Fórum:Žádané obrázky

Z WikiSkript

Zde prosím vkládejte popisy či odkazy na obrázky, které je potřeba vytvořit či přepracovat a články do kterých mají být vloženy.

Je-li obrázek založen na již existujícím díle, musí obsahovat autorský přínos. Snažte se popsat vlastní představu nového obrázku tak, aby odpovídal potřebám Vašeho článku. Můžete uvést odkaz na obrázek, který se Vaší představě blíží a specifikovat čím ho vylepšit.

Tip.png Nově vytvořený obrázek prosím nahrejte na Wikimedia Commons, nemáte-li vážné důvody, proč jej nahrát přímo sem. Budou jej tak moci využívat nejen WikiSkripta, ale i řada dalších projektů, a přitom jeho vložení do článku zůstane stejně snadné jako dosud.


Přidat návrh


Ankylozující spondylitida[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Ahoj, prosím o grafické zpracování Schoberova testu do článku ankylozující spondylititida. Představovala bych si něco jako obrázek Schober test v tomto odkazu.

Děkuji!

Juju.jpg Julie Junková -- redakce WikiSkript 2. 2. 2018, 15:35 (CET)

Trigonum lumbale inferius Crystal Clear action apply.png[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Ahoj, prosím o vytvoření přehledného obrázku Trigonum lumbale inferius pro článek Topografické útvary zad. Na wikimedia commons jsme nic pěkného nenašly, zatím je tam provizorní obrázek z Gray's anatomy. Díky moc

Vendula Bohoňková Vendula.bohonkova.JPG

Obrázek je hotový a vložený v článku. Prosím o kontrolu a případné připomínky. M44gz2.jpg Max Sirotin (diskuse), Brush.png(grafik WikiSkript) 5. 8. 2017, 15:01 (CEST)

Cysticerkóza[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Prosím o vytvoření popisků v češtině u schématu na [1] k článku Cysticerkóza. Moc děkuji! :)

--Alžběta Nováková.jpg Alžběta Nováková -- redakce WikiSkript 9. 12. 2015, 16:16 (CET)

Elektronegativita[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Prosím o zpracování obrázku pro článek Elektronegativita - úpravy a překlad obrázku z http://www.800mainstreet.com/5/0005-008-negativity.htm. Je možné vypustit označení skupin prvků u osy x, asi není třeba ani popisovat svislou osu (hodnoty mohou být zobrazené v "kostičkách" jako v původním obrázku). Hodnoty prosím podle článku w:cs:Elektronegativita (od původního obrázku se liší!). Moc děkuji--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 23. 10. 2016, 18:39 (CEST)

Místo obrázku jsem upravil a vložil tabulku z české wikipedie, je to takto vhodné? Filip Mareš.jpg

Stenozující tendovaginitis[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Prosím o překreslení obrázku k článku Stenozující tendovaginitis. Zde je odkaz. Předem děkuji.

Překlesleno tady. Kdyžtak to radši překontrolujte. Magdaléna Piherová