Diskuse:Bolest hlavy (pediatrie)

Z WikiSkript

}}

Možné porušení autorských práv[editovat zdroj]

Vážená paní doktorko,

Děkujeme za příspěvek do WikiSkript. Chtěl bych Vás poprosit o pomoc s Vaším příspěvkem: vložený text se shoduje s článkem K. Ludvíkovská: Bolesti hlavy, který je dostupný na stránkách Baby online (http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/bolesti-hlavy.html). Provozovatelé stránek Baby online zakazují použití textů bez jejich výslovného souhlasu (vizte zde).

Je možné, že jste autorkou obou textů a poskytla jste nevýhradní licenci webu Baby online a současně jste vložila text i k nám. V tom případě prosím o informaci.

Pokud máte od původní autorky nebo od provozovatelů webu Baby online souhlas s použitím textu, prosím rovněž o sdělení této informace.

V případě, že souhlas s užitím dosud chybí, doporučuji článek podstatně přepracovat a rozšířit, přičemž text z citovaného webu bude mezi použitou literaturou.

Pokud byste potřebovala s čímkoli pomoci něbo poradit, neváhejte prosím kontaktovat mě nebo kteréhokoliv redaktora WikiSkript.

Přeji Vám příjemnou práci s WikiSkripty--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 12. 8. 2010, 11:08 (UTC)

Bohužel nedošlo k žádné úpravě textu a nemáme souhlas autora s užitím. Článek byl proto nahrazen odkazem na původní zdroj. Budeme velmi vděčni, pokud vložíte vlastní text, který informace z uvedeného i z dalších zdrojů zpracuje do podoby co nejvíce šité na míru studujícím lékařství.--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 5. 11. 2010, 23:46 (CET)