Diskuse:Meióza

Z WikiSkriptPřipomínky k článku[editovat zdroj]


Možné copyvio[editovat zdroj]

Třetí odstavec v tomto článku pravděpodobně převzat ze skript PATOBIOCHEMIE BUŇKY, J. Masopust a R. Průša, Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta, Praha 2003, dostupných např. zde online [1]. Doporučuji zatím nepokračovat v editacích. Cooba 16. 3. 2010, 09:56 (UTC)

Děkuji za upozornění na copyvio. Vzhledem k tomu, že v tomto případě nebude přípustné snažit se o získání souhlasu původního autora (neboť jistě byla poskytnuta výhradní licence, která je nekompatibilní s Creative Commons), jsou jen dvě možnosti řešení:
  • závadné místo přepsat, nebo
  • smazat.
Proím, ujměte se toho. Děkuji--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 16. 3. 2010, 10:59 (UTC)
Článek jsem přepracoval, prosím však o kontrolu správnosti, bohužel byl původní text značně nejasný co se významu některých pasáží týče. Děkuji Cooba 17. 3. 2010, 21:53 (UTC)
To je skvělé, hrozně moc děkujeme za pomoc. Muselo to dát dost práce...
Ten současný text jsem narychlo zkouknul a myslím, že tu může takto zůstat. Asi jej bude vhodné časem trochu rozvést a doplnit obrázky. Mohl by s tím také pomoci nějaký oslovený pedagog, který by text následně i zkontroloval... Ale všechno má svůj čas a nyní je důležité, že se nám podařilo zachovat článek v legální podobě. Ještě jednou díky! --Azrael (Antonín Šípek) 18. 3. 2010, 10:40 (UTC)