Diskuse s uživatelem:JanKozinski

From WikiSkripta

--Mini-misa.jpg Michaelka -- redakce WikiSkript 4. 3. 2014, 23:39 (CET)


Archiv původní diskuse[edit | edit source]

Pochvala, drobnosti[edit | edit source]

Ahoj Johanesi!

S potěšením sleduji, že úspěšně pokračuješ v redakční a autorské práci na WikiSkriptech! Takový přístup je velmi chvályhodný a především velmi žádoucí od nových členů, já bych Ti za něj velmi rád poděkoval. Jen tak dál a brzy to bude na Wikičtyřlístek. Pár minidrobností, které jsem si dovolil upravit ve článku Deprese, kterému jsi věnoval hodně úsilí:

  • pokud přidáváme článek do portálů, najdeme si na hlavní stránce námi požadovaný portál a teprve tam přidáváme odkaz na článek, který chceme přidat
  • v tomto případě na stránce portálu Psychiatrie položka článku Deprese v nadpisu Afektivní poruchy
  • pokud článek dokončíme, nejprve se přidává redakční šablona na diskusní stránku a následně, jakmile je redakční šablona zkontrolována, přidáváme šablonu "Zkontrolovat" na stránku článku
  • ve WikiSkriptech se spíše zřídka používá tvrdých mezer <br\> či formátování textu
Jsou to veskrze jenom drobnosti, kterými Tě samozřejmě nechci zaskočit. Brzy se můžeme setkat a tyto věci probrat. Pokračuj v dobré práci, díky!
--Vrejlek fotka.png Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 24.4.2014, 16:06
Vidím, že jsem neodpověděl, což u tak výřečného tvora, jako jsem já nebývá zvykem =). Samozřejmě děkuji za rady a pokusím se podle nich zařídit. Je pravda, že mi bude asi celkem dlouho trvat si tyhle formální náležitosti psaní wikitextu zapamatovat a dělat je bezděčně, ale snad to půjde =). Detaily můžeme probrat na wikivíkendu =).
JanKozinski (diskuse) 5.10.2014, 15:25

WikiSluníčko[edit | edit source]

WikiSlunicko.png

Vážený kolego,

procházel jsem poslední změny a žasnu nad tím, kolik užitečné práce jste stihl v posledních dnech udělat. Nemohu jinak a musím Vám projevit uznání přidělením WikiSluníčka. Taková hromada práce se cení! Díky!
CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, Ph.D. -- redakce WikiSkript 13.5.2014, 17:36
Děkuji pane doktore :-). Ještě docela tápám, nejsem zde dlouho, ale redakční činnost mě baví a doufám, že budu pro WS časem přínosem :-).
JanKozinski (diskuse) 13.5.2014, 19:11

Další pochvala[edit | edit source]

Ahoj Johanessi, s potěšením Tě opět chválím za velmi dobře odvedenou práci v posledních dnech. Tvé články týkající se adiktologie jsou pro WikiSkripta živým přínosem, který velmi oceňujeme! Zároveň doufám, že naše spolupráce bude nadále pokračovat a že zachováš WikiSkriptům dlouhotrvající přízeň. Děkujeme!
--Vrejlek fotka.png Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 18.10.2014, 07:02
Děkuji, těší mě to a oceňuji takovou zpětnou vazbu, alespoň pak vidím, že to nedělám úplně špatně. Nicméně ačkoliv by tam neměly být faktické chyby, stále si netroufám tvrdit, že jsem skutečně zdatný wikiskripťák. Proto jakoukoliv kritiku uvítám =).
JanKozinski (diskuse) 18.10.2014, 08:17
Milý Johanesi!
Wiki4lístek.png

Je mi příjemnou povinností ti v rámci WikiVíkendu udělit tento překrásný Wiki4lístek! Toto vyznamenání budiž Ti uděleno za velké množství kvalitní práce, kterou jsi ve WikiSkriptech v posledních měsících odvedl. Jsem si jist, že Tě to muselo stát mnoho úsilí a stráveného času, o to větší máš obdiv můj i dalších členů redakce k takto úctyhodnému výkonu. Články jako Aceton či Fruktóza jsou velmi pěkně zpracované a výstižné, což je pro každého studenta velice zásadní. Navíc, doplnění o Tvé znalosti z adiktologie jsou pro nás cenným přínosem!

