Diskuse s uživatelkou:Ekudl

Z WikiSkript

--Nemekar 26. 1. 2010, 09:15 (UTC)

Tlačítko Zkontrolováno[editovat zdroj]

Vážená paní doktorko,

srdečně Vás za redakci WikiSkript vítám ve WikiSkriptech a těším se na Vaše příspěvky!

Jako odbornici jsem Vám zpřístupnil tlačítko "Zkontrolováno" s ikonkou Button_article_de_qualite.png nad editačním oknem článků. Toto tlačítko slouží k tomu, abyste jako pedagožka mohla články z Vašeho oboru, které jste přečetla a považujete je za správně napsané, označit jako zkontrolované. Pokud tlačítko nad editačním oknem nevidíte, je třeba ještě obnovit vyrovnávací paměť Vašeho prohlížeče (obvykle stisknutím Ctrl+F5). Stručný návod pro kontroly článků naleznete v nápovědě, podrobné informace si můžete přečíst v manuálu, zejména v sekci Pokyny pro učitele provádějícího kontrolu.

Samozřejmě rovněž uvítáme, pokud se rozhodnete do WikiSkript přispívat jako autorka kvalitních článků!

Přeji Vám, abyste ve WikiSkriptech našla užitečný nástroj pro Vás i pro Vaše studenty. Jakmile budete potřebovat jakoukoli radu či pomoc s WikiSkripty, směle mne prosím kontaktujte buď na mé diskusní stránce nebo prostřednictvím e-mailu.

S pozdravem --Slepi 5. 3. 2010, 15:09 (UTC)

Zapomenutý článek[editovat zdroj]

Vážená paní doktorko,

před několika měsíci jste rozpracovala článek Výživa a její význam pro zdraví člověka. Jistě jakožto odbornice máte připraveny kvalitní podklady a promyšlenou strukturu, jak článek vytvořit, aby vyhovoval výuce na naší fakultě a aby studentům pomohl při stážích a studiu. Tudíž by bylo velikou škodou, kdyby tento článek upadl v zapomnění či byl dokonce zcela smazán.

Rád bych se Vás tedy zeptal, zdali máte v úmyslu na článku dále pracovat? Samozřejmě chápu, že Vaše časové vytížení je jistě obrovské, a proto Vám nabízím pomoc redakce. Pokud byste měla s čímkoli problémy nebo chtěla jakkoli pomoci při vkládání článku do WikiSkript, směle mne kontaktuje buď prostřednictvím e-mailu nebo mé diskusní stránky.

Děkuji mnohokrát za Vaše dosavadní příspěvky do WikiSkript a věřím, že Vám WikiSkripta pomohou ve Vaší pedagogické činnosti! S pozdravem --Slepi 9. 6. 2010, 16:04 (UTC)

Dobrý den, Podle data vytvoření článku vidím, že jsem název vytvořila 5.3. v rámci semináře o WikiSkriptech. Poté na článcích v tématu Hygiena a epidemiologie vytvořených podle státnicových otázek pracovali studenti 5. ročníku 1. LF v rámci terénní práce - v příštím akademickém roce máme v plánu podobným způsobem porkačovat. Přeji příjemné léto EvaKu.

Vážená paní doktorko, mnohokrát Vám děkuji za zprávu. Článek jsem tedy prozatím smazal, neboť v dané formě neplnil jakoukoli informační funkci. Velmi se těším, že i v příštím roce budeme spolupracovat! S pozdravem --Slepi 26. 6. 2010, 16:30 (UTC)

Doplnění vitamínů[editovat zdroj]

Vážená paní doktorko,

rád bych Vám poděkoval za významné doplnění článků o vitamínech. Velmi si vážíme takovéto pomoci, tyto články nás již dlouho trápily a jsme velmi rádi, že jste se jich ujala právě Vy.

Dovolil jsem si upravit Vámi uvedenou použitou literaturu pomocí tzv. nástroje Citace. Jedná se o pomůcku, která významně usnadňuje zadávání literatury – u většiny knih stačí uvést ISBN a ostatní údaje se doplní samy z databáze. Pokud byste chtěla citace využívat, naleznete je na liště nad editačním oknem jako tlačítko Button_easy_cite.png. Pokud jej tam nemáte, můžete si jej zapnout ve svém nastavení na kartě Udělátka, kde je v sekci nástrojů pro uživatele uvedeno jako Nástroj pro tvorbu citací.

Pokud je pro Vás jednodušší uvádět literaturu jako doposud, je to samozřejmě v pořádku, redaktoři již citaci pomocí nástroje upraví sami.

Ještě jednou Vám děkuji za Váše přispění WikiSkriptům a těším se na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkných letních dní

Jakub Štefela --Cooba.jpg Jakub Štefela (redakce WikiSkript) 19. 7. 2011, 11:58 (CEST)

Wiki4lístek[editovat zdroj]

Wiki4lístek

Vážená paní doktorko,

velmi si vážím Vaší soustavné a pečlivé práce pro WikiSkripta. Je obdivuhodné, jak rychle jste se ponořila do tajů "wikijazyka"; Vaše editace jsou bravurní jak po stránce odborné, tak po stránce jazykové a typografické! Je patrné, že celá řada Vámi vytvořených, upravených, doplněných nebo zkontrolovaných článků patří mezi velmi oblíbené, o čemž svědčí i 5 hvězdiček v hodnocení uživateli a vysoká návštěvnost stránek - namátkou mohu vybrat Výživová doporučení, Hodnocení výživového stavu, Itai itai, Druhy potravin či Vámi včera zkontrolovaný článek Onemocnění z nadbytku nebo nedostatku živin a další!! Skvělé úrovně se také dostalo článkům o vitaminech, které neustále zdokonalujete. Jsem si jistý, že to není zbytečná práce a studenti ji oceňují!

Vaše spolupráce je pro WikiSkripta obrovským přínosem a my si práce, energie a času, který WikiSkriptům věnujete, velmi vážíme!

Dovolte mi abych Vám jménem WikiSkript upřímně poděkoval a věnoval Vám alespoň symbolicky tento WikiČtyřlístek!

Se srdečným pozdravem ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 4. 10. 2011, 17:04 (CEST)

P.S. Na Vaši osobní stránku jsem si dovolil doplnit nálepku příslušnosti k akademické obci a informaci o oboru, který na 1. LF UK vyučujete. Pokud byste upřednostňovala tyto informace na své stránce nemít, neváhejte mou editaci vrátit.

Díky za Wikilístek! Moc mne těší. --MUDr. Eva Kudlová, Csc. 24. 10. 2011, 13:41 (CEST)