Diskuse s uživatelem:Petrb

Z WikiSkript

--Slepi 18. 3. 2010, 18:15 (UTC)

Dobrý den, jak jste asi postřehl, měli jsme technický problém. Vypadl na chvíli SQL server (zítra budem řešit příčiny). Píšu abyste byl informován o původu nenadále situace. Něco takového se nám nestává častěji než jednou za ... deset let! ;-) Pěkný den a příjemnou práci. --CeSt 18. 3. 2010, 19:46 (UTC)

Podpis[editovat zdroj]

Hezký večer Petře,

koukám, že pozdní hodina ani pro Vás moc neznamená;-) Ale kvůli tomu samozřejmě nepíšu. Děkuji za všechny editace, které jste do teď udělal, vedete si velmi dobře. Jenom drobná rada – do článků se zpravidla nepodepisujeme, jakou autor příp. editor článku jste zaznamenán v historii a to nadosmrti;-)
Podpisy pomocí tlačítka nebo čtyř vlnovek se používají např. v diskuzi, kde se podepisujete pod nějaký parametr redakční šablony. Například pokud narazíte na článek, který má zjevně v pořádku vyplněnou použitou literaturu, neváhejte se podepsat pod položku citace apod.

Pokud byste měl jakýkoli dotaz, samozřejmě se můžete kdykoli na mě nebo na kohokoli jiného obrátit.

Přeji dobrou noc Cooba 19. 3. 2010, 23:29 (UTC)


Přeji rovněž příjemnou noc,
děkuji za vložení čláku Meniscus do WikiSkript! Váš článek byl vložen naprosto správně, dovolil jsem si v něm změnit (doplnit) jen :několik drobností, o kterých bych Vás touto cestou rád informoval:
  • Každý článek musí obsahovat Kategorii (v tomto případě Anatomie); uvádí se na konec stránky.
  • Články se nepodepisují, informaci o autorovi a editacích jsou k nalezení v historii článku (viz výše).
  • Oddělujících čar se snažíme užívat co nejméně, většinou postačí prosté odsazení či odlišení nadpisy.
Ještě jednou děkuji, že jste se pustil do práce a přeji, ať Vám WikiSkripta přinášejí co nejvíce radosti!
S přáním hezkého víkendu --Nemekar 19. 3. 2010, 23:41 (UTC)


--Petrb 20. 3. 2010, 00:17 (UTC)

Děkuji za upozornění :), budu si na to dávat pozor, i na ostatní formátování textu (kurzíva, tučně...)

Prvosienka4u[editovat zdroj]

Ahoj Petře, kolegyni jsem Ti sjednotil do jednoho účtu Prvosienka4u. Díky za přivádění nových uživatelů! --Slepi 19. 4. 2010, 15:50 (UTC)

Mimojaderná dědičnost + související články[editovat zdroj]

Ahoj Petře,

díky, že si se ujal článku o mimochromosomové a nemendelovské dědičnosti. Určitě je to dobrý nápad, ten článek měl být rozdělen (a tak se i stane). Bohužel, ten materiál, který nám byl vkladatelkou nadělen, je v tomto případě poměrně špatný a ty jednotlivé články budou potřebovat hodně zásahů. Provedl jsem nějaké návrhy a úpravy, tak je zde shrnu, aby v tom nebyl zmatek:

  1. Přejmenoval jsem původní stránku na Mimojaderná dědičnost, jak si navrhoval.
  2. Vložil jsem do stránky citaci na stránky dr. Štefánka. Stejně tak je nutné tuto citaci (uvedena níže), vkládat do všech dalších stránek, ve kterých je použit text překopírovaný z původního článku. Uznávám (a proběhla o tom o víkendu i diskuse), že smysl těchto citací je sporný, nicméně ten článek je z příslušného zdroje převzat a ta citace by tam asi být měla. Ovšem pokud bude nutné části článků výrazně doplnit či zcela přepsat, potom je samozřejmě na místě uvádět hlavně nové citace.
  3. Trochu jsem ti napsal nějaké návrhy na pískoviště. Tímto se omlouvám za drastické změny cizího pískoviště, normálně to nedělám, ale přišlo mi to přehlednější. Určitě bude dobré ty další články založit. Kdyžtak se je neboj doplnit (ocitovat) sám, ale rád ti s tím pomůžu, pokud budeš chtít.

Vybral sis na zpracování zrovna dost těžký a nekvalitní text ;-) Ale to je dobře, někdo to dělat musí. Díky za pomoc a kdybys cokoliv potřeboval, tak se ozvi. --Azrael (Antonín Šípek) 19. 4. 2010, 19:25 (UTC)

zde formát citace:

{{Citace
|typ = web
|příjmení1 = Štefánek
|jméno1 = Jiří
|název = Medicína, nemoci, studium na 1. LF UK
|url = http://www.stefajir.cz
|citováno = 11. 2. 2010
}}
a omlouvám se za způsobený editační konflikt, už jsem to měl rozepsané, tak jsem ti tím způsobil ještě větší zmatek na pískovišti. Kdyžtak dej vědět, navezeme ti na něj nový písek ;-)
S omluvou a přáním pěkného večera --Azrael (Antonín Šípek) 19. 4. 2010, 19:30 (UTC)

Jejda :D já jsem se stim tak mazlil :D Dala by se aspoň použít část Uniparentální disomie?

