Diskuse:Arteria subclavia

Z WikiSkriptPřipomínky k článku[editovat zdroj]Ďakujeme za vloženie veľmi pekného článku. --Prvosienka4u.jpg Stanislava Grolmusova 21. 9. 2011, 14:05 (CEST)

Prosím, aby byly články napsané v češtině. V České republice se mluví česky a Univerzita Karlova se nachází v České republice. Slovensky si pište na Slovensku. Děkuji

Dobrý den, projekt WikiSkript je česko-slovenský a mezifakultní. Podílí se na něm více fakult z České a Slovenské republiky. Články jsou proto psány jak česky, tak slovensky. Snažíme se, aby byla hlavně zachována jednotnost textu tak, že je celý článek napsán buď v češtině nebo ve slovenštině. Nejedná se jen o projekt Univerzity Karlovy, ale i jiných univerzit, jak je uvedeno na konci stránek. I doména eu naznačuje, že obsah stránek nebude pouze v českém jazyce. Doufáme, že jsou WikiSkripta pro své uživatele čitelná a přínosná. S přáním pěkného dne --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 10. 10. 2011, 16:26 (CEST)
Dobrý den! Děkujeme za přípomínku! Tvorba článku ve slovenském jazyce (stejně jako v jazyce českém) je v naprostém souladu s filosofií WikiSkript. Texty jsou určeny posluchačům českých i slovenských lékařských fakult, články lze tedy psát česky i slovensky. Projekt WikiSkript není vázán místně na Prahu (ev. Českou republiku) ani institucionálně na Univerzitu Karlovu. Jedná se o projekt sítě MEFANET, na kterém se podílejí lékařské fakulty české i slovenské. Velmi rád Vám o projektu WikiSkript řeknu více, vyslechnu Vás a případné rozpory s Vámi rád rozeberu.
Přeji hezký den ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 10. 10. 2011, 16:51 (CEST)