Fórum:Žádost o pomoc správce

Z WikiSkript

wiki4lístek
Vítáme Vás ve WikiSkriptech,
ve světě, který vzniká spoluprací. Tvořte ho s námi!
Máte skvělý nápad, otázku, nebo se chcete jen poradit? Neváhejte a zapojte se!
Nápověda
Nápověda
Dotazy a připomínky
Dotazy a připomínky
Obecná diskuse
Obecná diskuse
Redakční diskuse
Redakční diskuse
Akce
Akce
Nápověda vám pomůže se zorientovat ve WikiSkriptech. Zde se můžete zeptat a poradit. Nebo ostatním předložte vaše nápady! V této diskusi si můžete popovídat s dalšími uživateli WikiSkript. Prostor pro diskusi (nejen) mezi členy redakce WikiSkript. Můžete si vybrat ze spousty zajímavých akcí, na kterých se s vámi rádi uvidíme osobně!
  • Zde můžete požádat o pomoc správce WikiSkript.
Šablona CC[upravit | editovat zdroj]

Prosím o úpravu šablony {{Cc}} - vizte její diskusní stránku. Děkuji--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 28. 3. 2011, 11:22 (CEST)

Hotovo. --Petr Kajzar (redakce WikiSkript) 28. 3. 2011, 15:58 (CEST)

Vyprázdnění kategorie Smazat[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den, chtěl bych poprosit o vyprázdnění kategorie Smazat. Jsou tam především obrázky označené jako duplicitní ke Commons. Obrázky označuji, protože na Commons jsou často obrázky ve větším rozlišení, bývají aktualizovány, vylepšovány nebo jinak upravovány, což se přímém vložení do Wikiskript ihned projeví i zde. Navíc zůstane u obrázku původní popis z Wikimedia Commons. Děkuji.--Sevela.p 4. 4. 2011, 17:10 (CEST)

Dobrý den, děkujeme, že jste se pustil do nahrazovaní obrázků, kategorii Smazat, proberu. Dublované obrázky jsou tu ještě z doby, než jsme zprovoznili InstantCommons. S přáním příjemného večera ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 4. 4. 2011, 21:49 (CEST)