Diskuse:Betalaktamová antibiotika

Z WikiSkript

Připomínky k článku[editovat zdroj]


Dobrý den,

jsem ráda, že jste se aktivně rozhodl přispívat do Wikiskript. Objevila jsem jistou nesrovnalost - našla jsem tento Váš článek na internetu zde. Máte svolení ke zveřejnění článku ve Wikiskriptech nebo je článek Vaším dílem? Pokud ano, doložte to prosím. Pokud ne, jednalo by se o porušení autorských práv. Pak by bylo dobré původního autora kontaktovat a požádat o svolení. Články ve WikiSkripta nemají šířit materiály porušující autorská práva. Pokud byste si s nečím nevěl rady neváhejte se na mě nebo na kohokoliv z redakce obrátit. Děkuji za odpověď s pozdravem --Kotletka 18. 2. 2010, 21:24 (UTC)


Dobrý večer,
chválím snahu vložit do WikiSkript velmi kvalitní farmakologické texty z Vybraných kapitol z farmakologie a Vybraných kapitol z klinické farmakologie pro bakalářské studium. Jak píše kolegyně, je nutné mít v tomto případě souhlas autora. Pokud by nebyl získán předem, spojte se prosím s někým ze správců - zdá se mi, že pro hradecké farmakology by se WikiSkripta mohla stát užitečným nástrojem a bylo by proto vhodné jim je blíže představit a nabídnout spolupráci. Přeji Vám příjemnou práci s WikiSkripty--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 18. 2. 2010, 22:03 (UTC)

Myslel som si ze materialy vypracovali byvali spoluziaci z brnenskej lf. Autorske zvolenie teda nemam, ale mam ho skusit vybavit? Je to teda otazka len nejakej mailovej dohody s autormi, alebo je to zlozitejsi proces?--Viking 19. 2. 2010, 09:50 (UTC)

Autoři by měli poskytnout Souhlas s použitím díla. Je třeba jim WikiSkripta představit a nabídnout k používání, proto jsem navrhoval, aby s oslovením autora pomohl někdo ze správců. Prosím, zkuste se domluvit s Uživatel:Kotletka, Uživatel:Slepi, Uživatel:Azrael, Uživatel:Nemekar či Uživatel:Kwjetka, ať Vám s dopisem pomohou. Nebo se na to podíváme spolu, v tom případě se prosím přihlašte na některý volný termín na Uživatel:Mvejr/Konzultace. Děkuji a zdravím--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 19. 2. 2010, 10:10 (UTC)