Fórum:Žádané obrázky

Z WikiSkript
wiki4lístek
Vítáme Vás ve WikiSkriptech,
ve světě, který vzniká spoluprací. Tvořte ho s námi!
Máte skvělý nápad, otázku, nebo se chcete jen poradit? Neváhejte a zapojte se!
Nápověda
Nápověda
Dotazy a připomínky
Dotazy a připomínky
Obecná diskuse
Obecná diskuse
Redakční diskuse
Redakční diskuse
Akce
Akce
Nápověda vám pomůže se zorientovat ve WikiSkriptech. Zde se můžete zeptat a poradit. Nebo ostatním předložte vaše nápady! V této diskusi si můžete popovídat s dalšími uživateli WikiSkript. Prostor pro diskusi (nejen) mezi členy redakce WikiSkript. Můžete si vybrat ze spousty zajímavých akcí, na kterých se s vámi rádi uvidíme osobně!

Zde prosím vkládejte popisy či odkazy na obrázky, které je potřeba vytvořit či přepracovat a články do kterých mají být vloženy.

Je-li obrázek založen na již existujícím díle, musí obsahovat autorský přínos. Snažte se popsat vlastní představu nového obrázku tak, aby odpovídal potřebám Vašeho článku. Můžete uvést odkaz na obrázek, který se Vaší představě blíží a specifikovat čím ho vylepšit.

Tip.png Nově vytvořený obrázek prosím nahrejte na Wikimedia Commons, nemáte-li vážné důvody, proč jej nahrát přímo sem. Budou jej tak moci využívat nejen WikiSkripta, ale i řada dalších projektů, a přitom jeho vložení do článku zůstane stejně snadné jako dosud.

Ankylozující spondylitida Crystal Clear action apply.png[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Ahoj, prosím o grafické zpracování Schoberova testu do článku ankylozující spondylititida. Představovala bych si něco jako obrázek Schober test v tomto odkazu.

Děkuji!

Juju.jpg Julie Junková -- redakce WikiSkript 2. 2. 2018, 15:35 (CET)

Obrázek je hotový a vložený v článku. M44gz2.jpg Max Sirotin (diskuse), Brush.png(grafik WikiSkript) 5. 8. 2017, 15:01 (CEST)

Trigonum lumbale inferius Crystal Clear action apply.png[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Ahoj, prosím o vytvoření přehledného obrázku Trigonum lumbale inferius pro článek Topografické útvary zad. Na wikimedia commons jsme nic pěkného nenašly, zatím je tam provizorní obrázek z Gray's anatomy. Díky moc

Vendula Bohoňková Vendula.bohonkova.JPG

Obrázek je hotový a vložený v článku. Prosím o kontrolu a případné připomínky. M44gz2.jpg Max Sirotin (diskuse), Brush.png(grafik WikiSkript) 5. 8. 2017, 15:01 (CEST)

Cysticerkóza Crystal Clear action apply.png[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Prosím o vytvoření popisků v češtině u schématu na [1] k článku Cysticerkóza. Moc děkuji! :)

--Alžběta Nováková.jpg Alžběta Nováková -- redakce WikiSkript 9. 12. 2015, 16:16 (CET)

Elektronegativita[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Prosím o zpracování obrázku pro článek Elektronegativita - úpravy a překlad obrázku z http://www.800mainstreet.com/5/0005-008-negativity.htm. Je možné vypustit označení skupin prvků u osy x, asi není třeba ani popisovat svislou osu (hodnoty mohou být zobrazené v "kostičkách" jako v původním obrázku). Hodnoty prosím podle článku w:cs:Elektronegativita (od původního obrázku se liší!). Moc děkuji--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 23. 10. 2016, 18:39 (CEST)

Místo obrázku jsem upravil a vložil tabulku z české wikipedie, je to takto vhodné? Filip Mareš.jpg

Stenozující tendovaginitis[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Prosím o překreslení obrázku k článku Stenozující tendovaginitis. Zde je odkaz. Předem děkuji.

Překlesleno tady. Kdyžtak to radši překontrolujte. Magdaléna Piherová