Diskuse s uživatelkou:Měsíček

Z WikiSkript

--Nemekar 12. 3. 2010, 12:55 (UTC)

Díky za pomoc[editovat zdroj]

Zdravím Vás

Moc Vám děkuji za pomoc se článkem Konjugace, transformace, transdukce; vypadá skvěle. Jenom jsem Vám tam trochu zasáhl do úrovní nadpisů - v článku obecně stačí používat již maximálně nadpisy druhé úrovně, neboť samotný název článku je již označen jako nadpis první úrovně (a nadpis této úrovně by měl být na každé stránce pouze jednou). Ale to je drobný detail, píši to hlavně pro zajímavost :-) Článek jsem již v seznamu nedodělků odškrtnul. Pokud budete mít ještě někdy čas, určitě uvítám Vaši další pomoc. Osobně teď moc nestíhám a nezpracovaných článků z genetiky je tam stále dost :-)

Ještě jednou děkuji a přeji hezký zbytek dne. --Azrael (Antonín Šípek) 14. 3. 2010, 16:58 (UTC)

Dobrý den,
Vaší radu si beru k srdci, děkuji za upozornění:) Pokud to bude v mých silách, radá Vám s dalšími články zaměřenými na genetiku pomůžu.
Hezký zbytek dne

Paráda[editovat zdroj]

Moc Tě chválím, nestačím se divit s jakou vervou a precizností jsi se pustila do (i poměrně odrazujících) editací! Kontroloval jsem Tvé články a mám pár poznámek, než je zapomenu:

  • Nadpisy se správně nesmí tvořit pomocí podtržených odrážek. (Vždy jen např. takhle == Nadpis ==.)
  • Odkazy by v nadpisu neměly být.
  • Při číselných seznamech dej pozor, jestli nějaké číslo "neuteklo" :-).
  • Pozor na články uživatelky Štěpánka. Mnoho z nich porušovalo autorská práva. Vždy když na nějaký narazíš, koukni se sem. Tebou upravený článek si tam můžeš odškrtnout jako hotový.

Toť zatím vše, co mě napadlo, zbytek při pravidelných konzultacích :-). --Nemekar 16. 3. 2010, 00:36 (UTC)

Děkuji za upozornění,budu si to pamatovat a snazit se přístě polepšit:) --Měsíček 16. 3. 2010, 07:00 (UTC)

Obrázek[editovat zdroj]

Vedeš si skvěle a chválím odvahu pustit se do obrázků, aniž bych Ti jejich používání hlouběji vysvětloval. Jsou tuze potřebné a pozvedávají článek o kategorii výše.

Ve článku Nálezy v dutině ústní u infekčních chorob jsem smazal obrázek Kawasakiho choroby, jelikož měl nedořešenou licenci. Prosím, bylo jich na Commons vícero, tak jej nahraď jiným (pokud možno co nejméně nechutným :-)). Nezapomeň, že obrázky můžeš vkládat do kolika článků chceš, takže jej pak vlož i sem.

Hodně štěstí při dalších editacích! --Nemekar 18. 3. 2010, 00:30 (UTC)

Články[editovat zdroj]

Hezký večer

Viděl jsem článek Inbred, příbuzenské sňatky a jejich rizika (ale i další Tvé editace) a zcela upřímně, jsem ohromen! Nepamatuji se, kdy jsem naposledy viděl tak profesionálně zpracovaný článek. Úplně se stydím za své editace... :-)

Děkuji moc za pomoc s články a přeji pěkný víkend! --Azrael (Antonín Šípek) 19. 3. 2010, 18:45 (UTC)

Pěkný večer,
jsem ráda, že jsi s mými editacemi spokojen. Dělám, co můžu:) Ještě to bude chvilku trvat, než se ve všem zorientuju. Každopádně moc děkuji za uznání.
Hezký víkend i Tobě!

Typografie[editovat zdroj]

Milá kolegyně, obdivuji Tvoji aktivitu zde na WikiSkriptech, dovol mi však jeden tip, který ti možná ulehčí práci. Týká se typografické problematiky spojovníku (-) a pomlčky (–). Myslím, že oba znaky rozlišuješ správně, avšak pomlčka "–" (např. vložená z lišty znaků pod editačním oknem) je ekvivalentní zápisu –, takže ji není potřeba nahrazovat. Při vyjádření rozsahu (např. 1–2 dny) se pomlčka mezerami neodděluje. Pěkný víkend, ať WikiSkripta rostou :). --Don-giovanni 21. 3. 2010, 18:07 (UTC)

Hezký večer,
abych řekla pravdu, znaky na liště vůbec nepoužívám. Ale díky tobě začnu, myslím, že mě to ulehčí dost práce:-D Konečně jsem si jich pořádně všimla:) A děkuju za upozornění na vyjádření číselného rozsahu. Určitě se polepším:) --Kristýna Měsíčková 21. 3. 2010, 19:49 (UTC)