Diskuse s uživatelkou:Elderine

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 14. 11. 2010, 10:32 (CET)

Vítání nových uživatelů[editovat zdroj]

Ahoj, všiml jsem si, že si vítala nějaké nové uživatele. Pokud někoho budeš vítat, vyplň prosím do Shrnutí editace něco ve stylu "Vítejte!" nebo "Vítejte mezi námi.". Shrnutí "šablona" je hlavně pro tyto nové uživatele poněkud nic neříkající. A také tuto editaci neoznačuj jako malou, protože pokud ji tak označíš, nepřijde danému uživateli zpráva e-mailem, že byl přivítán.
--Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 8. 1. 2011, 19:56 (CET)

Céliakie[editovat zdroj]

Ahoj, všimla jsem si, že jsi přidala do článku Céliakie šablonu heslo, nejsem si jistá, jaký to mělo důvod. Je to článek rozsáhlý a uvedené informace jsou znovu uvedeny v prvním odstavci článku. Většinou se heslo ve Wikiskriptech používá jen pro krátké vysvětlení. Byl tedy záměr nějaký jiný? Já osobně bych tam tuto šablonu nevkládala:) Přeju spoustu příjemné práce ve Wikiskriptech ať se ti daří!--Dancza.jpg dancza -- redakce WikiSkript 14. 2. 2011, 18:47 (CET)

Uznávám, že tady to zrovna nemuselo být. Odstraním to heslo. ----Profile 2.JPG Jana Novotná -- redakce WikiSkript 14. 2. 2011, 21:44 (CET)

Svaly ruky a nohy[editovat zdroj]

Ahoj Jani,

díky, žes udělala pořádek v názvosloví svalů ruky a nohy. Už to chtělo, aby se to jasně rozlišilo. Dovolil jsem si to jenom malinko poupravit – závorky v názvech článků jsou vyhraženy pro verzování podle předmětů a fakult (třeba Diabetes mellitus 1. typu (biochemie) a Diabetes mellitus 1. typu (endokrinologie)). Tohle je spíš verzování podobné Diabetes mellitus 1. typu a Diabetes mellitus 2. typu, kde závorky taky nejsou, tak jsem je z těch názvů odstranil.

Je to drobnost, jinak si udělala výbornou práci:-)

Měj se hezky, --Cooba.jpg Jakub Štefela (redakce WikiSkript) 25. 4. 2011, 14:12 (CEST)

Ahoj Kubo, díky za kontrolu, budu se tím řídit i v dalších editacích.
Veselé Velikonoce :) ----Jana Novotná - Jana Novotná (redakce WikiSkript) 25. 4. 2011, 17:45 (CEST)

Novorozenec[editovat zdroj]

Ahoj Jano,

všiml jsem si, že jsi do článku Novorozenec vložila obrázek, který jsem odstranil, protože to jednak nebyl asi opravdový novorozenec, jednak proto, že si novorozence asi každý umí nějak představit a obrázek byl zde nadbytečný. Prosím, neměj mi to za zlé. Díky za pochopení a přeji Ti, ať se Ti i nadále daří! --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 26. 4. 2011, 12:53 (CEST)

Vkládání obrázků[editovat zdroj]

Ahoj, narazila jsem na článek Fetální alkoholový syndrom, kam jsi vložila dva obrázky a označila to jako malou editaci. Jen jsem Tě chtěla upozornit, že vložení obrázku je velká editace. Je to někdy trochu slovíčkaření, ale v tomhle případě (článek zkontrolovaný učitelem) to význam má, protože pokud byly provedeny velké editace, článek se odesílá znovu ke kontrole. Pěkný zbytek dne --Cernater.jpg Tereza Černá -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 15:27 (CEST)

Díky za upozornění, od WikiVíkendu se tím řídím. V době editace člálnku jsem to bohužel nevěděla. Taky přeju hezký den :)----Jana Novotná - Jana Novotná (redakce WikiSkript) 27. 4. 2011, 17:51 (CEST)

Pochvala[editovat zdroj]

Milá Elderine,

rád bych Ti poděkoval za obrovské množství práce, které jsi v posledních týdnech ve WikiSkriptech odvedla. Tvá práce na anatomických (ale i jiných článcích) je výborná a nadmíru užitečná. Jsme rádi, že věnuješ WikiSkriptům tolik svého času a velkou měrou tak přispíváš k dynamickému růstu tohoto projektu. Ať se ti daří i nadále! --Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 8. 5. 2011, 17:20 (CEST)

Díky za pochvalu Azraeli, budu se snažit pokračovat v podobném duchu :). Také přeji hodně zdaru. ----Jana Novotná - Jana Novotná (redakce WikiSkript) 8. 5. 2011, 18:21 (CEST)

Odstranění šablony pacuje se[editovat zdroj]

Ahoj Jano,

u článku Mimické svaly jsem narazila na to, že jsi odstranila cizí šablonu {{Pracuje se}}, aniž bys to předtím s autorem diskutovala. Diskutovala to s ním jiná naše redaktorka, ale i když autor neodpoví, nepovažuji rozhodně za správné, aby kdokoli tu šablonu z jeho článku odstranil. Myslím, že měla být pomechána klidně i měsíc po kontaktování autora. Je to slušnost.

