Diskuse s uživatelkou:Weru

Z WikiSkript

Archiv původní diskuse naleznete ZDE.

--Valtameri 27. 1. 2010, 16:00 (UTC)


Obrázky, portály a citace[upravit | editovat zdroj]

Ahoj,

především zdravím novou kolegyni a chválím za vkládání potřebných článků, včetně jejich wikifikace a zařazení do kategorií. Měl bych jen pár drobných rad:

  • články, které napíšeš / převedeš rovnou zařaď do příslušného portálu,
  • ujisti se, že u všech článků, čerpala jsi-li z nějakého cizího materiálu (knihy, skript, prezentace, internetu), uvádíš citaci autora,
  • obrázky vkládáš zcela správně, avšak vždy musí být uvedena licence, pod kterou je obrázek autorem uvolněn. Myslím, že v případě obrázků dr. Vejražky nebude problém, nebude třeba souhlasu s použitím díla a licence bude nejspíše Creative Commons – Uveďte autora 3.0, ale přesto musí být bezpodmínečně uvedena, případně autor osloven a dotazován, pod kterou licencí (a jestli vůbec) obrázek uvolňuje.

Kdybys s čímkoli z uvedeného potřebovala pomoci, neváhej se mi ozvat.

Jinak přeji ať Tě práce na WikiSkriptech baví :-) S přáním hezkého víkendu Karel Němec 20. 2. 2010, 12:19 (UTC)


Zdravím, děkuji za rady, každá rada vítána! :-) Ještě mi přece jen trvá než na všechno přijdu. Články, které jsem naposledy vkládala mám od dr.Vejražky, poslal mi je jako dokumenty ve wordu s tím, abych je sem vložila. Mám tedy na konci článku uvést autora? Jak to provést? Díky, hezký den :-) Weru

Víkend a odkazy na zdroje[upravit | editovat zdroj]

Zdravím. Žasnu nad tím, jak intenzivně pracujete i o víkendu. Je to skvělé :-) Díval jsem se na podslední vkládané články. Nejsem si jist, ale možná by bylo vhodné uvést i nějakou citaci odkud materiál pocházejí. Mohu Vám s tím nějak pomoci? Pěkný víkend a díky za tu spoustu práce. --CeSt 20. 2. 2010, 12:28 (UTC) P.S. Vidím, že jsme reagovali současně s kolegou Nemekarem :-) Tedy pěkný den i jemu.

         Děkuju :)Weru

Zdroje[upravit | editovat zdroj]

Srdečně zdravím, připojuji se ke kolegům a dovolím si malé doplnění: Pokud po domluvě s autorem přebíráte nějaký článek, je zvykem o tom napsat informaci do souhrnu editace. Např. při prvním uložení napíšete něco jako "Se souhlasem autora převzato z Vejražka M: Optické metody (url adresa)". Výhoda zapsání informace do souhrnu editace je v tom, že jednak čtenáře zbytečně neotravuje, autoři zůstávají hezky pohromadě v historii článku, a navíc informace nevypadne při dalších editacích. Pokud se na to zapomene při prvním uložení, lze dohnat např. při dalších úpravách ("Dokončen převod ..."). Později už pomůže jen správce, který může celý článek i s historií smazat a znovu vložit, a napíše nový souhrn editace.

Pokud jde o mé obrázky, ukládejte je prosím pod licencí CC-BY 3.0 Cz. Ve formuláři se jako zdroj píše odkaz na původní dokument, datum je v tomto případě r. 2004, ostatní údaje jsou jasné.

Držím palce, aby se Vám i nadále tak hezky dařilo, a přeji příjemný víkend--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 20. 2. 2010, 13:12 (UTC)


Zdravím, moc děkuju za připomínky, dám si na to pro příště pozor. Hezký víkend Veronika Zemanová

Editor[upravit | editovat zdroj]

Milá kolegyně,

děkuji za Vaši pečlivou práci a velmi užitečné úpravy článků!

Dovolím si malé doporučení: Pokud k editacím používáte "rich text editor", přestaňte tak činit. Vím, že to vypadá jako pokus o sebevraždu, ale je tomu právě naopak - získáte lepší přehled o kódu článku a více možností k jeho úpravě. Na výsledek editace se kdykoliv můžete podívat pomocí tlačítka Ukázat náhled.

