Diskuse s uživatelem:Cemnotar

From WikiSkripta

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

Zdravím do Plzně ! Uvítání nového uživatele se obvykle nedělá jako "malá editace", protože pak by mu neodešel upozorňovací mail (že se má podívat na svou diskuzní stránku). A protože ten upozorňovací mail má předmět vzatý ze "sourhnu editace", dáváme většinou do souhrnu editace nějaké uvítací zvolání (Vítejte! apod.) .

Způsob jak to teď napravit, je přidat tam něco - čárku tečku, slovo a uložit to jako "velkou editaci" se souhrnem editace "Vítáme Vás" :-)

Čestmír --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, MBA -- redakce WikiSkript 31. 10. 2010, 00:35 (CEST)

A u koho jsem to označil jako 'malou editaci', prohlížel jsem historii úprav ale všechny co jsem našel jsou normální 'velké editace'. Te souhrn samozřejmě opravím. --Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 31. 10. 2010, 00:43 (CEST)

No jo. To bylo asi tím večerním šerem! Omlouvám se :-) a zdravím. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, MBA -- redakce WikiSkript 31. 10. 2010, 10:27 (CET)

Drobnosti[edit | edit source]

Milý kolego,

děkuji za píli, s níž jste se pustil do převodu Slovníku fyziologie. Prošel jsem namátkou několik hesel, prosím, koukněte se na zcela zanedbatelné úpravy, které jsem udělal.

U hesel a velmi krátkých článků je zvykem (poděděným od encyklopedistů) psát první výskyt slova, které je tématem článku, tučně.

A pak ještě pár drobností, uvidíte ve sledovaných článcích :)

Jinak to vypadá dobře a jde Vám to hezky od ruky - držím palce, ať se nadále daří!--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 10. 11. 2010, 09:45 (CET)

Pochvala[edit | edit source]

Zdravím Jirko,

také bych Ti chtěl poděkovat za velké množství práce, kterou jste společně odvedli při převodu textů pro fyziologický slovník. Marně vzpomínám, jestli se nám někdy dříve povedlo nějaké texty převést a zapracovat tak rychle. Byla to vskutku radost, dívat se, jak se vám všem dílo daří. Mnohokrát děkujeme za Tvé příspěvky. Měj se hezky. --Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 16. 11. 2010, 23:28 (CET)

Díky :) --Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 18. 11. 2010, 09:27 (CET)

Odstraňování spamu[edit | edit source]

Milý kolego,

děkuji za nedávné odstranění spamu a ohlášení spamera. Chtěl bych poprosit ještě o maličkost: pokud je zjevné, že jde o spamera, obvykle blokujeme spamující IP adresu. Vkládejte proto, prosím, na stránku spamera také šablonu {{zablokovat}}.

Děkuji a přeji hezký týden.--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 20. 6. 2011, 11:26 (CEST)

Aha, děkuji za upozornění, ale jenom pro upřesnění, v takovémto případě se vkládají obě dvě šablony, nebo pouze {{zablokovat}}? --Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 20. 6. 2011, 11:31 (CEST)

Obě dvě. Každá má jiný účel. Šablona {{spam}} zůstává na stránce jednou provždy pro informaci a pro snadné dohledání podrobností o uživateli/adrese. Šablona {{zablokovat}} upozorní správce, že se tomu má věnovat. Poté co účet zablokuje (nebo také nezablokuje, dle situace), šablonu odstraní. Prosím, podívejte se také na WikiSkripta:Odstraňování spamu; pokud by cokoliv bylo na této stránce nesrozumitelné, neváhejte prosím upravit. Zdravím--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 20. 6. 2011, 11:41 (CEST)

Obnova Kontroly[edit | edit source]

Ahoj!

