Diskuse s uživatelkou:Julka

Z WikiSkript

--Hana Dittrichova.jpg Hana Dittrichová, redakce WikiSkript 17. 8. 2015, 17:17 (CEST)

Archiv původní diskuse[editovat zdroj]

Pochvala a upozornění :)[editovat zdroj]

Ahoj Julka!

Děkujeme za redakční práci, kterou jsi v poslední době ve WikiSkriptech udělala...Doufám, že i nadále budeš do článků přispívat.

Jen Tě poprosím při vkládání redakčních šablon, kontrolu zda-li je článek stále rozpracovaný, a bez poslední úpravy ne déle než 30 dnů, prosím redakční šablonu nevkládat (jako konkrétní případ narážím na Tryptofan). Šablona je vkládána jen do hotových článků, díky a přeji hodně sil do další redakční práce:)
Michaela Balejova.jpg Michaela Balejová -- redakce WikiSkript 10.11.2015, 14:43
Ahoj :) ospravedlňujem sa, nevedela som to. Zase som o niečo múdrejšia a budem sa snažiť robiť dobrú redakčnú prácu ;). Ďakujem za pochvalu aj upozornenie :).
Ja2.jpg Júlia Koperdáková -- redakce WikiSkript 10.11.2015, 19:54
Jej, tak to si sypu popel na hlavu. To jsem Ti, Julko, měla říct! Díky, Míšo!
Alžběta Nováková.jpg Alžběta Nováková -- redakce WikiSkript 11.11.2015, 20:13
Nevadí, už viem ;)
Ja2.jpg Júlia Koperdáková -- redakce WikiSkript 12.11.2015, 09:32

Wikičtyřlístek[editovat zdroj]

Wiki4lístek.png

Julko,

posílám Ti Wikičtyřlístek za Tvoji pečlivost při redakčních činnostech a aktivní zájem o WS! :)
Alžběta Nováková.jpg Alžběta Nováková -- redakce WikiSkript 11.11.2015, 20:17
Ďakujem, potešil! :))
Ja2.jpg Júlia Koperdáková -- redakce WikiSkript 12.11.2015, 09:33

WikiSluníčko za histologická hesla[editovat zdroj]

WikiSlunicko.png

Ahoj Julko!

Chci Ti poděkovat za práci na histologickém portálu v oblasti histologických hesel, abecedně řazeno, paráda! Jen tak dál :)
Michaela Balejova.jpg Michaela Balejová -- redakce WikiSkript 24.11.2015, 17:39
Jeej, ďakujem :)) !
Ja2.jpg Júlia Koperdáková -- redakce WikiSkript 24.11.2015, 20:25

Proliferační řád[editovat zdroj]

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bc/Mitotic_spindle_in_animal_cell_%28jpg%29.jpg/120px-Mitotic_spindle_in_animal_cell_%28jpg%29.jpg

Milá Juli,

rád bych ti za práci na histologickém portálu udělil řád rozmnožovatele informací v oblasti histologie :D Ačkoliv někdy s nějakými detaily nesouhlasíme, vaše práce je inspirující :)
David.Mirth.jpg David.Mirth (diskuse), redakce WikiSkript 9.3.2016, 12:20
Ďakujem David :)
Ja2.jpg Júlia Koperdáková -- redakce WikiSkript 9.3.2016, 20:28

Histologická poznávačka[editovat zdroj]

Ahoj,

děkuji za rozšířování řad poznávaček o histologickou. Než se pustíš do dalších, měli bychom sjednotit hierarchii stránek s poznávačkama. Proč s Uživatel:Tpmirchi umisťujete poznávačky na podstránky místo přímo na stránky? Konkrétně mám na mysli to lomítko v názvech Procvičování:Histologie/Obecná histologie, Procvičování:Histologie/Kožní_systém a Procvičování:Histologie/Slinné žlázy. Lomítka v názvu jsou málo očekávatelná a znesnadňují nalezení stránky bez znalosti jejího přesného umístění. Když už se s tím děláte, tak předpokládám chcete, aby se k tomu dostalo co nejvíce lidí... Pokud jste zamýšleli užít Procvičování:Histologie jako nějaký rozcestník, tak to je možné i bez toho, aby jednotlivé poznávačky byly na její podstránce. Dále mi není jasný důvod vzniku přesměrování z hlavního jmenného prostoru ve formě Poznávačka:Histologie/Obecná histologie‎, čemu má takové přesměrování sloužit?

