Diskuse s uživatelkou:Lalinka

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 13. 9. 2011, 18:57 (CEST)

Perikard[editovat zdroj]

Ďakujeme za vloženie článku Perikard do Wikiskript. Rovnako ako Arteria carotis interna, článok je pekný a aj po technickej stránke veľmi dobrý. Drobné úpravy, ktoré som v ňom urobila sú typografického charakteru plus vloženie obrázku. Odstránila som zalomenia pomocou br, ktoré sa používajú v šablónach a tabuľkách viz.Základy formátování, v texte sa preferuje odriadkovanie pomocou dvojitého Enter. Druhá drobná úprava spočívala v zamenení spojovníkov za pomlčky, ich používanie je vysvetlené v Typografických doporučeniach.

Nech sa darí rovnako dobre aj naďalej :)

S pozdravom


Jana Janovcová.jpg Jana Janovcová -- redakce WikiSkript 20. 9. 2011, 21:19 (CEST)

Drobnosti[editovat zdroj]

Zdravím. Je skvělé že jste "na stráži" a kontrolujete nové události. Díky. Ocenění si zaslouží Vaše přivítání nového člověka do WS. Jen bych pro uvítání příště doporučil diskuzní stránku nového uživatele a odkliknout, že se nejedná o malou editaci (aby odešel upozorňovací mail). Ale nenechte se prosím touto drobností odradit od odvahy a aktivity, která je cennější než vše ostatní. Přeji pěkný dnešní den a spoustu zdařilých editací. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, MBA -- redakce WikiSkript 29. 2. 2012, 10:50 (CET)

Děkuji za upozornění, drobné ranní překliknutí, už jsem vše napravila.--Lalinka.jpg Vladěna Sedmáková -- redakce WikiSkript 29. 2. 2012, 11:01 (CET)
Jde Vám to skvěle. Držte se. --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, MBA -- redakce WikiSkript 29. 2. 2012, 23:20 (CET)

Mazání :)[editovat zdroj]

Ahoj, v posledních změnách jsem postřehla, krom Tvých spousty užitečných editací i to, že jsi zrušila přesměrování u Parenterální výživy a Enterální výživy. Zůstala po nich jen prázdná stránka, která na první pohled může uživatele mást. S jakým záměrem jsi to přesměrování zrušila? Neříkám, že je to špatně, ani dobře, zajímá mě Tvůj pohled na věc (Mě přišel ten odkazovaný článek dostatečně obsáhlý). Nicméně pokud kdekoliv něco mažeš a zůstává tam prázdná stránka, vlož tam prosím šablonu {{Smazat}}, aby tyto stránky nezůstaly opuštěné a čtenářům nedávaly planou naději, že se v nich něco potřebného dočtou :-).

Díky a přeji hezký večer a příjemnou práci s WS :) --Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 26. 3. 2012, 23:14 (CEST)

Hojky, to přesměrování jsem zrušila, protože jsem sama něco takového hledala a přijde mi matoucí, že to přesměrování odkáže na stránku se stejným názvem, ale patří to pod pediatrii. Což mě osobně od článku odradilo, protože si nejsem jistá, zda to samé a všechno platí i pro dospělé a myslím, že by tyto stránky měli vziknout samostatně. O dalším pokračování jsem se chtěla ještě poradit se svým tutorem. Hezký den.--Lalinka.jpg Vladěna Sedmáková -- redakce WikiSkript 27. 3. 2012, 17:50 (CEST)
Ahojda, rozumím a souhlasím. Se svým tutorem se poraď, tohle je jen připomínka, jak aktuálně označit článek než se dostaneš k řešení. Kdybys ale cokoliv potřebovala neváhej se ozvat, do HK sice příliš často nejezdím, ale v diskusi nebo na mailu jsem k zastižení :) Hezký den --Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 27. 3. 2012, 18:34 (CEST)


Wiki4lístok[editovat zdroj]

Wiki4lístek.png

Milá moja Láli, prijmi odo mňa tento 4lístok ako malú odmenu za úsilie a čas strávený nad editáciami a za Tvoj jedinečný prístup a návrhy, ktoré v budúcnosti istotne povedú k zlepšeniu a k zvýšeniu užitočnosti WS. Si veľkou posilou hradeckého týmu a ja Ti za to moc ďakujem :) --Prvosienka4u.jpg Stanislava Grolmusova -- redakce WikiSkript 23. 4. 2012, 18:48 (CEST)


Tonsilla palatina[editovat zdroj]

Ahoj =) chtěla bych ti poděkovat za dosavadní práci ve WikiSkriptech. Doufám, že tě to bude bavit i nadále =) zároveň přikládám dotaz, zda bys nechtěla dopsat článek Tonsilla palatina, který jsi začala psát v březnu 2013... Měj se =) --421786 576660865680256 485897316 n.jpg Uživatel:Martina Ševčíková , redakce WikiSkript 22. 11. 2013, 14:29 (CET)