Pokud editor nepoužíváte, zřejmě v dobré víře upravujete stránky podle něj, což je sice funkční, nemáme to ale moc rádi (např. "Category" místo námi oblíbenějšího "Kategorie")...

Věc se má obecně tak, že editor slouží jakou pomoc v nouzi úplným začátečníkům, má ale bohužel své mouhy. Vy už začátečník rozhodně nejste, užívejte proto výhod přímé editace ve wikikódu!

Ještě jednou děkuji za Vaši vytrvalou práci a srdečně zdravím--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 17. 3. 2010, 09:23 (UTC)


Vážený pane doktore,

děkuji za pochvalu a zároveň i za připomínky. Editor nepoužívám vždy, ale je pravda, že občas si práci ulehčuji. Přestanu ho tedy používat. Ještě jednou děkuji, přeji hezký den :-) --Veronika Zemanová 17. 3. 2010, 16:24 (UTC)

Tlačítka[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Weru,

všiml jsem si, že sis přidala tlačítko redakce. Včera jsme provoznili jednodušší způsob přidávání tlačítek: ve svých nastaveních přejdeš na záložku Udělátka a jen si zaklikneš, která tlačítka se Ti líbí. Nápovědu k tomuto zatím doděláváme, takže se o tom neví, ale pro Tvé pohodlí Tě upozorním už předem:-). Ať se Ti i nadále na WikiSkriptech líbí! --Slepi 17. 3. 2010, 17:29 (UTC)

Ahoj Slepi,díky za info, to je supr, ty tlačítka se hodí. Pěkný den :) --Veronika Zemanová 17. 3. 2010, 17:30 (UTC)

Šablona redakce a kontrola článků[upravit | editovat zdroj]

Zdravím a přeji pěkný večer

Koukal jsem na tvé poslední úpravy a je to výborné! Dokonce již sama vítáš nové uživatele. Jen tak dál.

Ale hlavně je skvělé, že pomáháš dořešit články ke zpracování, kterých se nám tu nakupilo více než dost :-) Měl bych pro Tebe jeden tip. Určitě můžeš při úpravách redakční šablony být trochu razantnější a pokoušet se příslušný článek rovnou "dořešit". Například u článku Vnímání a jeho poruchy si mohla bez obav v diskusi rovnou "podepsat" i kategorie (článek je již zařazen do kategorie Psychiatrie a to v tomto případě nepochybně stačí) a citace (příslušná citační šablona zdroje je již vložena a není potřeba ji opravovat). Ještě by bylo potřeba zařadit článek do portálů (vesměs podle příslušných kategorií) - v tomto případě již stačí jen vložit odkaz na Portál:Psychiatrie. Potom bude článek definitivně "dořešen" :-)

Ještě jednou díky moc za Tvé poslední příspěvky. Hodně nám to pomáhá. Kdyby si cokoliv potřebovala, můžeš se na mě kdykoliv obrátit.

Hezký zbytek dne! --Azrael (Antonín Šípek) 17. 3. 2010, 19:05 (UTC)

Zdravím, moc děkuju za připomínky, se zařazením do portálů jsem si nebyla jistá. Je to tedy stejné jako zařazování do kategorií, akorát místo kategorie se napíše portál a jeho název? Děkuju za pomoc, přeji pěkný večer :-) --Veronika Zemanová 17. 3. 2010, 20:08 (UTC)
Ne tak docela - musíte na to z druhé strany. Zatímco kategorii píšete přímo do článku, na portál se přidává tak, že otevřete jeho stránku (např. Portál:Psychiatrie). Pak začnete portál editovat a na vhodné místo umístíte odkaz na svůj článek. Nebojte se toho, zkuste to! Zdravím a fandím Vám--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 17. 3. 2010, 20:25 (UTC)
Děkuji moc za radu, při nejbližší příležitosti to zkusím :). Ještě jsem narazila na jeden problém. Občas se mi stane, že když edituji článek, který obsahuje obrázek, tak mi při náhledu obrázek zmizí. Při uložení se mi místo obrázku zobrazí v textu v hranatých závorkách Image:. Dělám něco špatně? Děkuji za pomoc, srdečně zdravím. --Veronika Zemanová 18. 3. 2010, 17:22 (UTC)
To je právě jedna z nepříjemností, kterou způsobuje rozšířený editor. Nejlepší je editovat s vypnutým editorem – tlačítka nad editačním polem Ti určitě pomohou. Na opravě editoru pracuji, ale konec je v nedohlednu a výsledek nejistý:-). Hezký večer --Slepi 18. 3. 2010, 18:14 (UTC)

