Diskuse:Počátky lékařských fakult

Z WikiSkript
Myslím, že by bylo vhodné článek rozdělit - přinejmenším nemoci lucemburské doby neodpovídají názvu článku. Možná by bylo vhodné dát zvlášť i stať o prvních univerzitách a o pražské univerzitě.--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 20. 1. 2012, 11:12 (CET)

Nemoci lucemburské doby sice neodpovídají názvu článku, ale zařadil jsem je pro dokreslení tehdejší situace v Evropě, aby si čtenář mohl udělat obrázek s čím se tehdejší medici a učitelé medicíny potýkali. Dovedl bych si spíš představit rozdělení světových LF a pražské. Nicméně se žádné úpravě nebudu bránit. --TS 22. 1. 2012, 09:54 (CET)

Zdravím! Článek jsem tedy rozdělil na část zahraničních lékařských fakult a na Počátky pražské lékařské fakulty. Toto rozdělení je dle mého názoru nejlepší. Co se části o nemocích z lucemburské doby týče, mně osobně tam nevadí a připadají mi i docela vhodné jako taková „poznámka pod čarou“ pro dokreslení. Veškeré přesuny lze samozřejmě upravit/zrušit. Pěkný zbytek dne ----Vrejlek fotka.png Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 15. 2. 2012, 12:56 (CET)