Diskuse:Lepra (infekce)

Z WikiSkriptPřipomínky k článku[editovat zdroj]

Toto téma jsem zpracovával jako seminární práci. Z uvedených zdrojů jsem čerpal informace a přepisoval je do práce "vždy svými slovy". Pokud jsem se dopustil Copyvio, bylo to nechtěně, a poradíte-li mi, kde jsem udělal chybu, rád to napravím.


Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 12. 12. 2010, 08:21 (CET)

Ahoj,
obávám, že se mi zde povedl drobný kiks spojený se shodou okolností… Do článku Lepra bylo upozornění na copyvio vloženo 19. 10. a bylo to kvůli původní verzi článku, která skutečně autorská práva porušovala. Stalo se tak šablonou {{zpracovat}}, která ještě tehdy fungovala trošku jinak, než dnes (zařazovala článek do Kategorie:Ke zpracování, kde nebyl tolik vidět. Článek byl však o několi dní později přepracován a 24. 10. označen mnou v autorčině diskusi za korektní. Zapomněl jsem však odstranit šablonu zpracovat.
1. 12. jsi ty článek zcela legitimně doplnil a 9. 12 začala šablona zpracovat zařazovat články porušující autorská práva do Kategorie:Copyvio. Tak vznikl dojem, že tvůj článek mezi ně patří.
Není tomu tak, upozornění jsem odstranil a za nepříjemnosti se omlouvám. Doufám, že tě tato neoprávněná výtka neodradí od další tvorby:-)
--Cooba.jpg Jakub Štefela (redakce WikiSkript) 15. 12. 2010, 00:35 (CET)