Jinak vám moc rád pomůžu s bojem proti Štěpánce :) --Petrb 19. 4. 2010, 19:57 (UTC)


Ahoj, určitě se to dá použít. Já bych možná v tomto případě byl odvážný a ty články bych založil (návrhy viz Tvé pískoviště). Takže uniparentální disomii (a ostatní) založit, a časem to rozvedeme a doplníme. V boji za lepší genetické články není nikdo sám ;-)
Díky moc a dobrou noc! --Azrael (Antonín Šípek) 19. 4. 2010, 20:04 (UTC)

Pahýl vs. Heslo[editovat zdroj]

Dobrý večer, Petře,

díky za nedávné editace. Několik jsem jich prošel a zkusil poupravit, prosím, podívejte se na změny. Myslím si, že některé z nových článků mají povahu hesla; přitom považuji za málo užitečné označovat článek současně jako heslo a pahýl: obojí signalizuje, že nejde o plnohodnotný text, ale pokaždé v jiném smyslu. Heslo obsahuje základní definici, pahýl u nás spíš používáme, když je článek nevyvážený a chybí něm nějaké podstatné údaje. Neváhejte také při prvních úpravách článku vkládat na jeho diskusní stránku šablonu {{Redakce}}.

Prosím, neváhejte mě kontaktovat, pokud by bylo cokoliv nejasného. Zdravím--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 21. 4. 2010, 20:53 (UTC)

--Petrb 22. 4. 2010, 08:32 (UTC)
Děkuji za upozornění, budu si na to dávat pozor a sdělím to i kolegům.

Histológia[editovat zdroj]

Zdravím ťa

Niečo v tomto zmysle som sem písa počas výpadku... Všimol som si tvoje editácie "článočku" Trachea (histologický preparát). Mám zopár výhrad. Tou prvou je jednota jazyka - pôvodne to je celé v slovenčine. Ty si pridal pár viet a výsledkom je podľa môjho názoru mierny chaos. Keď tak to skús celé prekopať do češtiny, ale skôr asi ja preklopím pár českých slov:) Okrem toho mi príde rozvrhnutie niekoľkých viet do takého množstva nadpisov trošku neprehľadné. Predsa len, ide o popis preparátu. Keď tak nech sa vyjadria aj ďalší, ale ja by som túto editáciu vrátil späť. Pekný večer.--jž-- 21. 4. 2010, 21:55 (UTC)

Ano, to je problém, já a slovenčtina :D omlouvám se, rád bych to byl doplnil slovensky, ale bohužel jsem na Tvůj jazyk tak trošku kopyto :) jinak články ve slovenčtině jsou supr, např. u nás máme dost Slovenek a Slováků, kteří to jistě ocení :)
Dělení textu jsem, pravda, přehnal. Ale myslím, že struktura rozdělení a popisu (včetně struktur) by se tam měla objevit, mnohem lépe se to tak učí a po nás to bylo vyžadováno.
Děkuji za připomínky a hezký den :) --Petrb 22. 4. 2010, 08:32 (UTC)

Redakční úpravy[editovat zdroj]

Milý Petře,

děkuji za řadu redakčních úprav v poslední době. Jde Vám to dobře, jen tak dál! Nebojte se být i více razantní - podívejte se na článek Mekoniový ileus, jak jsem ve Vašich úpravách pokračoval. Nebojte se také podepisovat redakční šablonu.

při doplňování bibliografických údajů v citacích vám pomůže kliknout na ISBN. otevře se Vám stránka s linky na katalogy, v nichž lze vše potřebné dohledat (podívejte se na T-lymfocyty).

Myslím, že by bylo pomalu na čase, abychom se potkali nebo se spojili a postoupili trochu dál. Jak jste na tom? Podívejte se na moje konzultace; v pátek 30. bych mohl za Vámi i zajet (pokud by se Vám nechtělo do Prahy), nebo se můžeme spojit přes Skype.

Přeji slunné dny a ať se Vám nadále tak hezky daří!--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 25. 4. 2010, 13:36 (UTC)

Děkuji za rady, budu se snažit jimi řídit. Ještě si ale nejsem moc jistý, nerad bych nadělal moc chyb. Další schůzi bychom velmi ocenili, nevím, jestli to půjde tento pátek, spojím se s kolegy a dáme Vám vědět. Podařilo se mi do našeho Wikitýmu HK zapojit dvě kolegyně (jedna z nich user:prvosienka4u), zatím si celou věc oťukávají, mohli bychom je vzít s námi?
Hezký zbytek dne,--Petrb 25. 4. 2010, 18:19 (UTC)
Určitě ano. Pokud Vás bude víc, bylo by asi praktičtější se potkat zoči voči (můžeme udělat i meeting přes Connect, ale nejsem si jistý, jestli neztratíme jeho zprovozňováním víc času, než by trvala cesta), ale záleží na Vás. Jen mi prosím dejte co nejdříve vědět (i jen předběžně), jestli se potkáme v HK, v Pze nebo virtuálně, abych podle toho mohl organizovat ostatní program.
Zdravím--MUDr. Martin Vejražka, PhD. 25. 4. 2010, 18:29 (UTC)