Díky za osvětu,
Zef avatar 3.jpg Zef d|p 14.4.2016, 06:57
Ahoj. Pravdupovediac z mojho hladiska to nema nejaky presny zamer :). Tomas to tak zacal robit, tak som v tom pokracovala. Neviem, co je pristupnejsie pre pouzivatelov. Ak je to zle, mozem to opravit. Co sa tyka presmerovania, dala som to tam len z dovodu, aby to clovek mohol najst aj ked si da do vyhladavania poznavacku, aj ked si da procvicovani.
Ja2.jpg Júlia Koperdáková -- redakce WikiSkript 14.4.2016, 15:29
Ahoj Julko,

nejlepší by bylo, kdybyste se domluvili na nějakém jednotném schématu. Ty poznávačky vypadají skvěle a bude super, až budou hotové :). K tomu přesměrování - nejsem si jistá, jestli uživatel-neredaktor bude poznávačku hledat ať už jako procvičování:Histologie****, anebo poznávačka:Histologie*****. Spíš na to půjde přes nějaký odkaz ve článku, na portálu histologie atp.... Co myslíš? Ale možná bude nejlepší, když se na to koukneme příští týden na WikiVíkendu :).

Měj se krásně, H.
Hana Dittrichova.jpg Hana Dittrichová, redakce WikiSkript 14.4.2016, 15:47
Dakujem Hanka :) ... mam teda to presmerovanie zrusit? ... a co sa tyka toho nazvu, mozem to kludne zmenit, robim poznavacky prvykrat a neviem ako by to malo presne vyzerat, takze si necham poradit ;)...Odkazy postupne popridavame do clankov :).
Ja2.jpg Júlia Koperdáková -- redakce WikiSkript 14.4.2016, 15:51
Já nevím, podle mě je to zbytečné, ale spíš to třeba ještě proberte s Tomášem. Je to ve vaší režii, tak ať to máte tak, jak se to bude líbit vám :). Stejně tak i ten systém pojmenovávání - já si myslím, že by bylo fajn udělat rozcestník, který by se jmenoval Procvičování:Histologie, a z něj odkazy na články: Procvičování:Kožní systém etc. Otázkou je, jestli je reálné, že by vznikla poznávačka na kožní systém z jiného 'oboru', v tom případě by bylo logické mít v názvu histologii, ale to si spíš myslím že ne. Každopádně přejmenovat stránku nebo zrušit přesměrování můžeme kdykoliv, takže až to nějak proberete, tak se to udělá. Není to nic, co by spěchalo :).
Hana Dittrichova.jpg Hana Dittrichová, redakce WikiSkript 14.4.2016, 16:02
Ok, dakujeme :). Tak nejak to doriesime.
Ja2.jpg Júlia Koperdáková -- redakce WikiSkript 14.4.2016, 16:04
Rozlišovač histologie je vždycky možno doplnit, pokud dojde k nějaké kolizi v názvech. Zatím nic takového nehrozí, takže se přikláním za co nejjednoduší název, bez rozlišovače a přímo ve jmenném prostoru "Procvičování".

Nezapomeňte hotové poznávačky uvést na Procvičování:Portál.

Díky a zdravím,
Zef avatar 3.jpg Zef d|p 15.4.2016, 06:15
Alebo co keby sme dali histologie do zatvorky. Napr. Procvicovani:Kozni system (histologie)? Ci je to zbytocne?
Ja2.jpg Júlia Koperdáková -- redakce WikiSkript 15.4.2016, 15:51
(histologie) by byl ten rozlišovač a myslím si, že je zbytečný, když nemáme procvičování z kožního systému z více předmětů (a pravděpodobně v blízké budoucnosti mít nebudeme).
Zef avatar 3.jpg Zef d|p 15.4.2016, 16:49

Sluníčko skrze zamračené Krkonoše[editovat zdroj]

WikiSlunicko.png

Milá Julko! S potěšením sleduji Tvůj postup při redakčních pracích a zejména Tvé přispění v tvorbě histologické poznávačky! Myslím, že Ti můžu tedy poděkovat za Tvou činnost jednoduchým WikiSluníčkem, které bude sloužit za těchto sychravých dní k prohřání krkonošských vrchů. Budiž tedy světlo na tomto zamračeném 21. WikiVíkendu a pokračuj v dobré práci!

Vašek
Vrejlek fotka.png Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 23.4.2016, 21:10
Ďakujem veľmi pekne :). Aj keď sa nám asi nepodarí vonku vyčariť slniečko, minimálne si mi vyčaril úsmev na tvári ;))). Budem sa snažiť pracovať prínosne. J.
Ja2.jpg Júlia Koperdáková -- redakce WikiSkript 23.4.2016, 21:23

Zapomenuté články[editovat zdroj]

Ahoj Julko,

procházím zapomenuté články a narazil jsem na dva rozpracované kousky od Tebe:

Desmosom
Procvičování:Dýchací systém

Mohla bys, prosím, na ně mrknout a případně doplnit (nebo klidně jen umazat šablonu [[Šablona:Pracuje_se|{{Pracuje se}}]])?

Díky moc a přeju hezký den!
Slepi (diskuse) 6.6.2018, 10:25
Ahoj,

áno, zmažem to, a keď budem mať čas, doplním.

Pekný deň!
Ja2.jpg Júlia Koperdáková -- redakce WikiSkript 12.6.2018, 22:23