Diskuse s uživatelkou:Lampa

Z WikiSkript

--Azrael (Antonín Šípek) 14. 3. 2010, 17:14 (UTC)


Blahopřeji k prvnímu článku[upravit | editovat zdroj]

Milá kolegyně,

blahopřeji k Vašemu prvnímu článku záněty víček. Vypadá moc dobře! Dovolil jsem si v něm provést něco úprav, ale vlastně nešlo o nic podstatného. Změny, které jsem provedl, si můžete prohlédnout pomocí nástroje na srovnávání verzí na záložce Historie u článku.

Kromě změn ryze kosmetických (psaní mezer kolem pomlček...) jsem článek zařadil do kategorie (to slouží k udržování pořádku ve WikiSkriptech) a přepsal jsem citaci pomocí šablony. Také jsem se pokusil doplnit odkazy (uvidíte, že často vedou na dosud neexistující stránky, takže se zobrazují červeně). Prohlédněte si tyto změny, Slepi Vám brzy vysvětlí, k čemu jsou a jak se s těmito nástroji přesně zachází.

Smekám před tím, že jste se rovnou pustila do textu dosti dlouhého. S tím souvisí i návrh na rozdělení článku podle jednotlivých "podkapitol". To se brzy naučíte; pokud byste se o tom chtěla dozvědět něco více, podívejte se v nápovědě na část věnovanou šablonám.

Každopádně musím říci, že se Vám tento článek velmi povedl. Držím palce, aby se Vám stejně dařilo i nadále. Pokud bych Vám mohl být čímkoli užitečný, neváhejte mě kontaktovat.--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 17. 3. 2010, 20:21 (UTC)

Odkazy, typografie[upravit | editovat zdroj]

Dobré odpoledne,

mám radost, s jakou pílí jsi se pustila do úpravy článků. Měl bych jen pár poznámek.

  • Když vytváříš odkazy, v textu by pak neměly začínat velkým písmenem, vypadá to zvláštně :-) (viz např. Alergeny).
  • Není potřeba zběsile měnit malá písmena za velká v již hotových (a hezkých) článcíh. Když už se tak stane, pak ale vždy zakonči odrážku tečkou (většinou tak ale činíš).
  • Soustřeď, prosím, svou pozornost zejména na tyto články. Zde Tvé úpravy pomohou nejvíce, jelikož se nám, bohužel, hromadí spousta nedodělků.

Budu moc rád, pokud články, na kterých jsi nyní pracovala, ještě trošku dotáhneš. Kdybys cokoli potřebovala, neváhej se na mě (nebo na Petra) kdykoli obrátit. Přeji krásné jaro! --Nemekar 7. 4. 2010, 16:29 (UTC)

Ahoj,
děkuji za Tvou zprávu! Velká písmena mohou určitě být, ale jen na začátku věty (ukončené tečkou), v odkazech ne, resp. můžeš napsat odkazovanou část velkým, ale v textu by mělo být malé písmeno - např. Svítíme [[Lampa|lampou]] :-). Měj se krásně a kdykoli napiš, budeš-li něco potřebovat! --Nemekar 8. 4. 2010, 15:02 (UTC)

Poděkování[upravit | editovat zdroj]

Milá kolegyně,

děkuji za Vaši dnešní pomoc - takto je opravdu znát! Vše podstatné Vám napsal Nemekar, já jen držím palce, aby se Vám nadále dařilo!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 7. 4. 2010, 17:51 (UTC)

Nálepky[upravit | editovat zdroj]

Čauec Lucko,

2 nálepkami jsem Ti trošku vylepšil uživatelskou stránku :-). --OK 7. 5. 2010, 12:52 (UTC)

Souhrny editací[upravit | editovat zdroj]

Milá Lucko,

děkuji za spoustu editací. Chtěl bych poprosit o úplnou maličkost: vždy vyplňujte souhrn editací. A to i v případě, že jen podepisujete redakční šablonu (jako souhrn napište "red.". Je pak jasné, jestli zda jste prováděla jen "technické" úpravy, nebo jestli jste např. vložila nějaký komentář k článku.

Děkuji. Ať se Vám daří!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 26. 5. 2010, 14:54 (UTC)

citace[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Lucko,

je úžasné, že máš čas mimo redakční úpravy tvořit i nové články. Tvoje práce je skvělá. Chtěla bych Tě poprosit ojednu drobnost, o doplnění citace ke Tvému článku Akantóza. Vím, že už je to starší článek a bude těžké si vzpomenout, ale je to poslední detail, který v tomto heslu chybí k úplnosti.

Díky za kvalitní práci, hodně štěstí i dál. :) ---Jana Novotná - Jana Novotná (redakce WikiSkript) 25. 10. 2011, 10:10 (CEST)

Ahoj Elderine,
díky za upomínku, po delší době jsem si nakonec vzpomněla, takže jsem citaci doplnila.
Taktéž dík za kvalitní práci, ať se Ti daří, --Lucie-Lampa.jpg Lucie Lamparterová , redakce WikiSkript 11. 11. 2011, 15:46 (CET)

Kouření[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Lucko,

navazuji na naši čtvrteční diskuzi – mohl bych Tě poprosit o doplnění a celkové zkompletování článků týkajících se kouření a následný kontakt as. MUDr. Králíkové s prosbou o kontrolu? V případě potřeba jsem Ti neustále k dispozici, v úterý se v terminálovně na články také kouknu, nejasnosti následně prokonzultujeme.

