Diskuse s uživatelem:Anna2606

From WikiSkripta

-- LogoWS.png WikiTým 3. 10. 2021, 21:33 (CEST)


WikiSlunicko.png

Milá Anno, děkuji ti za spolupráci na mém prvním WikiVíkendu, za ochotu zkoušet moje střelené skripty a dávání mi pocitu, že jsem tu k něčemu nápomocný. Doufám, že se uvidíme i na příštích WikiVíkendech.

Posílám sluníčko. a přeji pěknou WikiNoc

--Jan Štěch.png Jan Štěch (e-mail) -- redakce WikiSkript 25. 3. 2023, 22:14 (CET)Blahopřání[edit | edit source]

Milá Aničko, na 41. wikivíkendu došli administrátoři k závěru, že - s ohledem na vše, co pro WikiSkripta děláte - patříte mezi ně. Blahopřeji Vám k postupu do administrátorské pozice! Nechť se Vám ve WikiSkriptech i nadále daří tak, jako dosud. --Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. (e-mail) -- redakce WikiSkript 21. 10. 2023, 19:10 (CEST)

CMP[edit | edit source]

Milá Anno, díky za úpravy na článku Cévní mozkové příhody. Článek je takto čtivější a kompaktnější. Mám však několik otázek k této revizi:

  • Odstranil se text o etiologiích intracerebrální hemoragie, který rozděluje etiologii na hypertenzi, fragilitu arteriální stěny, koagulopatii a poruchu venózního odtoku. Toto je důležité a didaktické rozdělení. Dále v nových verzích není text o terapii hemoragické CMP. Informace z odstraněných částí jsou užitečné a nejsou uvedeny ani v článku Hemoragické cévní mozkové příhody. Plánujete tam odstraněné texty zapracovat? Pokud ne, dejte vědět a udělám to. Je mi líto, pokud informace mizí tím, že se pouze smažou. Zvláště pokud stálo úsilí je sepsat.
  • Dále se odstranil grafický doprovod v podobě exportu z wikidat, a to statistika iktů a mapa iktových center. Byl s tímto grafickým doprovodem nějaký problém? Technický? Obsahový? Obě tyto informace jsou podle mě v takovém článku vhodné. Rozumím, že zakomponování wikidat do wikiskript není ještě zavedeno a bude potřeba jej probrat ve wikitýmu, nicméně technologický pokrok nelze zastavit. :-)

Zdraví -- -- Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 9. 12. 2021, 22:32 (CET)

Práva strážce[edit | edit source]

Milá Anno,

přidal jsem Vám práva strážce. V posledních změnách nyní uvidíte některé příspěvky označené červeným vykřičníkem – jsou to příspěvky uživatelů, kteří ještě nemají s WikiSkripty mnoho zkušeností. Měla byste se jim přednostně věnovat a začít řešit případné chyby. V porovnání verzí a někdy i na konci takové stránky pak uvidíte tlačítko "označit jako prověřené", po jehož stisknutí vykřičník zmizí a článek ostatním redaktorům a správcům vyřadíte z přednostního zpracovávání.

Naučte se také prosím v posledních změnách pracovat s filtry "skrýt prověřené editace" a "ukázat malé změny".

Pokud nabudete dojmu, že příspěvky některého uživatele už jako potenciálně rizikové označovány být nemají, požádejte správce, aby mu udělili právo "autopatrol".

Děkuji Vám za Vaši dosavadní práci ve WikiSkriptech, doufám, že v ní vytrváte. Srdečně zdravím --Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. (e-mail) -- redakce WikiSkript 25. 10. 2021, 21:18 (CEST)