Diskuse:Antibiotika

Z WikiSkript
Postup redakčního zpracování

K redakční kontrole ještě zbývá

V článku bylo zkontrolováno zdrojecitacekategorie a portály • synonyma a název • členění a nadpisy • obrázky a licence • prolinkovánípravopistypografie

Dokážete-li některé z doporučených úprav provést, směle se do nich pusťte! V případě jakýchkoli nejasností se můžete podívat do nápovědy nebo se nás zeptat, rádi Vám pomůžeme.


Dobrý den,

jsem ráda, že jste se aktivně rozhodl přispívat do Wikiskript. Objevila jsem jistou nesrovnalost - našla jsem tento Váš článek na internetu zde i zde. Máte svolení ke zveřejnění článku ve Wikiskriptech nebo je článek Vaším dílem? Pokud ano, doložte to prosím. Pokud ne, jednalo by se o porušení autorských práv. Pak by bylo dobré původního autora kontaktovat a požádat o svolení. Články ve WikiSkriptech nemají šířit materiály porušující autorská práva. Pokud byste si s nečím nevěl rady neváhejte se na mě nebo na kohokoliv z redakce obrátit.
Děkuji za odpověď s pozdravem --Kotletka 18. 2. 2010, 20:51 (UTC)

Včera jsem od původní autorky dostal souhlas s užitím, platí pro všechny materiály na stránkách farmakologického ústavu LF HK.--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 19. 5. 2010, 20:21 (UTC)
Začít novou diskusi
Na této stránce zatím nejsou žádná diskusní vlákna.