Obrázky u svalů[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Verčo, díky, že obohacuješ naše skrovné anatomické články názornými obrázky! Jen mám drobnou poznámku: obrázky přepracoval uvedený autor (Mikael Häggström) z Grayovy anatomie – uváděj tedy prosím pro jistotu jako druhého autora i "Henry Gray". S licencí není problém, vše ostatní je v pořádku:-). Díky a hezkou, slunečnou neděli! --Slepi 25. 4. 2010, 10:01 (UTC)

Díky za upozornění, upravím to. Hezký den :-) --Veronika Zemanová 25. 4. 2010, 10:03 (UTC)

Obrázky[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Weru,

koukám, že ses pustila do intenzivního „ilustrování“ WikiSkript:-) Jen tak dál, obrázky tu vskutku zatím dost chybí. Měl bych pro tebe jeden drobný tip z jiného soudku: Když navrhuješ článek ke smazání, neváhej použít šablonu {{Smazat}}. Spíš si toho někdo všimne a tebou označený článek rychle zlikviduje;-) Tak jsem se podíval pořádně a koukám, že šablonu používáš (jak jinak). Tak se nenech rušit v práci:-)

Měj se hezky, Kuba --Cooba 10. 5. 2010, 20:57 (UTC)

Nálepky[upravit | editovat zdroj]

Ahoj, nalep si na stránku uživatele nálepky ({{Nálepka}}) :). --Don-giovanni 20. 5. 2010, 21:01 (UTC)

Děkuju, právě jsem je tam dala, vypadají fakt pěkně, dobrá práce! :) --Veronika Zemanová 21. 5. 2010, 07:44 (UTC)

Poděkování[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Verčo,

díky moc za přelinkování odkazů na DNA. Obdivuji, kolik času dokážeš v tomto pohnutém (téměř zkouškovém) období věnovat WikiSkriptům. Ještě jednou děkuji a přeji hodně štěstí u zkoušek!

--Azrael (Antonín Šípek) 27. 5. 2010, 17:58 (UTC)

Ahoj Tondo, není vůbec zač, já mám naštěstí tohle zkouškové volnější, tak to jde. Taky přeju hodně štěstí!--Veronika Zemanová 27. 5. 2010, 18:43 (UTC)
Ahoj Weru, připojuji se k poděkování! --Don-giovanni 28. 5. 2010, 16:41 (UTC)

Povýšení[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Weru,

jednomyslně jsme se shodli, že si za svou dosavadní práci zasloužíš povýšení na správkyni. Jak jsme řekli, tak jsme i udělali, proto Tě srdečně vítám mezi správci :-)! Velmi Ti za celý wikitým s Tondou v čele gratuluji a přeji, aby se Ti na WikiSkriptech i nadále dařilo a spolupráce s námi Tě i nadále bavila! --Slepi (redakce WikiSkript) 23. 10. 2010, 01:15 (CEST)

Je to přesně tak, jak píše Petr. Ať se Ti daří! :-) --Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 23. 10. 2010, 01:51 (CEST)
Ty bláho, kluci, moc děkuju! :-) Jsem opravdu poctěna a moc mě to těší. Pozdravujte všechny a ještě jednou velký dík!! --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 23. 10. 2010, 13:46 (CEST)

Pracovní skupina - převod textů MUDr. Havránka[upravit | editovat zdroj]

Ahojky,

mam radost, že máš chuť obohatit WikiSkripta o další pediatrické články : ) Kdybys s čímkoli váhala, určitě se na mne obrať, ráda Ti pomůžu (pokud to bude v mých silách). Všimla jsem si, že už jsi stihla převést první kousek - bohužel Ti musím napsat, že už ve WikiSkriptech máme podobný článek, a to Porodní traumatismus. Chtěla bych tě proto poprosit, abys případně stávající článek obohatila o informace ze článku MUDr. Havránka a vytvořila přesměrování... S jiným článkem z neonatologie už by se ti to stát nemělo - ty co máme se jmenují stejně, tudíž v tom seznamu svítí modře a je potřeba je jen doplnit, ty červené zatím opravdu nemáme. Doufám, že Tě to neodradí od převodu dalších článků, moc se omlouvám, že jsem to do toho seznamu nepoznamenala - přehlédla jsem to. Měj se krásně! S pozdravem = Valtameri, 24. 11. 2010

