Diskuse s uživatelkou:Jitste

Z WikiSkript

--Azrael (Antonín Šípek) 12. 2. 2010, 13:21 (UTC)

Laik žasne odborník se diví! Já Vás tu vítám. To je milá společnost :-) Budem Vám nápomocni jak to jen půjde. Je to jen na Vás vymyslet si s čím :-) --CeSt 12. 2. 2010, 14:34 (UTC)

Tlačítko Zkontrolováno[upravit | editovat zdroj]

Vážená paní magistro,

srdečně Vás za redakci WikiSkript vítám ve WikiSkriptech a těším se na Vaše příspěvky!

Jako odbornici jsem Vám zpřístupnil tlačítko "Zkontrolováno" s ikonkou Button_article_de_qualite.png nad editačním oknem článků. Toto tlačítko slouží k tomu, abyste jako pedagožka mohla články z Vašeho oboru, které jste přečetla a považujete je za správně napsané, označit jako zkontrolované. Pokud tlačítko nad editačním oknem nevidíte, je třeba ještě obnovit vyrovnávací paměť Vašeho prohlížeče (obvykle stisknutím Ctrl+F5). Stručný návod pro kontroly článků naleznete v nápovědě, podrobné informace si můžete přečíst v manuálu, zejména v sekci Pokyny pro učitele provádějícího kontrolu.

Samozřejmě rovněž uvítáme, pokud se rozhodnete do WikiSkript přispívat jako autorka kvalitních článků!

Přeji Vám, abyste ve WikiSkriptech našla užitečný nástroj pro Vás i pro Vaše studenty. Jakmile budete potřebovat jakoukoli radu či pomoc s WikiSkripty, směle mne prosím kontaktujte buď na mé diskusní stránce nebo prostřednictvím e-mailu.

S pozdravem --Slepi 5. 3. 2010, 15:10 (UTC)

Názvy stránek[upravit | editovat zdroj]

Vážená paní magistro,

sleduji, jak se Vám ve WikiSkriptech hezky daří vytvářet texty o vědeckých informacích. Držím palce, aby tomu tak bylo dál. Větší část redakce sice teď o prázdninách "spí", přesto jsme připraveni Vám kdykoliv pomoci - nevájete v případě potřeby napsat.

Dovolím si úplně nepatrnou radu: ve článku Katalog máte připravený odkaz na článek "sekundární (bibliografický) zdroj". Bohužel takovýto název článku není přípustný - WikiSkripta mají sice velmi málo omezení, pokud jde o názvy článků, bohužel však z technických důvodů přece jen nějaká omezení jsou: závorky, lomítko a dvojtečka mají v názvu článku speciální význam a neměly by se užívat k ničemu jinému. Pokud takový název použijete, redakce Vám článek dříve či později přejmenuje v rámci "udržování pořádku".

Možné vhodné názvy článku jsou (a jistě najdete lepší):

  • sekundární bibliografický zdroj
  • sekundární zdroj (bibliografický) - takový název se použije, očekáváte-li vznik dalších, "homonymních" článků o "sekundárních zdrojích" - například předpokládáte, že ve WikiSriptech bude článek "sekundární zdroj (energie)" apod.

Odkaz na článek z textu se může čtenři jevit stejně, jako máte nyní - pro první navrženou verzi jej vytvoříte příkazem [[sekundární bibliografický zdroj|sekundární (bibliografický) zdroj]].

Podrobnější informace o názvech článků najdete na stránce Nápověda:Název článku.

Přeji Vám, aby Vám WikiSkripta dobře sloužila!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 11. 8. 2010, 19:15 (UTC)


Vážený pane doktore, moc děkuji za upozornění, budu se snažit držet pravidel ;-) Snad do nich postupem doby proniknu! --Mgr. Jitka Stejskalová 12. 8. 2010, 9:10 (UTC)