Děkuji! Hezkou neděli! ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 27. 11. 2011, 12:33 (CET)

Ahoj Ondro,
články jsem prošla, ještě to ústně probereme. Díky. --Lucie-Lampa.jpg Lucie Lamparterová , redakce WikiSkript 28. 11. 2011, 13:45 (CET)

Farmakoterapie Alzheimerovy choroby[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Lucie,

chtěl jsem Ti poděkovat za úpravu a doplnění článku Alzheimerova choroba, zejména pak upřesnění informací o farmakoterapii. Dovolil jsem si (snad mě za to něčím nepraštíš:)) trochu pozměnit větu o nevyužívání tacrinu u nás pro své nežádoucí účinky. Je to důležitá informace, která někomu může okořenit zkoušku :). Jinak jsem odebral jsem zmínku o nevyužití o fyzostygminu, která mi přišla nadbytečná, a galantamin přesunul k ostatním zástupcům iACHE. U nootropik jsem napsal, že nejsou evidence based. Přidala jsi informaci, která to v podstatě vyvrací: "Pro dosažení požadovaného účinku musí být dlouhodobá aplikace." To je taky dost podstatné :). Mohl bych tě poprosit o doplnění citace? Pak se poznámka o evidence based může smazat.

Velmi si vážím tvé práce na článku a těším se na další spolupráci. S přáním hezkého dne, --Dušan Ospalík.jpg Dušan Ospalík (redakce WikiSkript) 29. 11. 2011, 21:56 (CET)

Ahoj Dušane,
farmakoterapii Alzhemeirovy choroby jsem si předsevzala jako jeden z úkolů v rámci doplnění otázek z farmakologie. Tak se snad nezlobíš, když jsem jen doplnila Tvoje dílo.
Díky za upozornění, nedošlo mi to s tou evidence-based medicine. Citaci jsem doplnila, kdyby se Ti cokoliv nezdálo, prosím ozvi se, já se budu snažit to co nejlépe doopravit.
Díky za práci, kterou pro Wikiskripta děláš!

--Lucie-Lampa.jpg Lucie Lamparterová , redakce WikiSkript 29. 11. 2011, 22:18 (CET)

Kolegové, omlouvám se za ten drastický zásah do léčby Alzheimerovy nemoci, ale guidelines jsou guidelines...:-) Je mi jasné, že vám to dalo dost práce, ale musel jsem to opravit. Snad jsem vás příliš nerozzuřil...
S pozdravem ----OK.png Ondřej Kučerka -- redakce WikiSkript 29. 11. 2011, 23:10 (CET)
Ne, rozesmál :D. Jen tak dál! Mějte se oba hezky :) --Dušan Ospalík.jpg Dušan Ospalík (redakce WikiSkript) 29. 11. 2011, 23:19 (CET)

Povýšení[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Lampo,

všichni jsme se shodli, že si za svou dosavadní práci zasloužíš povýšení do správcovského stavu! :) Za celý wikitým Ti gratuluji a vítám Tě mezi námi správci! :-) Děkujeme za všechnu tvou práci a přejeme Ti, aby se ti i nadále tak dařilo! :-)

Měj se hezky,--Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 21. 4. 2012, 09:37 (CEST)

Ahoj Weru,
Děkuji za milou zprávu. Ke svému správcovství se stavím zodpovědně a budu se i nadále snažit, abych úsilí Wikiskript co nejvíc podpořila!
Hezký zbytek Wikivíkendu přeji!
--Lucie-Lampa.jpg Lucie Lamparterová , redakce WikiSkript 22. 4. 2012, 17:36 (CEST)

Archiv původní diskuse[upravit | editovat zdroj]

Aktualizace seznamů[upravit | editovat zdroj]

Milá Lucko,

v průběhu 13. WikiVíkendu proběhla obvyklá aktualizace seznamů redakce. Vzhledem k tomu, že v posledních 6 měsících jsi byla ve WikiSkriptech velmi málo aktivní, dovolili jsme si odebrat Tě z veřejně přístupných seznamů správců; na přístupových oprávněních Tvého účtu se nic nemění. Tato změna má jediný cíl: veřejné seznamy správců slouží k tomu, aby každý mohl snadno najít někoho, kdo mu poradí, když si s něčím neví rady. Aktualizace seznamů by tak měla zabránit tomu, že budou zbytečně zatěžováni lidé, kteří mají na WikiSkripta aktuálně málo času. Rozhodně se nic nemění na tom, že jsi nadále ve WikiSkriptech vítána, a pokud bys opět měla o rutinní, nýbrž krásnou práci pro WikiSkripta zájem, budeš samozřejmě opět zařazena. V každém případě si velmi vážíme všeho, co jsi pro WS dosud udělala a doufáme, že jim i nadále zachováš přízeň.

Za Redakci WS Tě upřímně zdravím z 13. WikiVíkendu
Tomáš Plucha - fotka II.jpg Tomáš Plucha -- Redakce WikiSkript 7.7.2013, 10:25