Ahojky Valtameri,
nevadí, já se na to mrknu a přepíšu to. Taky jsem ti mohla nejdřív napsat, a ušetřila bych si práci ;-). Určitě mě to neodradí, díky za upozornění, měj se fajn, ahoj --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 25. 11. 2010, 15:12 (CET)

Pracovní skupina Pediatrie - převod textů od MUDr. Havránka[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Weru,

chtěla bych Ti poděkovat za práci na pediatrických článcích : ) Pracovní skupina Pediatrie vstoupila do nového roku s novým vzhledem - pokusila jsem se zpřehlednit seznam článků k převodu. Máš-li chuť i nadále (spolu)pracovat na převodu textů od MUDr. Havránka, upiš se prosím k preferované skupině témat. Ráda Ti s čímkoli pomohu. Těším se na tvé další články! Hodně příjemných chvil s WS Ti přeje --Logo 8g05.png Valtameri -- redakce WikiSkript 1. 1. 2011, 12:35 (CET)

Ahoj Valtameri, koukala jsem na to, vypadá to moc pěkně, je to o moc přehlednější. Upsala jsem se zatím k jedné kategorii, popřípadě pak přiberu další ;-). Měj se moc fajn, ahoj Verča :)

Nápověda[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Weru, dívala jsem se do nápovědy a srovnávala jsem to s tím, co jsi vytvořila o Wikivíkendu Ty. Např. typografie se obsahově ve většině shoduje s tím, co už tu je, ale jiné věci tu až tak nejsou. Nevím, jestli můžeme případně nápovědu doplnit a co si o tom myslíš ty. Sama jsem si na své pískoviště během Wikivíkendu napsala poznámky ke kontaktování učitele, ale i ty jsou už v nápovědě. Záleží na tom, jak to chceme pojmout. Myslím ale, že spousta věcí z Tvých poznámek by se dala dobře využít, pokud se na nich trochu zapracuje. Napiš, co si o tom myslíš a případně mě úkoluj :) Hezký den, --Lucie-Lampa.jpg Lucie Lamparterová -- redakce WikiSkript

Ahoj Lampo :),
určitě bysme se do toho spolu mohly pustit. Problém je jen špatné načasování. Momentálně fakt nemám čas, takže bych to odložila na léto a pak bysme to spolu nějak zpracovaly. Pojala bych to asi doplněním stávající nápovědy. Co ty na to?
Měj se krásně, papa --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 22. 4. 2011, 10:07 (CEST)
Ahoj, nerad zasahuju do cizí diskuse, ale tady ty vaše materiály jsou fakt úchvatné. A čím dřív je budou mít ostatní k dispozici, tím líp. Nemohla by to Lampa pomalu nahrávat do WS a Weru by se pak přidala, až bude mít čas? Ve shrnutí editace si můžete napsat, že to je vaše společné... Ta "nápověda pro blondýny" totiž bude nesmírně užitečná, úplně mě to dostalo :-). Díky moc a hezké Velikonoce! --Slepi (redakce WikiSkript) 22. 4. 2011, 14:09 (CEST)
Ahoj Slepi, klidně nám tady do toho zasahuj :-). Je to dobrý nápad, aby Lampa začla sama a já se pak přidám. A máme doplňovat stávající nápovědu? nebo udělat nový oddíl Nápověda pro blondýny? :) Taky přeju hezké Velikonoce!--Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 22. 4. 2011, 15:23 (CEST)
Asi podle uvážení, některé věci do nápovědy, ty vyloženě redakční záležitosti spíš do fóra a prolinkovat s Pokyny pro redaktory nebo pro správce. Je to na vašem uvážení, úplně vám důvěřuju :-). --Slepi (redakce WikiSkript) 22. 4. 2011, 15:29 (CEST)
Určitě bych se mohla pokusit o doplnění nápovědy, děkuji za důvěru. Hezké velikonoce :) --Lucie-Lampa.jpg Lucie Lamparterová , redakce WikiSkript 22. 4. 2011, 16:48 (CEST)
Ahoj, taky se s dovolením zapojím do cizí diskuse. Beru jako perfektní nápad zařadit do nápovědy soukromé poznámky. Ty si totiž člověk píše tak nějak blbuvzdorně.. :-) A v nápovědě mi často chybí konkrétní postup jak něco udělat. Například v kontrole učitelem "udělat redakční revizi". Ale co to přesně znamená, že? Mám taky pár soukromých návodů a klidně je poskytnu nebo vám pomůžu přetransformovat do nápovědy. Mějte se! --Cat.katka.JPG Kateřina Kůlová -- redakce WikiSkript 26. 4. 2011, 20:25 (CEST)
Ahoj Katko, klidně nám tu zasahuj dle libosti! :) Máš úplnou pravdu, že konkrétní polopatické postupy fakt chybí, takže uvítáme i tvoje soukromý poznámky! Já jsem něco sepsala o WW podle toho, co kdo říkal, tak ti je klidně přepošlu na mejl, abys věděla a můžete to s Lampou začít dávat dokupy i včetně těch tvých poznámek. Já se k vám přidám až po IIC :-(, teď nestíhám... měj se a díky :)--Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 16:14 (CEST)
Bezva :-) Kdybys byla tak hodná a poslala mi to na mail, přidám k tomu to svoje a můžem to začít s Lampou zpracovávat. Já zas mám posledních pár dnů celkem čas, pak už se budu učit na státnice...--Cat.katka.JPG Kateřina Kůlová -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 17:23 (CEST)

