Diskuse s uživatelem:DRobert

From WikiSkriptaGaitzsch[edit | edit source]

Soubor:Zvuky1 7.doc -- DRobert (diskuse) 31. 1. 2022, 22:05 (CET)

Nálepky[edit | edit source]

Vážený pane doktore,

srdečně Vás vítám ve WikiSkriptech.

Omlouvám se, že jsem z Vaší uživatelské stránky odstranil nálepku „učitel“. Stalo se tak proto, že se hlásíte k 1. LF UK, v seznamu jejích učitelů však chybíte. Může ovšem jít o administrativní chybu; prosím proto o zprávu, pokud jsem tak učinil nesprávně, a o sdělení, ve kterém předmětu učíte a kde najdeme Vaše jméno v sylabech.

Přeji Vám příjemnou práci s WikiSkripty. Budeme-li Vám s nimi moci jakkoli pomoci, neváhejte mě kdykoliv kontaktovat.--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 11. 7. 2010, 11:56 (UTC)

velmi rád se s Vámi setkám, potřeboval bych sladit svoje psací představy s Vašimi. Jinak na 1LF UK jsem učil od roku 1989 do 1994 na biochemii u Duchoně, a nyní učím nepovinný předmět pod KARIM "Urgentní medicína v simulacích". V seznamech chybím, jsem veden jako nemocniční. Nálepku klidně oželím, ale překvapuje mne, že jste mne ponechal členem obce. Myslím, že učitelem jsem bez ohledu na zaměstnavatele, je to genetické postižení :-)))))). --DRobert 11. 7. 2010, 16:36 (UTC)
Vážený pane doktore,
děkuji za zájem o WikiSkripta. Rozpoznání pedagogů, kteří prošli konkurzem akreditované VŠ má pro redakci WikiSkript určitý význam a v tomto případě jsme trochu přísnější. Za členy akademické obce se dle zvyklostí považují všichni současní i bývalí studenti i zaměstnanci; příslušná nálepka má význam především proto, aby se uživateli dostala co nejkvalifikovanější podpora. To však jen na okraj.
Velmi se těšíme na Vaše příspěvky a rádi s Vámi budeme konzultovat Vaše představy. Já jsem ovšem nyní dva týdny na dovolené, takže bych se Vámi mohl sejít až poté. V příštím týdnu ovšem bude ovšem k dispozici p. Karel Němec (email). Prosím, zkuste se domluvit na termínu, který by Vám vyhovoval, s ním.
S pozdravem--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 11. 7. 2010, 19:39 (UTC)

Spolupráce[edit | edit source]

Vážený pane doktore,

velice bychom ocenili Vaši pomoc při tvorbě či úpravách/opravách článků. Máte-li zájem spolupracovat (což by nás velmi potěšilo), ozvěte se mně nebo Dr. Vejražkovi. Rádi bychom Vám sdělili naše představy o fungování WikiSkript, abyste si mohl udělat vlastní názor, zda (a jakým způsobem) si přejete do projektu zapojit.

Samozřejmě se budeme snažit vyjít Vám maximálně vstříc, jelikož odborníků či tvůrců kvalitních výukových textů není nikdy dost.

Přeji hezký zbytek týdne! --Nemekar.jpg Karel Němec -- redakce WikiSkript 6. 10. 2010, 02:24 (CEST)

Koniotomie[edit | edit source]

Vážený pane doktore,

narazil jsem na váš článek Koniopunkce. Dovolil jsem si jeho obsah (odkaz) vložit do článku Koniotomie, který je rozsáhlejší, neboť v mnoha dostupných zdrojích se oba pojmy používají zároveň (např. zde či zde). Článek Koniotomie však zdaleka není ideální, pokud byste měl čas, budeme velmi rádi, kdybyste jej mohl zkontrolovat, popř. opravit. Pokud myslíte, že by měly existovat oba články samostatně, neváhejte mé editace vrátit zpět.

Děkuji a přeji hezký den

Jakub Štefela--Cooba.jpg Jakub Štefela (redakce WikiSkript) 5. 7. 2011, 17:53 (CEST)