Diskuse s uživatelem:Pavel Dusek

From WikiSkripta

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

Dobrý den,

dovoluji si Vám připomenout, že jste založil články Koordinačně kovalentní vazba a Teorie kyselin a zásad a označil je jako rozpracované, avšak již déle než dva měsíce nebyly v těchto článcích provedeny žádné změny.

Bylo by dobré, kdybyste na konci článků uváděl zdroje, ze kterých jste čerpal – jak správně psát citace se dočtete zde.

S pozdravem --Valtameri 16:16, 7. 6. 2009 (CEST)

Promiň, že mi to trvalo tak dlouho. Pořád jsem se k tomu nemohl dostat… Snad už by to mělo být v pořádku. Zdraví --Pavel Dusek 8. 5. 2010, 13:25 (UTC)

Citace[edit | edit source]

Ahoj Pavle,

mohl bys, prosím, upravit citace ve svém článku Koordinačně kovalentní vazba? U uvedených knih chybí některé údaje, takže citace není kompletní. Povinné jsou jméno a příjmení autora, titul, vydání, rok a ISBN. Díky moc!

P.S. S úžasem zírám na příznivý vývoj Tvého bota! Skvělé:-)! --Slepi 7. 1. 2010, 13:03 (UTC)

Co šlo, upravil jsem, ale vskutku lépe už to nepůjde. Je to sice hezký nápad, chtít od všech publikací ISBN, ale nevím, zdali úplně domyšlený. Třeba Obecnou chemii od Vacíka mám teď doma a ISBN tam prostě není. Jde totiž o službu zavedenou v České republice až v roce 1989, starší publikace tedy své číslo postrádají a samotná služba není ani od tohoto roku pro nakladatele povinná.[1] (Za úvahu také stojí hypotetická situace, kdy autor nějakého článku o dějinách lékařství cituje přímo z knihy napsané ve středověku nebo starověku. Tam o ISBN ani nemá smysl uvažovat…)
Plná citace tohoto titulu je i v jiných systémech uváděna kratší: [2]
  1. {{Citace
    |typ = web |korporace = Národní knihovna České republiky |příjmení1 = |jméno1 = |příjmení2 = |jméno2 = |příjmení3 = |jméno3 = |kolektiv = |název = Mezinárodní registrační systémy |rok = |datum_revize = |citováno = 7.1.2010 |url = http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=ISBN,_ISMN,_ISSN&submenu3=17 }}
  2. {{Citace
    |typ = web |korporace = Přírodovědecká fakulta MUNI |příjmení1 = |jméno1 = |příjmení2 = |jméno2 = |příjmení3 = |jméno3 = |kolektiv = |název = Doporučená literatura předmětu Obecná chemie |rok = |datum_revize = |citováno = 7.1.2010 |url = http://is.muni.cz/publikace/publikace_simple.pl?fakulta=1431;kod=C1020;id=182297 }}
Jinak díky, snažím se, aby bot k něčemu byl. Jen kdyby měl možnost editovat články…
Zdraví --Pavel Dusek 7. 1. 2010, 17:51 (UTC)
Díky moc. Máš naprostou pravdu, nenapadlo mě, že bude potřeba citovat i publikace bez ISBN. Ovšem, je-li číslo uvedeno, je podle normy ISO povinným údajem. Ocitáme se tak na hraně: pokud šablona neupozorní, že chybí povinný údaj, nebude ho většina uživatelů psát. A bude-li upozorňovat, tak upozorní i v špatných případech (jako je Tvůj). Takže nějak vymyslím úpravu, aby při zadání třeba pomlčky šablona mlčela a ISBN nezobrazila. Zatím jsem Ti tam ty pomlčky přidal, aby červené nápisy tak "neřvaly". Na editace přes API rozhraní se co nevidět podívám... --Slepi 7. 1. 2010, 18:12 (UTC)
Pomlčka je výborný nápad. Zkusil jsem šablonu upravit, aby ISBN nevypisovala, pokud je zadána pomlčka. Mělo by to fungovat, ale je to přeci jen moje první editace šablony, tak bych byl rád, kdybys to ve volném čase ještě někdy zkontroloval. A nevím, jak se upravuje dokumentace šablony, takže jsem to do ní ani nenapsal. Jen, nevíš, proč mi nefungovalo {{#ifeq: {{{isbn}}} | - | | ISBN {{{isbn}}} }}? (Viz poněkud zmatená historie šablony citace. Proč se nedají normálně rušit editace šablon?!) Na Help:Parser Functions je #ifeq uvedeno jako regulerní funkce. Musel jsem to vyřešit trošku méně intuitivním #switch.
Pokud budeš mít čas a podíváš se na to, proč mně „extension hook“ blokuje editace přes API, byl bych Ti moc vděčný. Fakt to nechápu a v Wikimedia API:Erros o tom nic moc nepíšou. Dík moc. Zdraví --Pavel Dusek 7. 1. 2010, 19:44 (UTC)
Na první pohled to vypadá dobře - výborná práce! Jen jsem trochu ubral mezery. Nevím přesně, kde byla chyba s funkcí #ifeq - podívám se na to přes víkend. DOkumentaci obvykle najdeš buď přímo v šabloně samotné, nebo na podstránce šablony - což je tento případ: dokumentace. Díky za pomoc! --Slepi 7. 1. 2010, 21:21 (UTC)

