Diskuse s uživatelkou:Barush64

Z WikiSkript

--Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 17. 10. 2011, 20:44 (CEST)


Přesunutí článku[editovat zdroj]

Vážená uživatelko,

velice Vám děkujeme za vložení článku Metody přehledného a selektivního barvení základních typů řezů ve světelné mikroskopii. Vidím, že na článku teprve pracujete a věřím, že z něj stvoříte přehledné (a v případě WikiSkript velmi žádané!) dílo. Chápu, že s WikiSkripty začínáte, proto bych si dovolil dvě malé poznámky.

První je název onoho článku. Ve WikiSkriptech se řídíme principy přehlednosti a snadné dohledatelnosti. Bohužel uživatelé, kteří nezadají celý název článku do vyhledávače, jej nemají šanci nalézt. Proto redakce přesunula Váš článek na Barvení ve světelné mikroskopii, jehož název je výstižnější. Pokyny k tomuto stanovené můžete nalézt na Nápověda:Jak má vypadat článek.

Druhá poznámka je spíše doporučením, abyste se v budoucnu vyvarovala brzkých vnějších zásahů do svého článku. Pokuste se článek „uložit jako rozpracovaný“, pokud na něm hodláte ještě pracovat a nepřejete si, aby kdokoliv do něj zasahoval.

Velmi se omlouváme za brzký zásah do článku. Normálně se toto nestává, přesto doufám, že jsme Vás nevyděsili a že budete na něm a na dalších dílech ve WikiSkriptech s chutí ve svém volném čase přispívat. Neváhejte kontaktovat mě nebo redakci s jakýmkoliv problémem.

S pozdravem ----Vrejlek fotka.png Václav Rejlek -- redakce WikiSkript 23. 10. 2011, 01:16 (CEST)

Poděkování, pár rad[editovat zdroj]

Vážený uživateli Barush64,

musím obdivovat Váš zápal do práce ve WikiSkriptech i přes sváteční čas. Musím říci, že odvádíte spoustu pěkné práce. Nemáte bohužel založenou svoji uživatelskou stránku, bylo by dobré tam o sobě pár věcí napsat, pokud se chystáte dál být ve WS aktivní. Ostatní redakce tak bude vědět, že jste začínající redaktor.

Provádíte úpravy i v Diskuzních stránkách článků a podepisujete redakční šablonu, ve WS je zvykem, že pokud podepisujete jeden parametr, stačí napsat jen redakce a nemusíte uvádět, co bylo zkontrolováno. To jen drobnost pro zjednodušení práce.

Ještě jednou děkuji za skvělý výkon a přeji ať se Vám ve WS daří minimálně tak dobře jako dosud.

S pozdravem --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 25. 12. 2011, 21:21 (CET)


Ahoj Danczo,
Děkuji za věcnou připomínku. Barush64 je moje studentka, uživatelskou stránku plánujeme založit nejpozději na další wikischůzce. Na minulé schůzce jsem ji nabádala, aby shrnutí editace vyplňovala poctivě a starší členové redakce (i já) mohli mít lepší přehled o tom, co konkrétně dělá.
Barush, jde Ti to moc dobře. Jsem moc ráda, že zubní lékařství má další schopnou osobu do svého redakčního týmu :-).
Zdraví --Romerová.jpg Michaela Romerová -- redakce WikiSkript 26. 12. 2011, 08:04 (CET)

Zjednotenie článkov[editovat zdroj]

Ahoj Barush :)

Úvodom Ti chcem poďakovať za mnoho kvalitných editácií, ktoré si za posledné dni vytvorila. Super si sa pustila zejména do presmerovaní a prolinkování, ktoré sú veľmi dôležité pre prepojenie článkov.

Som rada, že si do diskusie článku vložila poznámku k zjednoteniu článkov Onemocnění slinných žlaz a Nemoci slinných žláz. Vložila som doň šablonu sjednotit pre zjednotenie týchto dvoch článkov. Na tému zjednocovania článkov by som rada nadviazala aj nižšie.

Všimla som si, že si do zoznamu otázok z histológie si vytvorila články Plíce, stavba a funkce a Tenké a tlusté střevo. U týchto článkov je situácia podobná ako v prípade Onemocnění slinných žlaz.

K Plíce, stavba a funkce existujú v súčasnej dobe 2 články na rovnakú tému: Plíce a doň vložený článok Plíce (histologický preparát). Bolo by výborné ak by si svoj článok včlenila do článku Plíce, konkrétne by mohol veľmi dobre obohatiť časť Členenie pľúc a intrapulmonálne vetvenie bronchov ". Predpokladám, že Tvojim cieľom pri vytváraní článku bolo vytvoriť text "na mieru" do zoznamu otázok z histológie. Cieľom WikiSkript je však vytvárať radšej kvalitné a čo možno najviac kompletné články na danú tému, než viac parciálnych článkov. V samotnom zozname otázok z histológie nebude ťažké vložiť odkaz vo forme: Plíce, stavba a funkce, prípadne aj nadpis odstavca sa dá zmeniť aby viac vyhovoval obsahu skúšobnej otázky.

V prípade Tenké a tlusté střevo existujú ekvivalenty Tenké střevo a Intestinum crassum. Stručný a nekompletný článok Tenké střevo by Tvoj text z Tenké a tlusté střevo významne obohatil a skvalitnil. Intestinum crassum je článok sám o sebe rozsiahly a kvalitný, ale určite aj ten by sa dal doplniť užitočnými informáciami.

Ak si sa rozhodla, že by si sa dala na zjednocovanie článkov, nezabudni vždy uviesť do článku, ktorý doplňuješ aj citácie z článku, ktorý včleňuješ. V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností neváhaj kontaktovať mňa alebo kohokoĺvek z Redakce, alebo napíš Tvoje stanovisko k navrhovaným úpravám na túto stránku.

Verím, že WikiSkriptám naďalej zachováš priazeň a prinesieš im ešte mnoho vylepšení :)

Prajem Ti krásne slnečné dni a podarený víkend! ----Jana Janovcová.jpg Jana Janovcová -- redakce WikiSkript 29. 6. 2012, 23:46 (CEST)


Ahoj Jani,

moc děkuji za Tvé připomínky! :) Máš pravdu, chtěla jsem udělat článek "na míru". Mým cílem bylo vytvořit text, kdy by student pouze klikl na odkaz, který by ho nasměroval na přesně vypracovanou otázku. Nemusel by se tak již zabývat procházením mraků informací, ale vše by měl na jednom místě, tak, jak by to asi měl u zkoušky podat. Ale je pravda, že podobné články existují a takhle je v tom akorát nepořádek, protože pokud někdo hledá naopak ucelenou informaci, musí si asi 3 články pospojovat dohromady. Tak nevím, skoro mi připadá, že má obojí něco do sebe, ale jsem ve WikiSkriptech začátečník a proto se určitě přikláním k Tvému návrhu. Co se týče sjednocování článků, tak úplně nevím jak na to, ale nejspíš se domluvím na schůzce s Míšou Romerovou a dám to do pořádku :).

Zatím se měj krásně, --Barush64 1. 7. 2012, 11:11 (CEST)

WikiSluníčko[editovat zdroj]

WikiSlunicko.png

V úžasu nad množstvím práce, kterou pravidelně odvádíte, nemohu jinak, než Vám udělit WikiSluníčko. Díky! --CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, Ph.D. -- redakce WikiSkript 20. 7. 2013, 16:33 (CEST)


Děkuji! :) --Barush64 (diskuse) 24. 7. 2013, 22:15 (CEST)