Doufám, že Tě toto vyznamenání povzbudilo a nadále budeš přispívat našemu portálu jak kvalitními informacemi, tak příjemnou společností na WikiVíkendech!
--Vrejlek fotka.png Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 19.10.2014, 09:40
Mnohokrát děkuji =) ! Udělám vše pro to, aby byl i v časech budoucích stále zasloužený :-) !
JanKozinski (diskuse) 19.10.2014, 10:02

Kodein - šablona pracuje se[edit | edit source]

Ahoj Johanesi :) Článek Kodein/adiktologie, který jsi vytvořil, má stále vloženou šablonu pracuje se, nicméně nebyl delší dobu editován. Mohu Tě tedy poprosit o jeho dokončení a případné odstranění šablony? Předem děkuji a přeji hezký den.
Michaela Balejova.jpg Michaela Balejová -- redakce WikiSkript 18.11.2014, 14:39
Ahoj Míšo, děkuji za připomenutí =). Bohužel mě zrovna nenapadá nic, co bych dodal, i když toho určitě bude časem dost. Citace jsem nicméně dopsal, a to jak do Tebou zmíněného článku, tak do článku Kodein/farmakologie. Z obou jsem také odstranil šablonu "Pracuje se", neboť i když mám v plánu v psaní pokračovat, v tuto chvíli nestíhám a nerad bych někomu bránil v psaní pokračovat =). Jelikož nejsem medik, a fyziologii a farmakologii se teprve učím, moc bych ocenil, zda bys případně mohla obě stránky zkontrolovat, jelikož jsi zkušenější wikiskripťák a případně poradit, co mám doplnit =). Děkuji a přeju taky hezký den =).
JanKozinski (diskuse) 19.11.2014, 16:05

Amoniak - šablona pracuje se[edit | edit source]

Ahoj znovu :) Bohužel tě musím znovu otravovat ohledně šablony pracuje se, nyní v jiném článku. Článek Amoniak je velmi přínosný, pokud plánuješ v nejbližší době nějaké změny v článku, prosím o jejich učinění a následné odstranění šablony pracuje se, ať může článek sloužit jako plnohodnotná studijní pomůcka :) Předem díky a přeji hezký den.
Michaela Balejova.jpg Michaela Balejová -- redakce WikiSkript 24.11.2014, 12:42
Ahoj, myslím, že teď nemám, co bych k článku dodal. Děkuji za upozornění, článek je sice velice kusý, ale bohužel teď se nestíhám WS vůbec věnovat. Citace v článku jsou, šablonu jsem tedy odstranil a hned, jakmile budu mít trochu víc času se budu článku věnovat =). Děkuju za upozornění a přeju hezký den.
JanKozinski (diskuse) 24.11.2014, 13:51

Upozornění[edit | edit source]

Vážený uživateli,

děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole Shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Děkuji za pochopení a spolupráci.
Kalo (diskuse) 10.4.2017, 10:38
Vážená uživatelko,

děkuji za Vaše upozornění. Zároveň Vás však prosím o zdržení se rozdávání podobných pouček, jichž jsem si vědom. Můj notebook je už jednou nohou v hrobě a stává se nezřídka, že mi celý spadne. Neukládám proto v pravidelných (a krátkých) intervalech stránku bezdůvodně.

Děkuji za pochopení a spolupráci.
JanKozinski (diskuse) 10.4.2017, 13:16

Prázdné články[edit | edit source]

Milý Honzo,

děkujeme za přispívání do Wikiskript. Píši ohledně Tebou vytvořených, a na portál psychiatrie vložených článků, které jsou bohužel bez jakéhokoli textu, bez šablony. Jistě se jedná jen o nedorozumění, prosím tedy o doplnění alespoň šablony pracuje se, zda-li je v plánu na těchto článcích dále pracovat. Jedná se o tyto články: Poruchy vyvolané užíváním několika látek a užíváním jiných psychoaktivních látek, Poruchy vyvolané užíváním organických rozpouštědel ‎, Poruchy vyvolané užíváním tabáku , Poruchy vyvolané užíváním halucinogenů, Poruchy vyvolané užíváním jiných stimulancií (včetně kofeinu), Poruchy vyvolané užíváním kokainu, Poruchy vyvolané užíváním sedativ nebo hypnotik ‎, Poruchy vyvolané užíváním alkoholu.