ParcervenychBot[edit | edit source]

Ahoj Pavle, nová funkce vyhledávání vhodných redirektů je naprosto skvělá! Chvilku mi ale trvalo, než jsem pochopil, proč jsou některé články červené a některé modré. Doplnil bys prosím, na začátek stránky Wikiskripta:Check Wikiskripta nějakou stručnou nápovědu? Díky! --Slepi 18. 4. 2010, 21:01 (UTC)

Nápovědu jsem se pokusil doplnit, neboť různá barevnost odkazů byla částečně moje vina – hned jsem to chtěl vyzkoušet a pár redirectů jsem vytvořil. Do budoucna to chce ale určitě vymyslet lepší systém, který bude použitelný i pro ostatní návrhy ParcervenychBota (škrtání?). --Cooba 18. 4. 2010, 21:14 (UTC)
Aha, omlouvám se, byl jsem nepozorný a neprošel jsem si pořádně poslední změny. Díky za zprávu, v tom případě není nápověda potřeba, ze stránky lze vyřešené řádky průběžně přímo mazat. --Slepi 18. 4. 2010, 21:16 (UTC)
Děkuji za pochvalu. Sám se občas překvapím, že mě i něco napadne:) Nicméně to bude chtít ještě hodně vylepšit, aby to navrhovalo opravdu správné články. Coobo, v pohodě. Přiznám se, že mně také nedošlo, že odkazy budou měnit barvu… Petře, sám bych z toho byl zmatený, kdybych netušil, jak jsem to zamýšlel. Proto prosím o důsledné škrtání vyřešených věci. Platí to obecně, přesunul jsem tedy nápovědu, za níž děkuji, úplně nahoru. Samotné škrtání bych ponechal pro provedené změny, jak je zvykem v jiných úkolech, aby se to lépe pamatovalo. Proto bych nežádoucí změny označoval třeba změnou barvy (a šedá, která „vizuálně snižuje hodnotu“ daného textu, mi k tomu přijde vhodná). Ale teď už dobrou noc. Zdraví --Pavel Dusek 18. 4. 2010, 21:58 (UTC)
Ano, máš pravdu, škrtání je lepší, stejně jako tvá verze nápovědy. Jinak funkce opravdu výborná:-)--Cooba 18. 4. 2010, 22:04 (UTC)

Pochvala[edit | edit source]

Milý Pavle,

blahopřeji k výborně postavenému článku Kaspázy. Je to skvěle napsáno, dokumentováno a slušně odcitováno. Velmi chválím Vaše vlastní obrázky!Kéž ve WS přibývá co nejvíce takovýchto článků. Ať se Vám nadále tak hezky daří!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 8. 5. 2010, 09:47 (UTC)

