Diskuse s uživatelkou:Cernater

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Karel Němec 5. 10. 2010, 18:15 (CEST)

Články[editovat zdroj]

Ahoj,

chtěl bych tě pochválit za tvé první příspěvky ve WikiSkriptech:-) Oba dva články vypadají velmi dobře, je super, že jsi hned správně uvedla použitou literaturu a pomocí odkazů na související články svůj příspěvek propojila s ostatními. Na Wikivíkendu si určitě povíme víc, ale rád vidím, že jsi se ve WikiSkriptech rychle zorientovala.

Na tvou uživatelskou stránku jsem ti přidal nálepky, takže teď už si plnohodnotný redaktor:-)

Měj se moc hezky --Cooba.jpg Jakub Štefela (redakce WikiSkript ) 21. 10. 2010, 14:08 (CEST)

Typografie[editovat zdroj]

Ahoj,

Díky, že ses s takovou vervou pustila do převodu. Mám jen výhradu k typografii. Podívej se na Tebou vložené články, které jsem opravila a zároveň na WikiSkripta:Typografická doporučení. Knížku o typografii mám dojem, že jsi dostala. Než se podepíšeš pod zkontrolovanou typografii, tak jí prosím zkontroluj a oprav dle doporučení. Přeji příjemnou další práci s WikiSkripty! Hezký večer ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 11. 11. 2010, 18:50 (CET)

Ahoj, díky za upozornění, příště budu pečlivější.--Tereza Černá 12. 11. 2010, 23:46 (CET)

Poděkování[editovat zdroj]

Naše nemilejší Terezo,

dovol mi, prosím, abych Ti upřímně poděkoval za pomoc při převádění fyziologického slovníku od dr. Švíglerové! Během krátké doby jsi překopírovala a redakčně upravila nesmírnou spoustu článků. Díky slovníku se nám na WikiSkriptech počet článků přehoupnul přes magickou třítisícovku. Odvedla jsi profesionální práci, navíc všechno proběhlo zběsile rychle, čímž – zejména díky Tobě – u paní doktorky jistě zanecháme velmi příznivý dojem.

Jen nevěřícně zírám, jak rychle ses na WikiSkriptech zorientovala. Vždyť od Tvé registrace uběhlo sotva šest týdnů, přesto jsi za tak krátkou dobu zvládla nejen naučit se redakční postupy, ale začít je také využívat a aktivně pomáhat při zvelebování WikiSkript. Chtěl bych Ti říct, že jsem moc rád, že Tě ve WikiTýmu máme, a pevně věřím, že se Ti mezi námi bude i nadále líbit :-). --Slepi (redakce WikiSkript) 16. 11. 2010, 23:13 (CET)

Ahoj, moc děkuji. Být členem WikiTýmu a pracovat na zlepšování WikiSkript mě velmi těší :-) S přáním příjemného večera --Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 17. 11. 2010, 21:39 (CET)

Albumin[editovat zdroj]

Ahoj Terezo,

všimla jsem si, že jsi prolinkovala a pak zase zrušila editaci ve článku Albumin. Prolinkování mohlo bez problémů zůstat. Vrátila jsi to zpět, protože Tě vyděsila zašedlá fajfka? Nebo to mělo jiný důvod? Editaci jsem vrátila a článku obnovila kontrolu, která po zakémkoliv zásahu zůstane zašedlá. Pokud to mělo jiný důvod, tak to zase můžeš vrátit a někdo z administrátorů to může opět obnovit, protože se nejedná o velkou editaci (nemění to smysl článku). Přeji hezké odpoledne :) ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 15. 3. 2011, 15:25 (CET)

Ahoj Kotletko,
opravdu mě "vyděsila" zašedlá fajfka. Tak jsem si myslela, že když editaci vrátím, fajfka zas zezelená, což se ale stejně nestalo. Takže můžeme provádět malé editace i u článků zkontrolovaných učitelem? Do tohohle jsem se pustila proto, že neměl zkontrolované některé parametry v redakční šabloně, a až pak jsem si všimla, že editací ruším platnost kontroly... Měj se hezky a dík --Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 15. 3. 2011, 19:46 (CET)
Ano ano, opravdu je možné (a kolikrát žádoucí) poupravit překlepy či prolinkování či neostatní parametry šablony i ve zkontrolovaných článcích :-). Administrátoři pak můžou kontrolu obnovit, pokud se jedná o tyto malé editace. POkud by se článek rozšířil o text, o obrázek, tak se musí žádat o novou kontrolu, ale to také není překážkou pro rozšiřování WikiSkript. Ať se i nadále daří, hezký večer ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 15. 3. 2011, 20:05 (CET)

Anatomická hesla[editovat zdroj]

Ahoj Terezo,

narazila jsem na tebou vložená hesla z anatomie - Arteria ulnaris a Arteria radialis. Chybí u nich informace o literatuře, ze které jsi čerpala. Doplň to prosím, je-li to možné :-) Děkuju a přeji příjemné odpoledne ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 14. 4. 2011, 17:09 (CEST)

