Diskuse s uživatelkou:Babet

From WikiSkripta


Archiv původní diskuse[edit | edit source]

WikiSluníčko[edit | edit source]

WikiSlunicko.png

Ahoj Babet,

chtěli bychom Ti ještě jednou poděkovat za Tvou účast na WikiVíkendu. Doufáme, že pro Tebe byl víkend přínosem a naučila ses nové věci, které Ti pomohou ve Tvé další redaktorské práci. Kéž Ti WikiSluníčko přinese štěstí. Jsme moc rádi, že Tě máme v našem týmu.
Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 21.10.2013, 08:05
Krásný den všem, velice děkuji za tento milý vzkaz a průběh celého WikiVíkendu. Byl to pro mě velice příjmně strávený a přínosný víkned. Těším se na spolupráci a budoucí WikiAktivity. Jsem moc ráda, že s Vámi můžu být v redakci.
Alžběta Nováková (diskuse) 21.10.2013, 22:47

Profilové foto[edit | edit source]

Ahoj Bětko,

v týdnu jsem nahrál na WikiSkripta Tvoji profilovou fotografii, a rovnou jsem ji vystavil na uživatelskou stránku. Ideální by bylo, kdybys doplnila ještě nějaké info, například Alžběta Nováková, studentka 1. ročníku 1.LF, případně nějaké detaily. Záleží, jak uznáš za vhodné :^)

Jinak nemohu než souhlasit s každým Tondovým slovem, když Ti daroval WikiSluníčko. Vítej v týmu!
Filip Mareš.jpg Filip Mareš (redakce WikiSkript) 27.10.2013, 06:58
Ahoj Filipe,

velice Ti děkuji za vyfocení, upravení a nahrátí mé profilové fotky. Informace na mé uživatelské stránce jsem právě doplnila, jak jsi navrhoval. Omlouvám se za zpoždění :). Ještě bych se Tě chtěla zeptat, co mám dělat, když se mi správně nezobrazuje "Moje pískoviště".

Moc děkuji za milé přivítání a přeji krásný zbytek víkendu! :)
Alžběta Nováková (diskuse) 27.10.2013, 09:51
Nevím, jak to myslíš s tím zobrazováním pískoviště, to by bylo lepší vyřešit naživo s někým z redaktorů přítomných v Praze.

Co se doplnění informací na uživatelské stránce týče, omlouvat se nemusíš. Jestli si má někdo sypat popel na hlavu, tak je to Tonda, který má jako tutor vše zařídit, a člověka popostrčit :-D A propos, zajdi ve svém Nastavení k části "Podpis", a do pole vlož následující text: Alžběta Nováková.jpg Alžběta Nováková (<small>redakce WikiSkript</small>) A také je třeba mít zaškrtnuto Používat v podpisu wikitext (bez automatického odkazu) Potom budeš mít v podpisu vedle jména fotku, tak jako ostatní redaktoři. Tedy samozřejmě, jen pokud chceš. Ale pro komunikaci s redaktory i prostými uživateli to je lepší ;)

Hezký zbytek víkendu i Tobě!
Filip Mareš.jpg Filip Mareš (redakce WikiSkript) 27.10.2013, 15:14
Děkuji za rady! :)

Tonda mě popostrčil, to byla opravdu má lenivost! :)

Ještě jedna věc, prosím - jak můžu podepsat článek? Teď jsem uložila rozepsaný článek "Spojení dolní končetiny" a v "Posledních změnách" se to zobrazuje jako od neznámého redaktora.
Alžběta Nováková (diskuse) 27.10.2013, 15:26
Tonda si sype popel na hlavu :-) Budiž mu omluvou, že odjel na prodloužený víkend pryč do míst, kde internet tolik neroste... (což ale pro člověka z WS je spíše přitěžující okolnost nežli omluva...)

1) Ad pískoviště (viz také odpověď na email): Není ještě založené, ale to nevadí - klikni sem a můžeš začít editovat (Každé pískoviště je třeba poprvé editovat a uložit, pak už Ti odkaz bude fungovat normálně). 2) Články podepisovat nemusíš. Situace, na kterou narážíš, vznikla tím, že jsi nebyla v době ukládání článku do WikiSkript přihlášená - proto se v Posledních změnách u jména článku objevila jen IP adresa, ze které si článek ukládala. To samo o sobě není nikterak vážný problém (my víme, že to je Tvůj článek), nicméně je dobré na své přihlášení dávat pozor. Na vlastním počítači s výhodou využívám i zaškrtávátka "zůstat přihlášen" na stránce s loginem. Všechny editace stránky pak lze sledovat tady (záložka historie k dané stránce) - a vidíš, že Tvé další editace již jsou přisouzeny Tobě. Žádné další podepisování tak určitě není třeba. 3) Ten článek Spojení dolní končetiny vypadá moc hezky. Možná bude vhodné, zařídit pro něj i přesměrování (jak to udělat se dozvíš zde) ve tvaru Klouby dolní končetiny (jak jsme se o tom již bavili). Něco málo o různých kloubech dolních končetiny již na několika stránkách ve WS zpracováno je, ale není to moc utříděné a má to dost rozdílnou kvalitu, takže to potom budeme muset ještě všechno společně projít a zkusit to propojit s Tvým článkem a vzájemně to proodkazovat. To bude ostatně velmi dobrý trénink redakční práce. Zatím se ale určitě můžeš soustředit na tento článek a zbytek si povíme potom.

