Diskuse s uživatelkou:Tereza

Z WikiSkript

--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 5. 3. 2010, 12:46 (UTC)

Úpravy příspěvků[editovat zdroj]

Vážená kolegyně,

srdečně Vás vítám ve WikiSkriptech. Děkujeme za vložení řady příspěvků; vedete si hezky :-)

Jsem rád, že jste rychle zvládla základní techniky práce s WikiSkripty. Prosím, vraťte se nyní k již vloženým článkům a pokuste se je co nejvíce vylepšit. Pokusil jsem se upravit článek Diferenciální diagnostika ikteru, aby Vám posloužil jako návod. Nejde v tuto chvíli o věcná zpřesnění, všiměte si ale typografických úprav, změn v nadpisech atd. Pomocí záložky Historie u článku můžete srovnat jednotlivé verze článku a změny si prohlédnout.

Pokud jste tak ještě neučinila, projděte si prosím nápovědu, zejména části pro začínající a mírně pokročilé uživatele. Seznamte se také prosím se šablonou {{Redakce}} a pomalu s ní začněte pracovat.

Pokud byste narazila na jakékoliv nejasnosti, neváhejte prosím kontaktovat kteréhokoliv správce (nejspíše Kotletku, která se Vám již věnovala) nebo přímo mě.

Přeji Vám, aby se Vám práce s WikiSkripty nadále hezky dařila!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 13. 3. 2010, 09:14 (UTC)

Práce redaktorky[editovat zdroj]

Hezký den!

Sleduji, jaké děláte ohromné pokroky stran editace WikiSkript : ) Všimla jsem si, že v poslední době pracujete především se šablonou Redakce - to je výborné, přesně to nyní WikiSkripta potřebují! V současné době totiž existuje ohromné množství nedotažených článků a právě k jejich zachycení a vylepšení byla šablona vytvořena. Pokud procházíte články v kategorii ke zpracování, dotahujte je po všech stránkách (tzn. tak, aby bylo možné odškrtnout všechny parametry šablony Redakce), aby se již nadále nezařazovaly do kategorie ke zpracování. Máte-li dotazy k jakémukoli parametru šablony Redakce, neváhejte mi napsat do diskuse nebo poslat e-mail, ráda Vám s čímkoli pomohu. Pěkný den a příjemnou práci s WikiSkripty přeje --Valtameri 20. 3. 2010, 19:55 (UTC)

Koukám, že jste se opět vrhla do práce na WikiSkriptech - výborně : ) Je dobré, že články označujete šablonou {{Redakce}}, aspoň tím nedojde k jejich "zapomenutí", ale zařadí se do kategorie Ke zpracování. Bylo by ale také ku prospěchu, kdybyste každému z těchto článků věnovala chvilku a dotáhla je po všech stránkách - tj. tak, aby bylo možné odškrtnout všechny parametry šablony Redakce : ) Těším se na Věše další příspěvky, s pozdravem --Valtameri 28. 3. 2010, 19:18 (UTC)

Šablona Redakce[editovat zdroj]

Přeji hezký večer,

chtěl bych Tě jen upozornit, že šablonu {{Redakce}} je zvykem vkládat na diskuzní stránku článků a nikoli obrázků či galerií. Případně by bylo vhodné odstranit např. některé její parametry. Samostatná šablona pro obrázky možná v budoucnu vznikne. Měj se hezky! --Karel Němec 18. 6. 2010, 17:28 (UTC)