Děkuji mnohokrát za pochvalu. Pouze jsem však převedl do WikiSkript svoji prezentaci na seminář z biochemie (nebo vlastně naopak, nejprve jsem napsal článek a podle něho pak tvořil prezentaci). A obrázky… Chtěl jsem vyzkoušet ten ChemDraw. Funguje velmi dobře, nicméně se s ním ještě musím naučit (budu se snažit, aby další obrázky do WS nevypadaly tak neuměle, ale snad to půjde rychle, ovládání je víceméně intuitivní). Moc Vám za něj děkuji, vypadá to lépe než ChemSketch. (Jen nevím, jestli mám nahrát na nějaký server zdrojové soubory a pak k obrázku umístit odkaz, nebo je to zbytečné.) Zdraví --Pavel Dusek 8. 5. 2010, 13:33 (UTC)

Wiki4lístek[edit | edit source]

Wiki4lístek

Milý Pavle,

nedokážu již dále netečně sledovat Tvé neocenitelné úspěchy s GoBotem a ParcervenychBotem a chtěl bych Ti upřímně poděkovat!

Během pár měsíců jsi stvořil tvory, kteří dokáží redaktorům ušetřit desítky ba stovky hodin nudné a mechanické práce. Je to neuvěřitelný úspěch a s Tvými boty se redakční práce zrychlily ve zběsilou smršť editací! Díky Tobě jsou články dosavadní vylepšovány a péče o plagiáty teprve nyní nabrala správné obrátky. A to není vše! Nejen že ve svém vytíženém studiu zvládáš programovat tyto užitečné boty, ale také tvoříš články na profesionální úrovni a čas od času se chytneš i redakčních úprav.

Moc si vážím toho, že ses rozhodl přidat k WikiTýmu a pomoci s WikiSkripty. Rád bych Ti za Tvou pomoc předal skromný dárek – Wiki4lístek. Kéž Tě alespoň trochu potěší a povzbudí :-). Přeji Ti hodně zdaru nejen na WikiSkriptech, ale i v náročném studiu! --Slepi 6. 6. 2010, 10:53 (UTC)


Jééé! Děkuju:-) Určitě mi přinese štěstí…
Jak tak nad tím přemýšlím, už to bude déle než jen pár měsíců. Skoro rok. To to uteklo:-) A boty bych tak neglorifikoval; kolik ušetří práce se sotva dá nějak změřit a je třeba na nich ještě spoustu věcí doladit, aby byli opravdu praktičtí. Však na tom ještě zapracuji. (Po zkouškách, ale možná i během zkouškového, protože když mně z toho učení třeští hlava, tak je programování a boti jednou z věcí, k níž se utíkám.)
Děkuju moc za pochvalu, velmi si jí vážím. Zdraví -- Pavel Dusek a PárčervenýchBot a GoBot 6. 6. 2010, 17:54 (UTC)

Díky[edit | edit source]

Ahoj Pavle,

díky, že ses doplnil do seznamu wikitýmu!

Příjemný večer! --OK 29. 6. 2010, 18:45 (UTC)

Wiki4lístek[edit | edit source]

Wiki4lístek.png

Milý Pavle,

velmi mě potěšilo, jak jste se pustil do fotografování ploten – dlouho se o tom mluvilo, a konečně se kýžené stalo skutečností! Navíc většina těch fotek vypadá velmi hezky, myslím, že to opravdu pomůže. Opravdu si vážím toho, že si stále dokážete i ve svém nabitém programu najít čas na takováto zásadní vylepšení. Přijměte prosím aspoň symbolický čtyřlístek, coby poděkování – a současně blahopřání, že Vám tato kytička přichází již po druhé.--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 17. 12. 2010, 10:32 (CET)

Děkuji mnohokrát za čtyřlístek, velmi si jej vážím. Bohužel atlas zůstane ještě po nějakou dobu nekompletní (a vynasnažím se, aby to byla doba co nejkratší), jelikož ve chvíli, kdy jsem na ústav mikrobiologie doběhl z přednášky pana doktora Pláteníka, laborantky již byly tak rychlé, že všechny plotny zlikvidovaly. Pokud bude výstavka přístupná příští týden, doplním zbývající fotografie, pokud ne, tak až v lednu.
Ještě jednou díky. Nevím, jestli jsem zrovna já nejvhodnější kandidát na další čtyřlístek, ale tomu prvnímu alespoň nebude smutno:-) -- Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 17. 12. 2010, 15:51 (CET)

