Fórum:Ptáte se

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

Máte skvělý nápad, otázku, nebo se chcete jen poradit? Neváhejte a zapojte se!
Nápověda
Nápověda
Dotazy a připomínky
Dotazy a připomínky
Obecná diskuse
Obecná diskuse
Redakční diskuse
Redakční diskuse
Akce
Akce


Prosba[upravit | editovat zdroj]

Zdravím, chtěla bych editovat článek Umbilikální kýla, který je stále ve fázi rozpracovaný. Původní autor má již neexistující profil. Mohu šablonu smazat a tento článek editovat? Předem děkuji za odpověď. - Klaralatinova

Já Vás velice zdravím Kláro,
samozřejmě nejenom můžete, ale dokonce je to velice žádoucí a vítané! Pokud se chcete do tohoto článku pustit, pak se směle můžete pustit do editací. Pokud :byste potřebovala jakoukoliv pomoc, můžete se obrátit na někoho z redaktorů či přímo na mě. A nemusíte se bát – tady nelze opravdu :nic zkazit a vše je rychle opravitelné! Mnohokrát Vám děkuji za iniciativu a budu se těšit.
S pozdravem,
Vrejlek fotka.png MUDr. Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 9. 1. 2019, 21:43 (CET)

Rady[upravit | editovat zdroj]

Prosím o pomoc, hledám na internetu na všech webech o lékařství, ale nedaří se mi najít informaci, za jak dlouho se objeví podlitiny, modřiny nebo jednoduše zhmožděniny. Za ja dlouho se po úderu objeví na těle podlitina? Byl bych vám vděčný.

Vážený uživateli,
děkuji Vám za Váš zájem o WikiSkripta. Přemýšlel jsem jak bych Vám nejlépe dokázal poradit, jediné co mě však napadlo, je náš velmi slušně zpracovaný :článek Tupá poranění ze soudního lékařství, kde byste mohl najít požadované informace. Jenom předem Vás upozorňuji, že článek obsahuje některé :obrázky, které mohou být pro některé méně otrlejší uživatele nevhodné. Pokud byste měl jakékoliv další dotazy, neváhejte se zeptat.
S díky a pozdravem,
Vrejlek fotka.png MUDr. Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 21. 1. 2019, 20:26 (CET)

Nervus oculomotorius - prosím radu[upravit | editovat zdroj]

Dobrý deň, uvádzate prehľad o poškodení nervus oculomotorius, ale nikde nie je uvedená nijaká liečba, alebo špecializovaný lekár na takéto prípady. Mám prípad, kde tento nerv bol stlačený vplyvom výdute na mozgovej cieve ( aneurizma) , tá bola operovaná a teraz si nevieme rady na koho sa obrátiť s poruchou tohto hlavového nervu, nakoľko nereaguje - očné viečko sa zavrelo, zrenica nereaguje, dvojité videnie, a je potrebná liečba. Máte zoznam prípade kontakt na nejakého špecialistu ? Ďakujem, veľmi by nám to pomohlo, čas je dôležitý.

Dobrý den, náš projekt slouží jako učebnice pro studenty medicíny a lékaře, nikoliv jako poradna stran léčby nebo telefonní adresář specialistů. S Vaším dotazem se obraťte buď na specialistu, který Vás léčil (jak zmiňujete) v předešlé době či na registrujícího praktického lékaře. Děkujeme za pochopení. Zef avatar 3.jpg Zef d|p 10. 7. 2019, 13:17 (CEST)

Nefunguje editor knih?[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den, jen chci upozornit,že je zřejmě nefunkční editor knih, při pokusu o otevření náhledu knihy mi to hlásí toto:

Vnitřní chyba [2fbde70665a3c3fcd150f895] 2019-10-10 09:02:39: Kritická výjimka typu „ParseError“

Díky, Jan Holubec

Dobrý den, děkujeme za upozornění. Opravil jsem Josef Martiňák (diskuse) 10. 10. 2019, 11:28 (CEST).