Obnova kontroly[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Weru :)

podívej se prosím podrobně (krok po kroku) na historii článku Céliakie. Když si to projdeš, zjistíš, že od původní kontroly učitelem došlo k rozšíření článku a později i k přidání obrázku. V takovém případě nelze redakčně kontrolu obnovit, nehledě na to, že to rozhodně nebyly malé editace. Prosím, prohlížej historii u všech pozměněných zkontrolovaných článků. Když už bude článek obnovy hoden, tak VŽDY se dává nové časové razítko i oldid. Tady někdo nedával na WW pozor... ;)

Měj se krásně a ať se daří :-) ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 26. 4. 2011, 16:40 (CEST)

Ahoj Kotletko,
u tohoto článku jsem to asi přehlédla, protože jsem si klikla u té kontroly na srovnání aktuální a zkontrolované verze, a tam mi to ukázalo jen změněné refy. To se teda omlouvám (i když koukám do historie a tam byla obnovena kontrola, poté byli změněny pouze zdroje za ref a tak jsem jí teda chtěla obnovit). Jinak dávám VŽDY (nevím o tom, že bych někdy zapomněla) nové časové razítko i oldid, protože to mám zapsaný v poznámkách z WW, protože já jsem pozor dávala! ;)
Měj se hezky, --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 26. 4. 2011, 19:49 (CEST)
Ahoj Weru,
právě na tento článek jsem na WW upozorňovala, ještě jsem se ptala zda tam obrázek pšenice má smysl... Ale to je fuk, příště zkusím mluvit zajímavěji :-)
Celkově jsem, ale říkala, abyste procházeli historii podrobně – od vloženého razítka Zkontrolováno, protože jsem narazila na více takto obnovených článků.
Ad oldid: v historii Céliakie vidím v posledních změnách, žes obnovovala dvakrát po sobě a při té druhé editaci, tam zůstalo staré oldid a i v tomto případě tam má být nové.
Hezké odpoledne ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 13:49 (CEST)
Kotletko, to se teda omlouvám, protože jsem si myslela, že když byla obnovena kontrola od Valtameri (resp. Cooby) a pak jen úprava těch refů, tak jsem to obnovila znovu. Příště budu teda opatrnější. ;). Jinak s tou dvojitou obnovou to bylo tak, že jsem obnovila jednou a kousnul se mi počítač a nenačetlo se mi to, tak jsem myslela, že se to neudělalo, tak jsem to obnovila znovu a pak jsem viděla, že je to tam dvakrát, ale nechala jsem to být. Moje chyba ;).
Měj se hezky! :)--Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 16:10 (CEST)
S tou dvojitou kontrolou jsem tušila, že v tom bude něco podobného.. Příště budeš vědět :-) Měj se krásně ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 27. 4. 2011, 20:55 (CEST)

