Diskuse s uživatelkou:Malim

Z WikiSkript

--Valtameri 18:48, 3. 6. 2009 (CEST)

Nově založené články[upravit | editovat zdroj]

Dobrý den!

Všimla jsem si, že jste se pustila do editování WikiSkript! Jsme velice potěšeni Vaším zájmem : ) Zaregistrovala jsem, že jste založila nové články, které však neobsahují žádný text, pouze odkaz na externí zdroj. Pokud chcete ostatním studentům zpřístupnit zajímavé odkazy, přidejte je na příslušné Portály pod nadpis Externí odkazy. Zakládáte-li nový článek, je vhodné napsat alespoň krátký úvod a teprve pod něj připojit externí odkazy, časem článek určitě někdo rozšíří. Máte-li jakékoli dotazy, co se týče editování, nebo máte-li chuť se zapojit, ale nevíte jak, neváhejte kontaktovat kohokoli z redaktorů - třeba jim napište do diskuse. Hezký večer --Valtameri 13. 11. 2009, 15:09 (UTC)

Vítejte opět ve WikiSkriptech[upravit | editovat zdroj]

Milá kolegyně,

vítám Vás opět ve WikiSkriptech! Všiml jsem si, že Vás dnes poněkud trápily tabulky. Pokusil jsem se upravi tabulku v článku Embolie. Krátký návod, jak na to, najdete v nápovědě.

Úpravy článku Embolie se Vám hezky dařily, jen tak dál!

Zaznamenal jsem také určité rozpaky nad článkem Šok, nepodařilo se mi ale dopátrat, v čem konkrétně vyvstala potíž. Prosím, neváhejte mě nebo kohokoli ze správců kontaktovat, můžeme-li Vám pomoci. Každopádně: Zřejmě jste se snažla smazat diskusní stránku k tomuto článku. Mazat články však z bezpečnostních důvodů mohou jen správci a pouhé "vyprázdnění" stránky obvykle není vhodné řešení. Potřebujete-li cokoliv smazat, použijte proto prosím šablonu {{Smazat}} (tj. vložte na začátek stránky text {{Smazat}}).

Přeji Vám, aby se Vám práce s WikiSkripty dařila!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 5. 3. 2010, 16:13 (UTC)

Ďakujem a ospravedlňujem sa, ale článok Šok som zabudla uložiť a zmazal sa. --Marta Malikova 6. 3. 2010, 09:17 (UTC)

Přesun[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Marto,

vedeš si opravdu skvěle! Jen jsem si teď všiml, že jeden odkaz byl uveden špatně (je to moje chyba, přiznávám se). Stránka Fórum:Průvodce studiem 1. LF UK/Prázdninová ošetřovatelsá praxe obsahuje v názvu překlep (chybí k). To ale vytváří skvělou možnost se naučit něco nového:-).

Když přejdeš na tu stránku se špatným názvem, máš nahoře kromě "diskuse" a "editovat" také odkaz "přesunout". Klikni tam a v "novém názvu" stránky oprav ten překlep. Do zdůvodnění stačí napsat "překlep" a článek přesunout. Je to velice jednoduché!

Zbývá jen opravit odkazy na odkazujících stránkách: opět přejdeš na Fórum:Průvodce studiem 1. LF UK/Prázdninová ošetřovatelsá praxe (měla by tam být jen šipka a nový název stránky, pokud ne, tak klikni na "překlepnutou stránku" pod nadpisem "Přesměrováno z ..."). Klikneš vlevo v menu "nástroje" na "odkazuje sem" a opravíš na všech stránkách odkaz na správný název (bez překlepu).

Teď ještě bude potřeba smazat starou stránku. Opět přejdeš na Fórum:Průvodce studiem 1. LF UK/Prázdninová ošetřovatelsá praxe s překlepem (tj. prázdná stránka jen s přesměrovací šipkou), klikneš na "editovat" a vše smažeš vložíš jen {{Smazat|Stránka přesunuta, obsahuje překlep v názvu. Odkazy opraveny.}}.

A je to:-). Kdyby se Ti něco nepovedlo, neboj, sleduju Tě a pomůžu Ti. Případně mi kdykoli můžeš napsat! Přeji Ti pevné nervy:-)! --Slepi 17. 3. 2010, 21:32 (UTC)

Ahoj Petr, tak som sa to pokusila urobit, snad som to nedomotala :-D --Marta Malikova 17. 3. 2010, 21:53 (UTC)

Super, povedlo se Ti to perfektně:-)! Gratuluji k nové schopnosti! Ještě prosím uprav odkaz na odkazujících stránkách (v tomhle případě je to jen Fórum:Průvodce studiem 1. LF UK/2. ročník, ale zkus si i ten odkaz "Odkazuje sem" v levém menu "nástroje", abys věděla, o co jde). Díky za skvělou spolupráci a přeji Ti pěkný večer! --Slepi 17. 3. 2010, 21:56 (UTC)

Dobrý den,

chtěl jsem poděkovat za převedené články pro Průvodce. Děláte to moc dobře a mě se s tím pak dobře pracuje, když dodělávám různé drobnosti. Těším se na další :-)

--CeSt 21. 3. 2010, 09:00 (UTC)


Prosba[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Marto,

sleduji Tvoji práci a musím vyslovit uznání, Tebou vkládané články vypadají opravdu dobře. Jediné, co by šlo možná dotáhnout, je pravopis (ten Langenbeckův je archaický, byť krásný).

Píši Ti ale hlavně proto, že když jsi již zvládla základy tvorby článků, bylo by dobré, aby jsi se spíše zaměřila na nedodělky, které nás momentálně hodně trápí. Jejich upravování a dokončování je opravdu potřebné a akutní. Nalezneš je zde: klik. --Karel Němec 23. 4. 2010, 19:40 (UTC)

Úpravy citací - poděkování[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Marto, děkuji Ti mnohokrát za pomoc se špatnými citacemi! Zrovna tohle nás opravdu pálí a jsem Ti moc vděčný, že ses toho také chytila. Jde Ti to pěkně od ruky - kdybys přesto měla jakýkoli problém, neváhej se ozvat. Ještě jednou díky moc a přeji hezký zbytek neděle:-). --Slepi 25. 4. 2010, 18:45 (UTC)

Aktualizace seznamů[upravit | editovat zdroj]

Milá kolegyně,

po delší době se opět ozýváme z WikiSkript. Při pravidelné aktualizaci seznamu redaktorů jsme jako vždy hodnotili aktivitu a časové možnosti všech členů. Vzhledem k tomu, že jste v posledních šesti měsících neprováděla žádné redakční činnosti a ani od Vás nemáme žádné zprávy, prozatím Vás ze seznamu redaktorů odstraňujeme. Tyto změny děláme kvůli uživatelům, aby se neobraceli se svými dotazy a prosbami na momentálně neaktivní členy redakce, kteří by neměli čas na tyto dotazy odpovídat. Samozřejmě - pokud budete mít v budoucnosti opět chuť pracovat ve WikiSkriptech, rádi Vás mezi námi opět uvítáme.

V každém případě moc děkujeme za všechny Vaše dosavadní příspěvky a doufáme, že se k redakci WikiSkript opět přidáte.

Přejeme Vám mnoho štěstí--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 22. 10. 2011, 17:32 (CEST)