Jsem ráda, že si i během volných dní najdeš čas na WS. Narazila jsem na článek Turnerův syndrom, ve kterém jsi opravil typografii a po "vlastních úpravách" jsi obnovil kontrolu. Až to budeš dělat příště ač v dobrém úmyslu, podívej se nejdřív do historie ;). Historii se dočteš, že byly přidány obrázky a proto je nutné, aby kontrolu provedl učitel, do té doby nemáme právo ji sami obnovit. Dej si na to pozor prosím. Hezký zbytek prázdnin! ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 17. 8. 2011, 18:12 (CEST)

Diky za info, to jsem přehlídl. Příště si dám pozor --Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 17. 8. 2011, 21:56 (CEST)


Ahoj! Objevila jsem ještě jeden detail při tvých obnovách kontroly - tlačítko co používáš v sobě svislítko obsahuje, tudíž je třeba staré smazat, aby nebylo zdvojené. Je to jen maličkost, které si ne všichni na poprvé všimnou ;) Pěkný začátek září ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 2. 9. 2011, 11:41 (CEST)

Aha, já si řikal, kde se tam pořád bere. Někdy jsem si toho všiml, ale to bylo asi až pozdějc. Díky, budu na to koukat. --Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 2. 9. 2011, 22:37 (CEST)

revize vs obnova[edit | edit source]

Ahoj. Měla bych na tebe jednu formální prosbu co se týče kontrol – pokud jsi první z redakce, kdo objevil nový zkontrolovaný článek a přidáváš tedy poprvé oldID, piš prosím do souhrnu editace "redakční revize kontroly". Jde o formalitu, ale pokud by se jednalo o učitele, kterého neznáš, měl bys zkontrolovat jestli je v učitelích uveden. Pak se logicky nejedná o obnovu KO, jako v ostatních případech, kdy tam nějaký uživatel opravit třeba překlep. Díky a hezký začátek semestru :-) ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 11. 10. 2011, 15:34 (CEST)

Takže jestli to chápu správně, tak to oldID je jakože revize z naší strany? Já na těch článcích totiž dělal drobné úpravy, resp. přidával kategorie, takže z meho pohledu to byla obnova a ne revize (vlastně jsem ani nevěděl, že něco takového děláme :)). Díky za info, příště si na to dám pozor. --Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 11. 10. 2011, 15:46 (CEST)

záhadná obnova[edit | edit source]

Ahoj!

Narazila jsem jsem na článek Hyperkalemie kde jsi obnovoval kontrolu, ale krom toho, že byl článek doplněn, tak když porovnáš poslední dvě verze, tak je tam spousta rozdílů. Možná jsi dal editovat nějakou starší verzi nebo to bylo úmyslně? Díky a přeji příjemný začátek září. Doufám, že ještě relaxuješ! :-) Měj se hezky --Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 4. 9. 2012, 14:41 (CEST)

Ahoj, prohlizel jsem to a vubec nevim proc jsem to obnovoval, asi jsem pri porovnavani omylem zaskrtnul posledni zmenu, coz byl jen pridany odkaz. Diky za upozorneni, uz jsem to vratil zpet. --Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 4. 9. 2012, 16:25 (CEST)

Poděkování[edit | edit source]

Milý kolego,

děkuji za dnešní časné vyřešení hromádky vandalismů! Přeji hezký den--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 13. 12. 2011, 10:32 (CET)

Wiki4líste[edit | edit source]

Wiki4lístek

Milý Jirko,

Velmi si vážím tvé neustálé, oddané a dlouhodobé práci pro WikiSkripta. Již dlouho jsem Ti chtěla poděkovat za nově vznikající Atlas histologie, musím říct, že obrázky vypadají úžasně a již jsem na ně slyšela i velmi kladné ohlasy, tak snad je budou mít studenti stále více v oblibě. Poděkovat Ti musím i za dlouhodobý a neustávající boj se spammery. Vážím si tvé práce na imagemapách a spolupráce s doktorkou Čedíkovou. V neposlední řadě přidávám dík za spolupráci s doktorkou Švíglerovou.

Přijmi prosím alespoň symbolický čtyřlístek, coby poděkování.

S pozdravem a přáním krásného dne --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 8. 3. 2012, 09:53 (CET)


Díky :) --Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 8. 3. 2012, 10:12 (CET)