--Romerová.jpg Michaela Romerová -- redakce WikiSkript 10. 5. 2011, 22:44 (CEST)

Ahoj Míšo,
děkuji Ti za tvůj názor. S autorem jdem nediskutovala, protože se článku nedotkl 3 měsíce a na své diskusní stránce nereagoval na výzvy ostatních 6 týdnů. To mi přijde dostatečně dlouhá doba, aby článek mohl být označen za „pahýl“ namísto rozpracovaného článku. Jinak s tou tvojí navrhovanou měsíční lhůtou souhlasím :), bohužel zde už byla příliš dlouhá prodleva. ----Jana Novotná - Jana Novotná (redakce WikiSkript) 11. 5. 2011, 09:31 (CEST)
Bylo to 6 dnů po tom, co jiná redaktorka autora na šablonu upozornila. Noví autoři neví nic o tom, co se děje, když tam tu šablonu nechají déle. A jestli 3 měsíce nereaguje, ještě bych nad ním nelámala hůl. Někteří členové redakce byli neaktivní i déle... Nicméně jsem ráda, že se shodneme na měsíci.
Měj se hezky. --Romerová.jpg Michaela Romerová -- redakce WikiSkript 11. 5. 2011, 18:49 (CEST)

Wikičtyřlístek[editovat zdroj]

Wiki4lístek.png

Zdravíme Plzeň:§) Milá Elderine, týmto Wikištvorlístkom by som chcel vyjadriť poďakovani za nemalé množstvo tvojich editácií a príspevkov počas prázdninových mesiacov. Asi sa Ti nejako podarilo spojiť oddych a prácu:-)... a výsledok je skutočne skvelý. Chcel by som Ti popriať veľa pekných zážitkov do konca leta a taktiež chuť podieľať sa ďalej na veľkolepom WikiSkriptovskom projekte. Veľa radosti a Ahoj!. S pozdravom --Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 4. 8. 2011, 16:38 (CEST)

Typografie[editovat zdroj]

Ahoj, všiml jsem si, že si upravovala typografii u některých článků. Vím, že v doporučeních je napsáno, že by se měli používat nedělitelné mezery, ale na posledním WikiWeekendu, jsme se shodly, že používání těchto pevných mezer značně znepřehledňuje wiki kód pro běžného uživatele a proto tedy není úplně nezbytné je používat a normální mezera postačí. Takže u hotových článků se s tím asi nemusíš zbytečně trápit. --Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 15. 8. 2011, 15:37 (CEST)

Díky za tip, přeju hezký prázdniny. ----Jana Novotná - Jana Novotná (redakce WikiSkript) 15. 8. 2011, 17:33 (CEST)

Obrázky a licence[editovat zdroj]

Ahoj Jani,

všimla jsem si, že v redakční šabloně podepisuješ parametr obrázek a ne vždy i parametr licence. Tyto dva paramatry přitom vždy patří k sobě a je tedy nejlepší při podpisu obrázku zkontrolovat rovnou i licenci a podepsat ji. Jinak díky za spoustu práce i o prázdninách! :-) Měj se hezky, --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 19. 9. 2011, 12:04 (CEST)

Povýšení[editovat zdroj]

Ahoj Jani!!

Na WikiWeekendu jsme se shodli, že máš za sebou spoustu odvedené práce, za kterou si zasloužíš povýšení do správcovského stavu. Doufám, že Tě tvé povýšení potěší a zachováš WikiSkriptům svoji přízeň a budeš šířit jejich dobré jméno u vás na plzeňské fakultě.

Hezký víkend! --Cat.katka.JPG Kateřina Kůlová -- redakce WikiSkript 21. 4. 2012, 09:48 (CEST)

Hezký WikiVíkend Katko,
velice děkuji. Povýšení do správcovského stavu si velice vážím. Jakmile vyskočím z předstátnicového kolotoče, budu mít o něco více času věnovat se WS i když zatím nevím, do jaké míry. Každopádně všechny zdravím a přeji krásné počasí, dobré připojení, příjemnou práci a hodně zábavy :-). ---Jana Novotná - Jana Novotná (redakce WikiSkript) 21. 4. 2012, 14:22 (CEST)


Ahoj Jani,
moc gratuluju!! --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 23. 4. 2012, 14:35 (CEST)