Diskuse:Genotyp

Z WikiSkript


Pokusil jsem se opravit typografii (pomlčky). Nevím zda je editace kompletní, proto jsem raději zatím typografii nepodepisovak. Rád bych pomohl opravit i zdroje, ale nevím jak posoudit autenticitu článku. Rád si nechám poradit. Cooba (Jakub Štefela)

Zdravím Vás a děkuji velice za Vaše úpravy. Myslím, že základní typografická pravidla v článku dodržena byla - můžete typografii směle podepsat. Pokud by přeci jen někdo ještě nějaké nedostatky objevil, může je nadále upravit. Tím "podpisem" se vyjadřuje, že někdo (v tomto případě Vy) věnoval svůj čas a příslušné hledisko článku upravil/zkontroloval. Nikdo není neomylný a nikdo nemá vždycky pravdu - proto neváhejte kontrolovat a podepisovat - vždy to může dodělat/opravit někdo jiný.
Co se týče zdrojů: Tento článek vytvořila paní docentka Otová z ÚBLG 1. LF UK a VFN. Je věnován základnímu pojmu, tedy předpokládám, že paní docentka prostě jen sepsala článek takříkajíc "z hlavy". Neměl bych tedy obavy o autenticitu článku. Na druhou stranu, doplnění článku o určité citace/reference by bylo žádoucí. Stačí - pokud by někdo odkontroloval zde uváděná základní fakta podle nějaké recentní literatury a doplnil tak článek citacemi. Alternativním postupem (většinou preferovaným, tady konkrétně ovšem asi méně výnosným) je kontaktovat autora stránky (doc. Otová - viz záložka Historie) a požádat o doplnění konkrétních zdrojů, ze kterých autor čerpal.
Kdybyste něco potřeboval, určitě se ozvěte. Přeji Vám mnoho štěstí. --Azrael (Antonín Šípek) 22. 2. 2010, 22:03 (UTC)