Hezký zbytek víkendu!
Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 28.10.2013, 14:48
Ahoj Tondo,

doufám, že výlet během prodlouženého víkendu se povedl! :) Děkuji za vyčerpávající odpověď! Pískoviště si dle Tvého návodu založím (pokusím se Ti nedělat ostudu a vyřešit to v kratším čase než ty informace o uživateli :)). K bodu 3 - děkuji, na článku stále pracuji. Jak už jsi zmiňoval, jsou zde i jiné články vztahující se k tomuto tématu, kterých jsem si ovšem všimla až později. Myslela jsem si, že by bylo asi dobré například ten článek "Klouby nohy" přidat k tomu mému. O kloubech nohy jsem ještě nepsala a je zbytečné, abych s tím vůbec začínala, když to je zde celkem rozsáhle zpracované. A něco dalšího se bude muset vymyslet s těmi ostatními články. Jinak můj list dotazů ohledně práce redaktora se pomalu rozšiřuje a rozšiřuje :). Pokusím se poradit si s co nejvíce nejasnostmi, ovšem myslím, že ne vše vyřeším sama.

Hezký večer!
Alžběta Nováková (diskuse) 28.10.2013, 15:42
Ahoj Bětko, cokoliv budeš potřebovat - klidně piš kdykoliv. Sejít se také můžeme kterýkoliv den (kromě úterka) na Albertově a probrat to u počítače. Měj se skvěle!
Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 30.10.2013, 12:58
Ahoj Tondo,

děkuji velice za podporu! Mám dva aktuální dotazy: 1. Jak mohu vložit obrázek, aniž by v článku byla vidět šablona pro tento úkon (mám na mysli "[[Soubor:]]")? 2. Pakliže do svého článku chci zahrnout celý článek někoho jiného, mohu tak učinit, aniž bych se ptala autora, či je lepší na ten článek v tom mém jen odkázat? Mám konkrétní příklad - do článku "Spojení dolní končetiny", který stále zpracovávám, bych ráda použila celý článek "Klouby nohy".

Přeji krásný konec týdne!
Alžběta Nováková (diskuse) 31.10.2013, 18:52
Ahoj Bětko, ad 1): V článku jsem již v týdnu opravil daný řádek, správně má být:
Pelvis
. Alternativně lze použít i zápis
Pelvis
(stejný výsledek).

ad 2): Není nutné žádné další svolení. Autor daného článku dal své svolení k využití textu ve WikiSkriptech - a tak zde s ním můžeme dále nakládat. V nápovědě se můžeš dočíst více o technické stránce vkládání článků

Ať se daří!
Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 2.11.2013, 22:00
Ahoj Tondo,

úpravy jsem si všimla a moc Ti za ni děkuji! Taktéž za informace k mému druhému dotazu.

Přeji krásnou neděli!
Alžběta Nováková (diskuse) 2.11.2013, 22:07

Vítání nových uživatelů[edit | edit source]

Ahoj Babet,

chtěl bych ti poděkovat za tvoji aktivitu na WikiSkriptech. Všiml jsem si, že si vítala několik nových uživatelů ve WikiSkriptech, umístila si však uvítací šablonu přímo na uživatelovu stránku, tato šablona však přijde do záhlaví diskuzní stránky. Už jsem to u všech uživatelů opravil, takže se tím už nemusíš zabývat, jen na to dávej do budoucna pozor.

Pokud bys potřebovala s něčím poradit, neváhej se zeptat.
Jiri Mudrunka.jpg Jiří Mudruňka -- redakce WikiSkript 10.11.2013, 21:56
Ahoj Jirko! Všimla jsem si, že něco nebylo úplně v pořádku, ale neuvědomila jsem si co :). Děkuji Ti velice za upozornění a napravení mých chyb. Zároveň se omlouvám za menší zmatek a extra práci. Stále se ještě učím, jak to zde chodí :). Ještě jednou děkuji a přeji krásný týden!
Alžběta Nováková (diskuse) 11.11.2013, 21:11

Portál o kterém jsme se bavili na mefanetu[edit | edit source]

Portál:Atlas histologických preparátů enjoy ;-)
--vložil Zef avatar 2.JPG Zef dne 30.11.2013, 11:29
Děkuji, děkuji! :)
Alžběta Nováková (diskuse) 30.11.2013, 21:53

Povýšení[edit | edit source]

