Diskuse s uživatelkou:JS

Z WikiSkript

--Slepi 30. 11. 2009, 13:27 (UTC)

Díky za doplnění informací o terminálovně. Mohl bych při této příležitosti poprosit o spolupráci na textech Průvodce? Je tam spousta témat, která já znám jen zprostředkovaně. Kdyby to někdo kopetentnější prošel a doplnil, bylo by to bezva. Díky a pěkný den. --CeSt 26. 3. 2010, 07:01 (UTC)

Ahoj,
mám radost, že jsi se pustila do editování WikiSkript! Velice uvítáme Tvoji pomoc. Ať už to bude účast na Průvodci s Dr. Štukou či dokončování článků ke zpracování, což je momentálně palčivý problém WikiSkript, protože se snažíme vylepšit hlavně kvalitu článků.
Jak začít? Pro začátek zkus vložit aspoň 1 článek (to pro začátek stačí, jde o to si práci ve wiki "osahat"; pozor na autorská práva, klidně můžeš vložit některý z těchto materiálů) a upravit ho dle návodu, který nalezneš zde.
Jinou možností je zkoušet si formátování na svém pískovišti.
Bylo by dobré, až si editování vyzkoušíš, kdybychom si dali schůzku, kde bychom probrali Tvé otázky a nápady (nejspíše v terminálovně). Stačí mi napsat maila / na diskuzní stránku / se přímo zapsat do seznamu konzultací.
Stejně tak se na mě neváhej obrátit s jakýmkoli problémem, na který narazíš, rád Ti pomohu.
Přeji krásné jaro! --Nemekar 27. 3. 2010, 15:15 (UTC)

Pár rad[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Jano, jsem rád, že se zhurta pouštíš do redakčních činností – vedeš si opravdu skvěle! Jestli ti smím poradit drobnost, která Ti ušetří trochu práce, pak bych Ti nabídl možnost si ve svém nastavení na kartě Udělátka zapnout nástroj pro vyplňování shrnutí editace. Na jediné kliknutí se Ti vyplní souhrn editace tím, co jsi zrovna v editaci udělala. Snaž se, prosím, vyplňovat souhrn editace úplně vždy (tedy i při redakčních změnách na diskusní stránce), neboť tím usnadňuješ práci dalším redaktorům a správcům. Informuješ je, co jsi v editaci provedla, a proto to pak nemusí složitě hledat. V nastavení najdeš i spoustu dalších zajímavostí; pokud Tě zaujmou, neboj se si je zapnout (nápovědu k nim nalezneš zde.

Pokud bys narazila na jakoukoli potíž, neváhej se ozvat buď mně nebo Karlovi, oba Ti rádi pomůžeme a poradíme :-). Děkuji za Tvůj cenný přínos do WikiSkript a doufám, že nám zachováš přízeň a že Tě práce s námi bude bavit :-). --Slepi 4. 5. 2010, 19:23 (UTC)

Dakujem za rady.--JS 4. 5. 2010, 19:33 (UTC)