Diskuse s uživatelem:ParcervenychBot

From WikiSkripta

--Nemekar 5. 11. 2009, 14:06 (UTC)


Zprovoznění bota[edit | edit source]

Ahoj Pavle, zkus napsat dotaz na Wikiskripta:Ptáte se. Ing. Martiňák by Ti v tomhle mohl pomoci. --Slepi 5. 11. 2009, 16:46 (UTC)


Díky moc, ale už vyřešeno. Viz mail.

Zdraví ParcervenychBot 5. 11. 2009, 21:37 (UTC)

Uvozovky v tabulkách[edit | edit source]

Milý bote,

v článku Elektroforéza nukleových kyselin jsi v tabulkách zaměnil "anglické" uvozovky za české, čímž přestalo fungovat. V tabulkách mohou být "anglické" uvozovky nebo tam nemusí být uvozovky žádné. Prosím, požádej Pavla, aby Tě nahrazování v parametrech tabulek odnaučil.

Zdravím--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 30. 10. 2010, 13:03 (CEST)

Vážený pane doktore,
velmi se omlouvám. Za všechno může on. Dokud to nevyřeší, budu se krotit a uvozovky zanechám netknuté na všech stránkách, kde se vyskytuje anglická uvozovka hned po rovnítku.
S úctou, k Vašim službám,
--Red shoes.jpg Pár červených bot ( | ) 30. 10. 2010, 22:54 (CEST)

Šablona redakce[edit | edit source]

Ahoj,

Při redakčních úpravách jsem narazil na některé stránky kam bot přital druhou šablonu Redakce k již existující, dále také bot přidává tuto šablonu k rozcestníkům, kde podle mých informací tato šablona být nemá, a také jsem ji našel u některých potálů, kde je také víceméně nepotřebná. Tyto stránky se pak falešně tváří, že je s nimi potřeba něco udělat. Dalo by se s tím něco udělat?

Díky

--BillyBones.jpg Honza Mudruňka -- redakce WikiSkript 9. 12. 2010, 22:14 (CET)

Ahoj. Díky moc za upozornění. To, že bot přidává redakční šablonu k rozcestníkům se pokůsím vyřešit. K tomu, abych mohl vyřešit dvakrát přidanou redakční šablonu či redakční šablonu na portálu, potřebuji seznam stránek, či přinejmenším alespoň příklady, na nichž k něčemu takovému došlo. Díky moc.
Zdraví --Pavel, Red shoes.jpg Pár červených bot ( | ) 30. 10. 2010, 22:54 (CEST)
U těch duplicitních šablon jsem to už upravil, tady jsou na ně odkazy:
Diskuse:Endoskop
Diskuse:Koncentrace hemoglobinu v erytrocytu
Diskuse:Terapie asthma bronchiale
Diskuse:Termodynamická teplotní stupnice
Diskuse:Periferní cyanóza
U portálu je to zde:
Portál diskuse:Otázky z patologie (1. LF UK, ZL)
Také jsem si už dřív všiml, že bot vložil tuto šablonu i na hlavní stránku a dále ji vkládá do fór (zejména u průvodců studiem), k tomu snadno najdeš příklady v Kategorie:Upravit kategorie.
--BillyBones.jpg Honza Mudruňka -- redakce WikiSkript 10. 12. 2010, 10:31 (CET)
OK. Díky moc za info. Podívám se na to všechno. Editace hlavní stránky jsem už od té doby, kdy k nim došlo, vyřešil. A bota nebudu pouštět do té doby, dokud neodstraním i ty ostatní problémy.
Zdraví Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 13. 12. 2010, 22:36 (CET)

Check WikiSkripta/Citace[edit | edit source]

Mohu poprosit o opětovné projetí kontroly ISBN? Narazila jsem na některé novější články s neplatným ISBN, které robot tehdy nenašel:). S díky --Dancza.jpg dancza -- redakce WikiSkript 17. 4. 2011, 11:51 (CEST)

Ok. Večer to pustím. Byla ta isbn uvedená v citační šabloně, nebo mimo? Můžeš mi prosím poslat odkaz na dotyčné články, abych dohledal, proč je to nenašlo?
Díky moc. --Pavel Dusek 17. 4. 2011, 12:36 (CEST)
ISBN byla v redakční šabloně a našla jsem je, když jsem dala vyhladat to neplatné isbn. Asi to vzniklo tím, že autor překopíroval celou citaci bez použití citační šablony při tvorbě článku těsně po tom, co se to vyhledávalo. (Jestli víš, co myslím.) A byl to např. článek Cherubismus, Osifikující fibrom. Jednalo se o stejné isbn. Ale se všemi špatnými jsem to nezkoušela. Zdravím --Dancza.jpg dancza -- redakce WikiSkript 18. 4. 2011, 22:44 (CEST)
Hm. Tak mně to našlo jen pár, které mně to předtím nezobrazilo kvůli poměrně dotěrným problémům s kódováním (musím je nějak vyřešit, abych to mohl plně zautomatizovat). Jinak jedná se povětšinou o to, že je místo spojovníku do ISBN vložena pomlčka. Díky moc za péči o citace:-) Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 19. 4. 2011, 01:46 (CEST)

Robot možná chybuje[edit | edit source]

Ahoj, robot přidává doporučení ohledně obrázků na stránky, jež jsou přesměrovány: sice tím naštěstí funkčnost přesměrování nezruší, neb svůj text přidává až pod ně, každopádně to myslím nemá smysl. Viz třebas [1]. --Petr-Adam.jpg Petrus Adamus -- redakce WikiSkript 26. 6. 2011, 00:53 (CEST)

Díky za varování. Vím o tom. Tuhle patologii jsem se snažil jednou odstranit, jak vidím marně. Pokud dobře počítám, je to zatím druhý takový případ (pravidelně kontroluji každou jednotlivou editaci robota), což je zatím neškodně málo, ale přesto se to budu snažit bota odnaučit. Prosím, pokud to nevadí, návrh neodstraňuj, aby nedošlo k recidivě; až uzraje doba, odstraním ho sám. Zdraví --Dusek Pavel.jpg Pavel Dušek ( | ) 26. 6. 2011, 16:43 (CEST)