Diskuse:Prvosegmenty

Z WikiSkript

Vím, že je článek ještě ve výstavbě, ale snad by bylo lepší, než bude uplně vypiplaný, část z těch položek seznamů převést do obyč. textu, co myslíš?

Dobrý deň,

pýtal som sa pár študentov, a viac im to vyhovuje v tomto danom tvare, pretože sa to jednak vzťahuje na nadpis, alebo je to ako recept, krok za krokom, celý konkrétny text by iba splýval. Čítajúci by z toho nevedeli rýchlo nájsť to podstatné.
Ďakujem za dotaz, som rád, že ste sa ozvali, prepáčte, že meškám s odpoveďou, lepší je email, tam sa dostanem omnoho skôr.
Ok, tak pokud to teda vyhovuje studentům... Ale pokud mají wikiskripta vypadat jako kapitoly z učebnice, pak by se mělo asi předcházet almanachovitým informacím tohoto typu.
Dobrý deň Zef,
ďakujem za možnosti zlepšiť článok a som vďačný za pripomenutie štruktúry, ale napriek tomu tak ako encyklopédiu nechávame encyklopédiám, tak knihu nechávame knižniciam. Mojím cieľom je tvoriť články, ktoré nebudú kopírovať knihu a budú prehľadné, jasné a dostačujúco odborné. Zároveň budú ale zjednodušujúce tak štúdium medicíny ako aj pre rýchle zopakovanie podľa potreby v praxi. Preto chápem aj pomenovanie "spíše se budou podobat kapitolám v učebnici" viac ako "spíše se budou podobat“, a menej ako knihy, ale odbornosť rovnaká. Samozrejme, že ešte v blízkej dobe daný článok budem upravovať tak, aby bol ešte lepšie čitateľný.
Ešte jedenkrát ďakujem a prajem krásny deň. --Rastislav Mendel (diskuse) 30. 11. 2013, 14:24 (CET)