Chybějící licence[edit | edit source]

Ahoj, mohl bych tě poprosit o doplnění licence k souboru Soubor:Pseudomonas fluorescens-MH agar.jpg. Všechny ostatní obrázky mají CC3, tento ne, takže předpokládám, že jsi jí zapomněl omylem vyplnit. Udělal bych to za tebe, ale pro naplnění byrokracie světa je potřeba, aby licenci tam uvedl případně její autor :) Díky ti moc za fotky a čas. S pozdravem --Chmee2 20. 12. 2010, 11:51 (CET)

Ahoj, díky moc za upozornění. Patrně jsem na to zapomněl; už by to mělo být vyřešeno. Jinak se v těch licencích moc nevyznám, kdyby byla v ČR možná i nějaká volnější, rád ji tam uvedu. Není taková?
Zdraví Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 20. 12. 2010, 17:03 (CET)
Zdravím, v principu je CC-BY nejvolnější licence, jakou doporučujeme. Úplně se vzdát všech práv (ve smyslu amerického Public domain) naše právo neumožňuje. Nadefinovat nějakou vlastní licenci by sice bylo teoreticky možné, ale muselo by se tak stát velmi promyšleně a se znalostí práva i konsekvencí, takže se nic takového nedá doporučit. Přeji krásné svátky!--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 20. 12. 2010, 20:07 (CET)

Zapomenutý článek: Citrátový cyklus[edit | edit source]

Ahoj Pavle, asi jsi zapomněl na svůj dávný článek Citrátový cyklus. Dále to hlásí rozpracovanou dokumentaci. Podíváš se na to, prosím? Díky a měj se, --Slepi (redakce WikiSkript) 11. 3. 2011, 11:42 (CET)

Ahoj Petře, nezapomněl. Ani na Krebsův cyklus, ani na dokumentaci. Ale pořád se k tomu nemůžu dostat. Každopádně díky za upozornění. Alespoň narychlo jsem to upravil, aby tam nestrašila ta varovná zpráva. Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 12. 3. 2011, 20:58 (CET)

PH slabých kyselin a zásad[edit | edit source]

Ahoj Pavle,

můžu Tě poprosit o doplnění zdrojů ke článkům: PH slabých kyselin a zásad, PH solí. Vím, že je to poměrně dávno, co jsi je zakládal (2009), ale jinak moc nevím, co s tím. :-) Díky. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 18. 3. 2011, 19:17 (CET)

Ahoj Honzo,
bude se to asi týkat všech článků o pH, které jsem napsal. Problém je v tom, že jsem to psal vše z hlavy. A to ještě v době, kdy se na citace článků nekladl takový důraz. Jak se dostanu do knihovny, tak se podívám po nějaké učebnici analytické chemie, všechny to odvozují víceméně podobně. A pak doplním citace. Díky za upozornění.
Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 18. 3. 2011, 19:59 (CET)
Ahoj, tak jsem se k tomu konečně dostal. Tedy, nejsou to úplně stejné formulace a v té publikaci je to velmi do hloubky, takže to, co jsem napsal, je spíše stručnější výtah, ale snad to moc nebude vadit. Zdraví Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 11. 4. 2011, 16:57 (CEST)

Citace a kategorie[edit | edit source]

Ahoj Pavle,

zjistili jsme, že DynamicPageList nevyhledává slovenské články, které potřebují upravit pravopis z jednoduchého důvodu – v kategorii Kategorie:Články ve slovenštině jsou články, v kategorii Kategorie:Upravit pravopis diskusní stránky. Pokud jsem nepřehlédl něco v nápovědě pro tuto extension, nejde to vyřešit jinak, než slovenské články překategorizovat, do čehož se již redaktoři pustili. Tak jen abys o tom věděl.