Milá Bětko, na právě probíhajícím 15. WikiVíkendu jsme Tě povýšili na správkyni. Díky Ti za veškerou dosavadní práci. Ať se Ti daří ve Všem Tvém konání!
Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 12.4.2014, 07:14
Milý Tondo, děkuji Vám všem! Velice si toho vážím. Užijte si zbytek WikiVíkendu!
Alžběta Nováková (diskuse) 12.4.2014, 23:19
Děkujeme za přání, užíváme si. Těšíme se, že tyto pracovně-společenské kratochvíle s námi příště opět strávíš.
Filip Mareš.jpg Filip Mareš (redakce WikiSkript) 13.4.2014, 08:27

WikiSluníčko[edit | edit source]

WikiSlunicko.png

Milá Bětko,

posílám Ti jedno WikiSluníčko za Tvou účast ve WikiDobronicích. Přeji krásný a prosluněný zbytek léta!
Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 24.7.2015, 21:05
Milý Tondo, jéééé, velice Ti děkuji! :) Účast ve WikiDobronicích mi byla potěšením. Tobě také krásné a odpočinkové léto! :)
Alžběta Nováková (diskuse) 25.7.2015, 19:50

Apokrinní žlázy[edit | edit source]

Ahoj Bětko :-), ty jsi dneska upravovala článek Apokrinní žlázy, že? On je vložený do článku Kožní adnexa a tam se teď objevilo taky to heslo a nevypadá to moc dobře. Souhlasím s tebou, že ten článek Apokrinní žlázy je krátký a bylo by to dobré heslo, ale asi ne, když je to součást vloženého článku. Nenapadá mě, jak to vyřešit lépe než nechat krátký článek Apokrinní žlázy (bez hesla)...nemáš lepší nápad?
Kucerova Kristyna.jpg Kristýna Kučerová -- redakce WikiSkript 4.10.2015, 16:37
Zdravím!

Tohle je zajímavý případ obecnějšího problému, který bychom mohli probrat na nejbližším WikiVíkendu. Zdá se totiž, že vložené články mají tendenci "petrifikovat" svůj stav i stav textu kolem. To je ale v prostředí, jehož největší výhodou je snadnost změny, vysloveně kontraproduktivní. Měli bychom se proto k problému vložených článků podívat v tomto novém kontextu a domluvit se jak k nim dále přistupovat.

Hezký den!
CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, Ph.D. -- redakce WikiSkript 4.10.2015, 16:49
Hezký den,

děkuji Ti, Kristýno, za upozornění a za úpravu:). Vůbec jsem si neuvědomila, že takto nevhodně zasáhnu i do Kožních adnex. Jinak souhlasím, že by

na toto téma měla býti započata diskuze :).
Alžběta Nováková (diskuse) 5.10.2015, 12:51

Řád člověka, který neví, co jsou to prázdniny[edit | edit source]

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b8/Sommerurlaub.png
Milá Bětko, tímto ti uděluji ocenění pro lidi, co si o prázdninách neuvědomují, že mají prázdniny. WikiSkripta ti jsou sice vděčná, ale zkus se nad sebou zamyslet :D.
David.Mirth.jpg David Novotný (diskuse), redakce WikiSkript 8.9.2016, 14:59
Jej! Milý Davide,

děkuji Ti velice! :)

Pěkný zbytek prázdnin!
Alžběta Nováková.jpg Alžběta Nováková -- redakce WikiSkript 8.9.2016, 22:19
Skvělý řád! Navrhoval bych doplnit jej odrazem i v reálném světě a držitelům věnovat slunečník (či sluneční brýle)! Případně vychlazený nápoj!
CeSt2.jpg RNDr. Čestmír Štuka, Ph.D. -- redakce WikiSkript 10.9.2016, 05:57
Tomu bych se nebránila! :)
Alžběta Nováková.jpg Alžběta Nováková -- redakce WikiSkript 22.9.2016, 09:41

Zapomenutý článek[edit | edit source]

Ahoj Bětko,

procházím seznamy zapomenutých článků a narazil jsem na jednu Tvoji rozpracovanou procvičovačku:

Procvičování:Histologické barvení

Podíváš se, prosím, na to? Rád bych Ti nějak pomohl, ale přiznám se, že se v procvičovačkách nevyznám. :-)

Díky a měj se,
Slepi (diskuse) 16.6.2018, 08:35
Ahoj Slepi,

v první řadě se Ti velice omlouvám, že odpovídám po takové časové prodlevě. Děkuji Ti za připomenutí procvičovačky. To už je teda pěkná doba! Koukám, že v současné době ta poznávačka je prázdná. Je to pozůstatek z doby, kdy ještě fungovala pracovní skupina pro histologii a já už si úplně nepamatuji, kdo měl na starost právě tu poznávačku. Mám pocit, že snad Julka? Jsou dvě možnosti, buď se poznávačka smaže s ohledem na to, že tam nic není, nebo se jí někdo ujme. Julko, měla bys chuť se do toho pustit?

Měj se pěkně!
Alžběta Nováková.jpg Alžběta Nováková -- redakce WikiSkript 14.7.2018, 17:28