Diskuse s uživatelkou:Achantina

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Josef Brychta Josef Brychta -- redakce WikiSkript 14. 10. 2011, 14:43 (CEST)

Pochvala[upravit | editovat zdroj]

Dobrý večer,

s veľkou radosťou sledujem, ako promptne ste sa zapojili do redakčnej práce vo WikiSkriptách. Veľmi vítané sú hlavne Vaše príspevky do Sprievodcu štúdiom na LFP, verím, že v nich budete pokračovať a časom z Fóra zmiznú posledné „červené “ odkazy:-) Taktiež ďakujem za zapojenie sa do pracovnej skupiny Histologických preparátov, ktorá chystá v tejto dobe veľkolepý comeback. Kiež Vás editovanie nikdy neomrzí! Prajem krásny zbytok večera.--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 19. 10. 2011, 23:49 (CEST)

Dobrý večer,
moc Vám děkuji za pochvalu, velice mě potěšila! Tato pochvala patří velkou měrou i mému tutorovi Pepovi Brychtovi, který mi vše ukazuje a vysvětluje. Pořád je to tu pro mne všechno nové a teprve objevuji možnosti WikiSkript. Budu se snažit pokračovat v započaté práci a snad budete i nadále s mými příspěvky spokojeni.
Přeji krásný zbytek večera. --Achantina 21. 10. 2011, 00:14 (CEST)


Zapomenutý článek[upravit | editovat zdroj]

Milá Achatino,

jménem redakce bych Vám chtěla poděkovat za Vaše příspěvky, moc si jich vážíme. Náhodou jsem narazila na Váš článek Děloha, který se mi svým rozsahem jeví být kompletní. Přesto je tam ponechána šablona {{Pracuje se}}. Chtěla bych Vás proto poprosit, abyste šablonu odstranila, jestliže je článek hotov. Dokud šablonu obsahuje, nemohou na něm bohužel pracovat jiní členové naší redakce. Pokud máte dotazy, neváhejte se s nimi na mne obrátit zde, na mojí diskusní stránce či prostřednictvím mailu.

Srdečně zdraví

--Romerová.jpg Michaela Romerová -- redakce WikiSkript 29. 5. 2012, 16:17 (CEST)