Jinak jak jsi chtěl, připomínám nové položky do citačního udělátka – přednáška a wikipedie. Pokud bude potřeba upravit i citační šablonu, mohu s tím pomoct, udělátku ale bohužel nerozumím.

Měj se hezky

--Cooba.jpg Jakub Štefela (redakce WikiSkript) 17. 4. 2011, 11:40 (CEST)

Moc díky za info. Když jsem kategorii vytvářel, tak se DynamicPageList nepoužíval. To se omlouvám, že mě to nenapadlo. Snad to půjde rychle. Jinak udělátko i šablonu už konečně nosím v hlavě. Jen je třeba to dělat dle normy ISO 690-2 a tu ja nemám. Pan doktor, mám pocit, říkal, že ji objedná. --Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 17. 4. 2011, 13:06 (CEST)

Nebílkovinné dusíkaté látky[edit | edit source]

Ahoj pavel :) prosím ta, či by si neodstránil šablónu pracuje sa z článku Nebílkovinné dusíkaté látky a neobnovil kontrolu, lebo to máme tento týžden na praktikách z biochemie. (aby to vyzeralo hodnoverne :D)

Ďakujem a prajem krásnu veľkú noc a veľa vody...:D --Stanislav Smutný.jpg Stanislav Smutný -- redakce WikiSkript 23. 4. 2011, 15:28 (CEST)

Ahoj Stanislave, dokončil jsem přesun textu. Nemohl jsem odstranit šablonu {{Pracuje se}} dříve, než byl hotov, protože pak by se mohlo stát, že se to nějaký student v dobré víře naučí, bude si myslet, že je to celé a že to stačí; jenže ejhle — nebude pak umět třeba kyselinu močovou a dnu, jež ještě nebyla převedena. A přiznejme si, dna je poměrně nepříjemné onemocnění a kyselina močová poměrně důležitá, takže je to třeba znát:-) Prostě, transparentnost má před „hodnovernosťou“ přednost. Nyní už je to ovšem vyřešeno.
Co se týče kontroly, nelze ji jen tak vkládat, jak se nám zlíbí. Je vyhrazena učitelům z oboru, v tomto případě tedy učiteli biochemie a patobiochemie či klinické biochemie. Nabízí se tedy např. pan doktor Vejražka. Záleží ale jen na něm, zdali svůj článek podepíše. Článku ještě chybí převést obrázky, dále nějaké typografické nedostatky, doplnit citace, aby odpovídaly normě využívané ve WikiSkriptech, a možná i nějaká ta aktualizace informací, to nevím jistě.
Také přeji požehnané Velikonoce, naplněné spoustou radosti. A velkou koledu:-) --Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 23. 4. 2011, 23:49 (CEST)

Nahrazení licenční šablony[edit | edit source]

Ahoj, mohl bys prosím robotem u obrázků nahradit {{cc-by| za {{cc|by| v poli „Licence“ infoboxu {{Soubor}}? Děkuji, --Petr-Adam.jpg Petr Adam -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 13:18 (CEST)

Jj, to by mělo jít poměrně snadno. Podívám se na to. --Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 27. 4. 2011, 14:27 (CEST)
Hotovo. --Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 28. 4. 2011, 00:30 (CEST)

Check WikiSkripta/Vložené obrázky bez parametru licence[edit | edit source]

Ahoj Pavle,

chci se jen zeptat, zda se stránka WikiSkripta:Check WikiSkripta/Vložené obrázky bez parametru licence aktualizuje sama/robotem/tebou nebo zda mám hotové články odmazat/škrtnout?