Předem díky a přeji hezký den.
Michaela Balejova.jpg Michaela Balejová -- redakce WikiSkript 10.4.2017, 10:57
Ahoj, díky za upozornění, zapomněl jsem na to. Na WW je mám v plánu udělat :-).
JanKozinski (diskuse) 10.4.2017, 13:11

Řád černé kávy[edit | edit source]

Kava.png
Milý příteli Johannesi, uděluji Ti Řád černé kávy za Tvoji dnešní práci na článku Poruchy duševní a poruchy chování způsobené užíváním psychoaktivních látek.
Profilovka.jpeg Jiří Gurka -- redakce WikiSkript 22.4.2017, 07:29
Mnohokrát děkuji Jirko, myslím, že ten objem kávy na tom obrázku přibližně odpovídá množství, které jsem tu v noci zkonzumoval :-))). A promítlo se to na také na tom, že jsem tady zmatečně psal vcelku nesmyslná větná spojení, tak je na čase to napravit :-).
JanKozinski (diskuse) 22.4.2017, 11:33

Zdroje[edit | edit source]

Milý Honzo,

děkuji Ti za napsaní četného množství článků. K některým Tvým článkům jsem založila diskuze, aby jej viděli i ostatní redaktoři, a upravila typografii. Chtěla bych Tě poprosit, abys doplnil zdroje ke svým článkům, např.: Pseudohalucinace, Psychoanaleptika, Derealizace, Amfipatický charakter molekul. Předem děkuji a přeji Ti krásný zbytek týdne.

S pozdravem
Kamila Vlčková.JPG -- Kamila Vlčková (redakce WikiSkript) 27.7.2017, 20:10
Děkuji za upozornění Kájo, o víkendu bych se na to měl vrhnout, na WS jsem dlouho nebyl. Měj se hezky :-).
JanKozinski (diskuse) 18.10.2018, 15:05

Prosba o dokončení tvorby[edit | edit source]

Vážený uživateli JanKozinski,

chtěla bych Vás poprosit o doplnění článku "Abusus" nebo o odstranění šablony "Pracuje se", aby tím byl článek uvolněn pro redakční práci ostatním uživatelům Wikiskript. Děkuji za již odvedenou práci a přeji hodně zdaru do další tvorby.

Přeji krásný den s co nejmírnějšími povětrnostními podmínkami :)
AdrianaTomascinova.jpg Uživatel:Adri , redakce WikiSkript 30.10.2017, 13:12
Tuším že stránka byla pozměněna na heslo. Díky za upozornění !
JanKozinski (diskuse) 18.10.2018, 15:04

Rozpracovaný článek[edit | edit source]

Milý Honzo.

Děkujeme za vytvoření článku Sedativa. Nebyl již delší dobu editován, nicméně nadále obsahuje šablonu Pracuje se. Mohu Tě tedy poprosit o doplnění článku či odstranění šablony Pracuje se. Prosím především o doplnění citací.

Předem díky a přeji hezký víkend,
Michaela Balejova.jpg Michaela Balejová -- redakce WikiSkript 1.12.2017, 18:21
Omlouvám se za šablonu, dlouho jsem na WS nebyl a přiznávám, úplně jsem na to zapomněl. Šablona je pryč a citace dodám o víkendu :-). Měj se hezky :-) !
JanKozinski (diskuse) 18.10.2018, 15:02

Zdroje[edit | edit source]

Dobrý den, dnes jsem se díval na několik Vašich článků na wikiskriptech, konkrétně Pseudohalucinace, Psychoanaleptika, Derealizace, Amfipatický charakter molekul. Mohl byste mi prosím jen v největší stručnosti napsat nějaké zdroje, z nichž jste při jejich psaní čerpal, nebo kde by se daly podobné a navazující informace najít? Děkuji a přeji hezký den.
Zdobinsky (diskuse) 9.1.2018, 12:49
Omlouvám se za dlouhou odmlku. Zcela jistě se pokusím v nejbližších dnech články dokončit, vč. citací, samozřejmě.
JanKozinski (diskuse) 18.10.2018, 15:01