Diskuse s uživatelkou:Kuželka

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Slepi (redakce WikiSkript) 14. 10. 2010, 18:35 (CEST)

redakční šablona[editovat zdroj]

AHoj, koukám, že ses s nadšením vrhla do redakční činnosti. Jen tak dál! :) Jenom prosím vkládej redakční šablonu do diskuse. Na začátku článku to je pro uživatele příliš matoucí ;) ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 26. 10. 2010, 09:41 (CEST)

Ahoj, dobře, díky za info a beru na vědomí :) ;) --Kuželka 26. 10. 2010, 17:51 (CEST)

Pochvala[editovat zdroj]

Ahoj Pavlíno,

máme velikou radost jak rychle (a jak dobře) jste se dokázali ujmout převodu fyziologických hesel. Díky vám všem jsme dokázali překročit magickou hranici 3000 článků mnohem dříve, než jsme se ještě nedávno mysleli. Velice Ti děkujeme za všechnu odvedenou práci. Měj se fajn. --Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 16. 11. 2010, 23:47 (CET)

Ahoj :),

díky za pochvalu :). --Kuželka 17. 11. 2010, 11:15 (CEST)

Zobrazení osobní stránky[editovat zdroj]

Zdravím. V prohlížeči Chrome se mi na Vaší osobní stránce překrývají nápisy "editovat" s dalším textem. Zkusil jsem to potlačit pomocí "NOTOC" , ale není to ono. Tak se omlouvám, že jsem se do toho vrtal. :-) Pěkný den a díky za spoustu práce. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, MBA -- redakce WikiSkript 17. 11. 2010, 14:36 (CET)

Už to mám, bylo to pomocí "_NOEDITSECTION_". Teď už to i můj Chrome zobrazuje čitelně. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, MBA -- redakce WikiSkript 17. 11. 2010, 14:43 (CET)


Tak to jsem moc ráda, že už je vše v pořádku :). Děkuji a také přeji krásný den.--Kuželka 17. 11. 2010, 15:41 (CET)

Wiki4Lístek[editovat zdroj]

Wiki4lístek.png

Milá kolegyně,

s velkou radostí procházím Vaše editace WikiSkript. Opravdu mě těší, že se plzeňští studenti stali v tak krátké době výkonnou, ba nepostradatelnou částí redakce - a Vy patříte nepochybně mezi nejvýkonnější a pro chod redakce nejnepostradatelnější z nich. Během krátké doby jste se naučila spoustu redakčních dovedností a Vaše zásahy jsou skutečným přínosem.

Jako malé poděkování si Vám dovoluji poslat aspoň symbolický čtyřlístek.

Doufám, že i Vám WikiSkripta něco dávají, a hlavně, že i v budoucnu budou dávat. Přeji Vám hodně radosti z Vaší další práce na WikiSkriptech!--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 1. 9. 2011, 19:16 (CEST)


Dobrý večer,

mnohokrát Vám děkuji za pochvalu. Moc mě Wiki4Lístek potěšil. Jsem velice ráda, že se mohu podílet na redakci WIKISKRIPT a prezentovat tak i naší fakultu. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Přeji krásný zbytek večera. S pozdravem, ----Kuzelka.jpg Pavlína Kuželová -- redakce WikiSkript 1. 9. 2011, 22:46 (CEST)

<br /> značka v tabulkách[editovat zdroj]

Ahoj Pavlíno,

v tabulkách, které jsem nedávno vytvořil, jsem po úvaze použil HTML značku <br />. Bez ní totiž buňka vypadala buď nepěkně, nebo příliš roztahaně (normální odřádkování si totiž parser převezme jako nový odstavec a v buňce vzniká nadbytečné místo). Situaci jsem konzultoval s administrátory a podle nich <br /> tagy v tabulkách opravdu mohou najít své místo, i když se pak článek ocitne v Check WikiSkripta: wikifikace. To už je záležitost robota, který by se měl v budoucnu upravovat. Dovolil jsem si tedy tvé editace vrátit zpět a doufám, že se nezlobíš :-).

Hodně zdaru do další práce! --Sidd.jpg Zdeněk Šteffek -- redakce WikiSkript 29. 10. 2011, 20:46 (CEST)

Ahoj, samozřejmě se nezlobím, to je jasné. Naopak se omlouvám a zároveň děkuji, že jsi vše uvedl do pořádku :-). Měj se moc krásně a mnoho úspěchu při další práci. S pozdravem, ----Kuzelka.jpg Pavlína Kuželová -- redakce WikiSkript 30. 10. 2011, 01:33 (CEST)

Zdroj[editovat zdroj]

Ahoj =) v článku Retinitis pigmentosa jsi podepsala parametr zdroje.. Avšak zdroje tam stále nejsou uvedeny.. =/ uživatel Oiliq, co založil článek není dohledatelný.. A tak bych se chtěla zeptat, nejde ten zrdoj přece jen nějak doplnit? Dík, měj se a hezký den =)--M.jpg Uživatel:Martina Ševčíková , redakce WikiSkript 13. 11. 2012, 15:21 (CET)

Milá Martino,
parametr "zdroj" označuje, že někdo zkontroloval, že vložený text neporušuje autorská práva. To je v tomto případě v pořádku a parametr je proto správně "podepsaný".

Správně ale poukazujete na skutečnost, že chybí jakákoliv použitá literatura, reference apod. V tom případě, pokud autorem není jednoznačně odborník v dané problematice, říkám, že článku chybí citace. Jejich doplnění není snadné - nezbývá, než projít jednotlivé údaje v textu, zkontrolovat je proti literatuře a reference dodat. Často to necháváme autorům. Dokud se tak nestane, nelze podepsat parametr "citace". U tohoto článku v tomto směru informace o redakčním zpracování opravuji.

Děkuji za práci na článcích a přeji, ať se Vám nadále daří! --Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 13. 11. 2012, 17:44 (CET)= Mvejr, 13. 11. 2012