Ahoj Weru,

už zase otravuju s obnovenými kontrolami ;) U většiny článků, které jsi teď obnovovala, byl svislík navíc - pozor, tlačítko ho v sobě obsahuje, tudíž ho smaž, když mažeš staré oldID. Je to jen detail, ale dávej si něj pozor. A pak jsem bohužel musela shodit obnovy u článků Jazyk a Dihybridismus, kde byla věta změněna či přidána, ale už to taky není na obnovu. U článku Jazyk, jsem kontrolu obnovila až po navrácení chybně opravené věty na původní (+kontrola s učebnicí). Ač to byly drobné změny, neměli bychom je přehlížet a podepisovat... Příjemný začátek semestru ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 7. 10. 2011, 14:21 (CEST)

Ahoj Kotletko, klidně mě otravuj, aspoň odstraním i ty mouchy, kterých se pořád ještě dopouštím ;). Toho svislíku jsem si nevšimla, budu si dávat pozor. A za ty věty se omlouvám, příště je tedy nepodepíšu. Díky za připomínky, měj se hezky, --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 8. 10. 2011, 10:21 (CEST)

Rozpracovaný článok[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Verča,

Pred časom si prevádzala článok dr.Havránka Předoperační a poopereční péče (pediatrie). Budeš na ňom ešte pracovať? Na začiatku je totiž ešte šablóna Pracuje se. Krásne leto!! Maj sa skvelo.--Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 4. 8. 2011, 20:40 (CEST)

Ahoj Kubo, úplně jsem na něj zapomněla, nemám teď moc času. Ještě není převedený celý, takže pokud to nevadí, nechám tam ještě tu šablonu viset. Pokud bys ale chtěl, můžu ti poslat ten dokument, odkud to převádím a můžeš to dokončit za mě, pokud to spěchá ;-). Díky a měj se krásně, užívej prázdnin! :)
PS: Zahlédla jsem na fb něco o svatbě, takže gratuluju!! ;) --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 8. 8. 2011, 13:44 (CEST)
Ahoj ahoj, samozrejme, pohodka, akokoľvek:-) Ja len aby to niekoho príliš neťahalo pokračovať. Ďakujem za gratuláciu a teším sa na stretnutie...niekedy:) --Držiak.jpg Jakub Žiak -- redakce WikiSkript 8. 8. 2011, 15:18 (CEST)

Redakční šablona[upravit | editovat zdroj]

Ahojda,

v redakční šabloně u článku Imunochemie jsi smazala dva nepotřebné parametry. Dohodlo se, že se budou nechávat s podpisem a poznámkou netřeba. Pokud se tam stalo omylem, tak jako bych nic neřekla, pokud to bylo úmyslné, tak jen připomínám, že to pravidlo platí pro všechny parametry :-) Ještě jednou hezký den ----Logo 8g05.png Kotletka -- redakce WikiSkript 7. 10. 2011, 14:46 (CEST)

Jééžiš, tak to jsem asi odmazala omylem, příště se polepším! Díky, měj se fajn :) --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 8. 10. 2011, 10:23 (CEST)

Transkraniální dopplerovská ultrasonografie[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Weru, taková drobnost u článku Transkraniální dopplerovská ultrasonografie. Trochu nechápu zařazení do kategorií. Článek je zařazen do pediatrie a kardiologie. Metoda se užívá v neurosonologii, tak jestli by nestálo za to vyměnit kardiologii za neurologii a radiodiagnostiku. Děkuju. Zatím ahoj a ať se Ti daří. --Dušan Ospalík.jpg Dušan Ospalík (redakce WikiSkript) 25. 10. 2011, 18:12 (CEST)

Ahoj :) Děkuju, že sis všiml. Já jsem ten článek osamostatnila z jiného velkého článku a rovnou i s těma kategoriema, na který jsem už pak nekoukala. Ale máš pravdu, že ty kategorie jsou pitomý :). Už jsem to napravila. Měj se fajn a dík za upozornění! :) --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 25. 10. 2011, 18:30 (CEST)

Doplnění citace[upravit | editovat zdroj]

Ahoj kolegyně, zpracovávám kategorii chybějící citace a narazila jsem na Tebou vytvořený článek : Izolace buněk. Je velmi pěkný a citace je poslední nezkontroloný parametr. Nemohla bys prosím doplnit zdroj, ze kterého jsi čerpala? Tím bychom mohli podepsat poslední parametr a prohlásit článek za hotový. Děkuju moc.