Díky, měj se fajn --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 4. 5. 2011, 12:41 (CEST)

Navzdory mé slabosti pro vše, co se botů týče, tato podstránka používá extension DynamicPageList. Proto by ve chvíli, kdy u nějaké stránky zkontroluješ parametr licence/odmažeš kontrolu parametru obrázky, měla stránka ze seznamu zmizet. Škrtala by se z něj obtížně. Viz zde. Kdyby nemizela, je problém někde jinde a pak dej prosím vědět. Zdraví --Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 4. 5. 2011, 14:59 (CEST)
Aha, tak to bude problém někde jinde, protože se samy nemažou. U většiny jsem zkontrolovala a podepsala parametr licence v redakční šabloně a jsou tam stále. --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 4. 5. 2011, 17:51 (CEST)
Ahoj. S tímto problémem jsem se už setkal a řešení je jednoduché. Stačí zeditovat stránku (klidně bez jakýchkoliv úprav) – stačí prostě jen uložit znova. Hotové se odmaže. DynamicPageList tohle prostě dělá. :-) Vyzkoušeno na mém pískovišti 2. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 4. 5. 2011, 18:31 (CEST)
No, musíte dat serveru taky chvilku času, než mu to dojde (kontrola parametru fronta údržby ve Speciální:Statistics), má toho docela dost na práci a mění primárně pouze editované stránky, ostatní když má čas. Pokud nechcete mít editace navíc, měl by to vyřešit pouze editační náhled. (Nevím, jestli za to trochu nemůže i cache, tak ho lze promazat.) Jinak dejte serveru čas a on to vyřadí. --Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 4. 5. 2011, 23:03 (CEST)

DynamicPageList[edit | edit source]

Ahoj Pavle,

měl bych na tebe dotaz: Myslíš, že je možné doplnit do DynamicPageList funkci, která by vyhledávala zároveň kategorie článků i jejich diskusních stránek? Řesilo by množství problémů (které jsme chtěli také obcházet třeba duplikováním kategorií do diskusí). Na WW jsme na to koukali, extension je napsaná v php a podle Pepy by to mohlo jít. Co o tom soudíš? Bylo by to hodně náročné?

Díky a měj se hezky

Kuba--Cooba.jpg Jakub Štefela (redakce WikiSkript) 30. 5. 2011, 17:35 (CEST)

Ahoj Kubo,
trvalo mi než jsem se tím vším jakž takž prokousal. Ještě se na to podívám a zkusím něco vymyslet, ale v tuhle chvíli mám pocit, že to pouze drobné úpravy nenapraví. Ta extension velmi chytře využívá rychlosti při hledání na úrovni SQL. A problém je, že v databázi jsou článek a jeho diskuzní stránka odděleně, jako samostatné entity. Proto při vyhodnocování kategorií se vždy kontroluje jen jeden a k druhému v tu chvíli vůbec nepřistupuje. Vyřešit to možná jde virtuálním spojením kategorií od obou již na databázové úrovni, což nevím, jestli bude vůbec možné (pokud ano, tak klauzulí JOIN), nebo načíst část databáze do proměnných php a vyhodnocování vytvořit v něm, což stojí hodně kódu, je strašně náročné na server a velmi snadno se v tom naseká dost chyb, takže do toho bych se nepouštěl.
Jinak vytvořit duplicitní strom kategorií jsem navrhoval já. Automaticky převádět robotem kategorie z jednoho jmenného prostoru do druhého je poměrně nenáročné na psaní kódu, je to otázka tak hodiny. Ale musím uznat, že to je velmi neelegantní řešení, kdy se musí pořád spouštět robot, je to pomalé a má to jistě ještě mnoho dalších nevýhod.
Zdraví --Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 1. 6. 2011, 00:01 (CEST)

Poděkování[edit | edit source]

Dík za novou vizáž Portál:Praktika z fyziologie (1. LF, VL), hned to vypadá lépe :-) --Vanasek.jpg František Vaňásek (redakce WikiSkript) 13. 8. 2011, 16:54 (CEST)

:-) Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 14. 8. 2011, 14:54 (CEST)

Nápověda[edit | edit source]

Ahoj Pavle,

doplnila jsem pár informací do nápovědy pro Check WikiSkripta, aby byla trochu ucelenější. Často jsem použila tvůj návod, ale byl bys tak hodný a na stránku se podíval? Prosím o kontrolu a případné doplnění toho, na co jsem zapomněla :-)

Díky moc, zdravím --Cat.katka.JPG Kateřina Kůlová -- redakce WikiSkript 6. 10. 2011, 00:12 (CEST)

