznamů[editovat zdroj]

Milá Terezo,

při pravidelné aktualizaci seznamu redaktorů jsme jako vždy hodnotili aktivitu a časové možnosti všech členů. Vzhledem k tomu, že jsi v posledních šesti měsících neprováděla žádnou redakční činnost a ani od Tebe nemáme žádné zprávy, prozatím Tě ze seznamu redaktorů odstraňujeme. Tyto změny děláme kvůli uživatelům, aby se neobraceli se svými dotazy a prosbami na momentálně neaktivní členy redakce, kteří by neměli čas na tyto dotazy odpovídat. Samozřejmě – pokud budeš mít v budoucnosti opět chuť pracovat ve WikiSkriptech, rádi Tě mezi námi opět uvítáme.

V každém případě moc děkujeme za všechny Tvoje dosavadní příspěvky a doufáme, že se k redakci WikiSkript opět přidáš.

S pozdravem a přáním hezkého léta! --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 1. 7. 2012, 11:02 (CEST)