--Misstery.JPG Misstery -- redakce WikiSkript 25. 10. 2011, 20:18 (CEST)
Ahoj, díky za upozornění. Je to jeden z prvních článků, které jsem tu vytvořila. Převáděla jsem materiály od Dr.Vejražky, je autorem. Zjistím podrobnosti o zdroji (už si to nepamatuji) a doplním. Měj se moc hezky, hezký večer :) --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 25. 10. 2011, 20:37 (CEST)

Portál kazuistiky[upravit | editovat zdroj]

Ahoj, rozjíždím nový portál s kazuistikami (portál:kazuistiky). Našel jsem si, že jsi dělala na projektu Kazuistiky (3. LF, Modul IIC) a chci se zeptat jestli bys na na kazuistikách nechtěla dělat dál. Budou se používat materiály z 3. LF právě určené pro tento modul ale i kazuistiky, které se sesbírají od lékařů. Hezký zbytek dne, ----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 26. 1. 2012, 14:48 (CET)

Ahoj :), pokud by šlo jen o převod kazuistik do wiki, ráda pomůžu. Pokud se ale jedná o vypracovávání kazuistik a pak následně převod, tak to bohužel. Jsem momentálně v časové tísni, a nebude to v nejbližší době lepší. Tak dej vědět, jak by to vypadalo ;).
Hezký den, --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 27. 1. 2012, 15:14 (CET)
Ahoj, super! Převádět zatím stačí - materiálu je z 3. LF dost, jen ho dostat na wiki. Tak s tebou počítám a dám ti ještě vědět. Dík a měj se ----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 28. 1. 2012, 16:53 (CET)
Ahoj, Pokud bys stále chtěla pomoci s kazuistikami, tak jsem upravil Fórum:Pracovní skupiny/Kazuistiky - v podstatě jsem ponechal, co zde bylo a trochu poupravil. Jestli bys mohla začít s převodem kazu do wiki bylo by to super. Zdravim ----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 23. 2. 2012, 15:22 (CET)
Ahoj, zrovna jsem Ti chtěla psát, že teď budu mít konečně volněji, takže se do toho můžu pustit! :) Jen prosím o zaslání materiálu na mejl, abych věděla ;) Díky a měj se moc fajn. :) --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 24. 2. 2012, 22:28 (CET)
Ahoj, Nevím přesně kde mám najít tvůj mail, abych ti to mohl poslat. Přes "poslat mail" v seznamu redaktorů se nedá posílat příloha, tak ten mail prosím napiš. Dík----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 24. 2. 2012, 23:11 (CET)
Jasně, promiň. Zemanova.v@email.cz díky :)--Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 25. 2. 2012, 09:12 (CET)

Revmatoidní artritida/kazuistika[upravit | editovat zdroj]

Ahoj Weru, super, že jsi se do toho pustila! Ještě jsem zapomněl takovou maličkost - ty otázky se pokus převést na souvislý text, ať to nevypadá jako u zkoušky :) ----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 8. 3. 2012, 14:54 (CET)

Jasný, takže nepsat tam vůbec ty otázky? a prostě tu odpověď tam nějak včlenit? --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 8. 3. 2012, 19:24 (CET)
Ty otázky vůbec nepsat a ty odpovědi sepsat (+- přepsat) do nějakého souvislejšího textu. :) ----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 9. 3. 2012, 00:00 (CET)
Ok, předělám to. Můžu se ale zeptat, proč to děláme právě tak? Přijde mi, že když si budu procházet kazuistiku, tak si přece zkusím odpovědět na nějakou otázku a pak si přečtu správnou odpověď ;). Přišlo by mi logické nechat to v téhle podobě. Jen se chci zeptat. :) Hezký víkend --Weru.jpg Veronika Zemanová -- redakce WikiSkript 10. 3. 2012, 13:17 (CET)

Extenze quiz[upravit | editovat zdroj]

Ahoj, tak konečně začala extenze na ty otázky fungovat. Tak jestli tě můžu poprosit, tak zkus vložit nějaké otázky do jedné z kazuistik, které jsou již na Wiki. Tady jsem již jednu udělal − Akutní nekróza pankreatu/kazuistika. Tak se třeba inspiruj a mi napiš připomínky. Měj se hezky ----Portret-MK.jpg Martin Kozel -- redakce WikiSkript 11. 4. 2012, 16:38 (CEST)