Promiň mi prosím velmi dlouhé prodlevu. Trošku mě teď vytěžovalo studium. Díky moc, to je úplně úžasné! Fakt děkuju. Doplnění asi ani moc nepotřebuje. Ale to by spíš měli říct Ti, jimž je určena, Ti spíš budou vědět, čemu nelze moc porozumět. Mně to přijde úžasné.
Jinak celá podoba CheckWikiSkripta se v dlouhodobém horizontu bude velmi měnit. Ale pořád se to trošku odsouvá a tahle nápověda bude nosná i nadále. Takže Tvá práce nepřijde vniveč. Díky moc! --Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 25. 11. 2011, 14:41 (CET)

Poděkování[edit | edit source]

Ahoj Pavle,

ráda bych ti poděkovala za skvělou pomoc s Atlasem histologie díky imagemapám. Osobně posuzuji hlavně výsledek a ten musím říct, vypadá opravdu úžasně! Díky za pomoc, Tvůj čas a velkou ochotu. Velké díky!

S pozdravem a přáním hezkého dne --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 8. 3. 2012, 09:57 (CET)

Jé, Dančo,
díky za poděkování! :-) A díky za šíření pozitivní nálady a optimismu. Nějak nám ta zahrádka Wiki4lístků ve WikiSkriptech občas uvadá. Skvělé, že ses dala do zasévání a zalévání. To pak další wiki4lístky jen a jen pokvetou. ;-)
A máš pravdu, už se z imagemap začíná klubat něco, co vypadá i trošku smysluplně. ;-) A věřím, že to bude jen hezčí a hezčí. Nicméně bych řekl, že je to dílem Jirky Mudruňky a celého Vašeho plzeňského týmu. Můj prográmek má tvorbu jen trochu usnadnit. A pokud by alespoň maličko splnil svůj účel, budu moc rád. Řekl jsem si, že se naučím pořádně programovat grafické prostředí, tohle byl takový rozjezd. Kdyby byl nápad na nějaký další program, který by pomohl v úmorné rutinní práci redaktora, sem s ním. ;-)
Měj se krásně a snad brzy někde naviděnou. -- Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 9. 3. 2012, 01:14 (CET)

Dotaz[edit | edit source]

Ahoj,

prosím tě,zkusila jsem tisknout PDF zkouškových otázek: Zkouškové otázky z patobiochemie 2010/2011 (1. LF, všeobecné lékařství) a Otázky z psychiatrie (1. LF, VL) a nějak mi nejde,proto bych se tě chtěla zeptat,jestli to má takto být nebo něco udělám špatně.

Díky moc a měj se.--Gutanu Maria -- redakce WikiSkript 4.11.2012,15:15


Ahoj,

mohl bys,prosím,se podivat na mou praci ve wikiskriptech.Dík. --Gutanu Maria -- redakce WikiSkript 26.1.2013,23:05

Vítej![edit | edit source]

Wiki4lístek.svg

Ahoj Pavle, vítám Tě po delší době zpět. :-) Je skvělé, že občas zabrouzdáš na wiki. Nedávno jsem si na Tebe vzpomněl, procházel jsem starší kódy na serveru a také zdejší lékařské kalkulačky a žasl jsem, kolik parádních věcí jsi tu vymyslel (na spoustu z nich narážím poprvé až teď po letech, když se z wiki znovu "učím"!).

Díky za to všechno a měj se skvěle!

--Slepi (diskuse) 19. 3. 2019, 19:17 (CET)

Díky za CMP[edit | edit source]

Jsem nadšený jak jsi pozvedl kvalitu mrtvičnaté stránky a současně jsi tam ponechal dřevácké zkratky, které nám neneurologům usnadňují život. --DRobert (diskuse) 28. 9. 2021, 12:48 (CEST) Trochu musím svou chválu zmírnit ... Myslím, že se lišíme v pojetí malých a velkých příznaků, rád bych si zavolal. Moje číslo je 606605776 --DRobert (diskuse) 19. 10. 2021, 18:26 (CEST)