Diskuse s uživatelkou:Lusia

Z WikiSkript

--Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 28. 5. 2011, 20:44 (CEST)

poděkování[editovat zdroj]

Dobrý den,

velmi děkujeme za vložení dvou skvělých článků z Anatomie (Arteria subclavia, Arteria iliaca interna). Čtenáři je jistě velmi ocení. Ve článku jsem si dovolila poupravit členění a odrážky trochu podle zvyklostí ve WikiSkriptech, pokud by jste se chtěla úpravou textu někdy v budoucnu více zabývat, můžete se na rozdíly podívat [[1]], jinak za vás tyto úpravy ráda udělá redakce WikiSkript. Kdyby jste si chtěla ulehčit psaní dalších článků, tak cenné rady můžete najít zde. Každopádně, jsme velmi rádi, že jste se rozhodla do WikiSkript přispívat a velmi si vážíme vašeho zájmu. Kdyby jste potřebovala s čímkoli poradit, obraťte se na mě nebo na kohokoli z redakce. Ještě jednou děkujeme za skvělý výkon a přeji mnoho úspěchů při další tvorbě!--Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 23. 9. 2011, 17:17 (CEST)

Článek Glandula submandibularis[editovat zdroj]

Dobrý den,

právě jsem prohlédla Váš článek Glandula submandibularis a děkuji Vám za jeho pěkné zpracování. Upravila jsem tam pár drobností a označila jsem jej za ještě nedopracovaný z pohledu mikroskopie této žlázy. Pokud by se Vám chtělo to z této stránky dopracovat, budeme moc rádi. V případě jakékoliv nejasnosti se na mě nebo na kohokoliv z redakce můžete obrátit!

Díky za Vaši píli a čas, který věnujete Wikiskriptům, a přeji Vám, aby se Vám i nadále dařilo! --Lucie-Lampa.jpg Lucie Lamparterová , redakce WikiSkript 14. 11. 2011, 13:12 (CET)

Pár rad[editovat zdroj]

Ahoj Lusio,

je skvělé jak se vrháš do redakční práce. Měla bych pro tebe pár rad, jak ještě více zefektivnit svou práci ve WS. Všimla jsem si že u některých článků podepisuješ redakční šablonu i když nejsou parametry úplně v pořádku. Jedná se naposledy o článek He-La buňky‎.

  • Vždy je třeba si otevřít zdrojový kód článku a i tam si ověřit, zda citace je správně sestavená přes citační šablonu, nejen odněkud zkopírovaná.
  • Použitou literaturu je třeba uvést jako podnadpis u Odkazů, nejjednodušeji použitím tlačítka Seznam literatury. Obsahuje potřebné noinclude a nepotřebné parametry lze jednoduše odmazat.
  • A dále je důležité, aby všechny nadpisy začínaly stejnou (2.) úrovní, to znamená za použití dvou ==.

Je to jen pár drobných rad do začátků, nenech se tím odradit. Věřím, že teď ti vše půjde již výborně a těším se na tvé další editace a články. --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 2. 1. 2012, 13:22 (CET)


  • Ďakujem za Tvoje upozornenie. Už som sa na ten článok pozrela a tie chyby som tam videla. V budúcnosti sa určite budem Tvojimi radami riadiť. --Uzivatel.Lusia.JPG Lucia Nosáľová -- redakce WikiSkript 2. 1. 2012, 19:16 (CET)

Wiki4lístok[editovat zdroj]

Wiki4lístek.png

Milá Lusia, ako Tvoj tútor Ti chcem venovať tento 4lístok ako pochvalu za prácu, ktorú si na WS(väčšinou bez akejkoľvek pomoci) urobila a za kopu skvelých a trefných nápadov, ktoré prispievajú k zlepšeniu WS. Čo si budeme hovoriť, si proste šikula a ja Ti za to dávam pochvalu :) Len tak ďalej :) --Prvosienka4u.jpg Stanislava Grolmusova -- redakce WikiSkript 23. 4. 2012, 18:43 (CEST)