Ahoj Kotletko,
já jsem ty hesla vytvořila z již existujícího článku Cévy horní končetiny. Přišlo mi, že by bylo vhodné, aby taková hesla existovala, protože někdo může dát do vyhledávání třeba Arteria radialis spíše než "cévy horní končetiny". A u toho původního článku žádná literatura uvedená nebyla... Tak doufám, že jsem neudělala něco nevhodného? Pěkný den--Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 15. 4. 2011, 11:14 (CEST)
Ahoj,
omlouvám se, že to opět otvírám. Oddělení článků je super, máš pravdu s tím vyhledáváním. Každopádně nějakou literaturu tam doplnit musíme. Asi nejlepší je zkontrolovat to podle nějaké učebnice a tu pak dopsat dolů jako referenci. Klidně to udělám, já jen abys věděla, jak se to dá řešit.
Přeju hezký léto, jestli už ti začalo :-) A jestli ne, tak hodně štěstí :-)
Kuba, --Cooba.jpg Jakub Štefela (redakce WikiSkript) 27. 6. 2011, 20:43 (CEST)
Ahoj Kubo,
tak to je dobrý způsob, jak to vyřešit, to by mě nenapadlo. Jestli se toho ujmeš, budu ráda, protože teď moc nestíhám.
Tobě taky přeju hezký prázdniny! --Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 28. 6. 2011, 15:30 (CEST)

rozpracované Zpracování vzorků pro histologické vyšetření[editovat zdroj]

Ahoj, narazil jsem na Tvůj rozpracovaný článek Zpracování vzorků pro histologické vyšetření. První část o fixaci je pojmuta velmi dobře. Myslím, že i další části by zasloužily takové zpracování. Budeš v psaní článku pokračovat? :)

Hezký zbtek dne, --Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 28. 11. 2011, 20:45 (CET)

Ahoj, díky za připomenutí, článek mám v plánu dodělat už dlouho, tak už to přestanu odkládat a pustím se do toho :-) Měj se hezky, --Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 28. 11. 2011, 21:37 (CET)

Datum v citaci[editovat zdroj]

Ahoj,

možná sis všimla, že jsem vrátil Tvé editace citací ve článcích o etice. Dle normy se totiž datum v citaci elektronických zdrojů píše ve formátu RRRR-MM-DD. Také to může usnadnit případné hromadné zpracování dat o citacích pro statistické účely. Každopádně díky za redakční kontrolu článků o etice.

Ať se daří! --Sidd.jpg Zdeněk Šteffek -- redakce WikiSkript 16. 12. 2011, 11:08 (CET)

Ahoj,
všimla, díky za upozornění. Teď to ještě opravím v článku, který jsem převáděla vloni, a jelikož mi to nikdo tehdy neopravil, tak jsem si zafixovala, že takhle to je správně.
Tobě ať se taky daří!--Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 16. 12. 2011, 11:33 (CET)

Portál - editace historické verze[editovat zdroj]

Ahoj Terko,

dnes jsem náhodou zavítala na portál genetiky a málem jsem z toho měla infarkt, protože jsem tam našla starý vzhled portálu. Pokoušela jsem se zjistit, kde se stala chyba, nebo zdali práce, se kterou jsem trávila hodiny už není žádaná. Nějak se Ti nejspíše podařilo editovat jednu z historických verzí portálu a vrátit WS trochu do pravěku. Docela se divím, že sis toho po uložení nevšimla. Tvoji editaci jsem vrália zpět. Prosím, buď na to příště opatrná. Díky

--Romerová.jpg Michaela Romerová -- redakce WikiSkript 2. 2. 2012, 20:11 (CET)

Ahoj Míšo,
tak to se omlouvám, že jsi z toho měla šok. No jo, koukám na to, editovala jsem omylem nějakou historickou verzi, protože jsem v historii něco hledala a pak mi to nedošlo, že je to starý vzhled. Příště si dám pozor. Měj se hezky, --Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 2. 2. 2012, 21:01 (CET)

Lipidy[editovat zdroj]

Ahoj, koukal jsem, že ses nabídla k dodělání článku Lipidy. Jak se v poslední době převádí články z nutriční terapie, tak se objevil i článek Lipidy (1. LF, NT). Myslím, že to určitě zpracuješ líp, ale kdybys z toho chtěla něco použít, tak už je to tam. :) --Pepa1.jpg Josef Tihlařík (redakce WikiSkript) 2. 5. 2011, 21:42 (CEST) 14. 3. 2012, 09:43 (CET)

Ahoj, díky za info. Koukala jsem na ten článek z nutriční terapie a je takový dost "bodovitý". Některé věci budou určitě podobné jako v něm, ale zas bych chtěla přidat víc vysvětlujícího textu, zkrátka aby to odpovídalo požadavkům u zkoušky z biochemie pro všeobecné lékařství. Možná bychom potom ten článek z nutriční terapie mohli taky trochu doplnit. --Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 15. 3. 2012, 10:56 (CET)

Povýšení[editovat zdroj]

Ahoj Terko,

byla jsi právě za svou dosavadní práci povýšena do správcovského stavu! :) Moc ti za celý wikitým gratuluji a vítám tě mezi námi správci! :-) Děkujeme za to vše, co pro WS děláš a přejeme ti všichni, ať se ti i nadále tak skvěle daří! :-)

Měj se hezky, --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 21. 4. 2012, 09:30 (CEST)

Ahoj Weru,
díky za příjemnou zprávu a zdravím všechny, mějte se na WikiWeekendu pěkně! :-) --Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 21. 4. 2012, 19:59 (CEST)

Lipidy[editovat zdroj]

Milá Terko,

koukla bys, prosím tě, na článek lipidy, který jsi rozpracovala?

Děkuji a přeji hezké léto! ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 29. 6. 2012, 14:22 (CEST)

Ahoj Ondro,
dík za připomínku, chtěla bych ho dodělat, jen co najdu trochu času.
Tobě taky pěkné léto! --Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 3. 7. 2012, 11:56 (CEST)