Erytrocyty[editovat zdroj]

Ahoj Petře, díky za hezké doplnění článku erytrocyty! Jen bych Tě poprosil, jestli bys mohl do článku doplnit literaturu, ze které jsi čerpal... Děkuji a přeji hezký víkend! --OK 1. 5. 2010, 09:34 (UTC)

jistě, dělal jsem doplněk ve spěchu, hned literaturu doplním
Perfektní, díky moc! --OK 1. 5. 2010, 17:18 (UTC)

Zapomenutý článek[editovat zdroj]

Ahoj Petře, narazil jsem na Tvůj zapomenutý článek Kosti horní končetiny. Doplníš jej, prosím? Jestli ale nebudeš v článku pokračovat, tak prosím odstraň šablonu {{Pracuje se}}, aby se toho případní ostatní autoři nebáli chopit. Díky a měj se co nejlépe! --Slepi 9. 6. 2010, 16:19 (UTC)

Děkuji za upozornění, já jsem na něj taky zapoměl :) Zítra na to mrknu a pokusím se ho dopsat. --Petrb 10. 6. 2010, 00:26 (UTC)

Pracovní skupina: Farmakologie[editovat zdroj]

Ahoj Petře,

dovoluji si Tě přizvat do pracovní skupiny, která převádí do WikiSkript farmakologické texty Vaší fakulty. Bylo by vhodné, abys ke svému jménu připsal, která témata budeš chtít zpracovat (a stejně tak zkontroloval, zda na nich již nepracuje někdo jiný, aby nevznikaly duplikáty). Nabídka je zde: Základní farmakologie a Klinická farmakologie, Obecná farmakologie - skripta. S jakýmkoli problémem nebo potřebou pomoci mě neváhej kontaktovat. Mockrát děkuji a přeji krásné léto! --Karel Němec 1. 7. 2010, 12:35 (UTC)

Zatíj msem farmakolgii vůbec neměl, takže netuším o co běží, a asi bych byl víc škodný, než užitečný. Ale od října by nám měla začít, takže jakmile trošku nahlédnu do jejích tajů, ozvu se.
--Petrb 1. 7. 2010, 16:44 (UTC)
Nejde ani tak o kontrolu faktů, jako spíše o převod textu z Wordu do WikiSkript :-). --Karel Němec 1. 7. 2010, 17:22 (UTC)
Tak v tom případě bych si vzal zatím Obecnou famakologii - Úvod a kinetiku
Tak fajn, připsal jsem Tě sem. Měj se hezky! --Karel Němec 5. 7. 2010, 22:36 (UTC)

Nezapomínejte se přihlašovat[editovat zdroj]

Milý Petře,

děkuji za Vaše nedávné editace. Prosím, dávejte pozor, abyste byl při práci s WS přihlášen - právě jsem zpracovával (nejspíše) Vaše editace článku Difrakce světla z IP 95.82.141.17, jako by byly anonymní :-) Koukněte, prosím, na provedené změny a případně ještě upravte podpisy v redakční šabloně. Mimochodem, do tohoto článku by to chtělo doplnit obrázky; nezkoumal jsem, jaký je původ obrázků ve zdrojovém článku a jestli se dají převzít. Kdyby to šlo, bylo by to fajn, jsou docela dobré.

Srdečně zdravím a držím palce k dalším editacím--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 3. 9. 2010, 08:16 (UTC)

Děkuji za upozornění, omlouvám se je to skutečně moje chyba. Jsem zvyklý na utomatické přihlašování a tak mi to někdy uteče. --Petrb 4. 9. 2010, 09:18 (UTC)

Imunologické články[editovat zdroj]

Milý Petře,

dnes jsem namátkou prošel několik Vašich článků z imunologie: vypadají výborně, díky za ně!Držím palce, ať se Vám s nimi i nadále tak hezky daří!--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 27. 10. 2010, 18:35 (CEST)

Děkuji za pochvalu, velmi mě to potěšilo! Když už se to učím na zkoušku, snad pomůžu i dalším. --Petrb 27. 10. 2010, 19:12 (CEST)

Pochvala[editovat zdroj]

Milý Petře,

chtěl bych Vám poděkovat za velké množství editací, které jste provedl v poslední době. Je to znát, Vámi vylepšené články hned vypadají lépe! Hezky jste se do toho obul, vždyť za poslední měsíc jste upravil tolik článků, jako předtím za víc než půl roku.

Jsem rád, že se nebojíte pečlivě pročítat text a upravovat jej po stylistické stránce. Myslím, že je na čase, abyste se také pokusil články, na kterých už někdo z redakce začal pracovat, dotáhnout po redakční stránce až do konce a pak jej zkusit poslet někomu z učitelů ke kontrole. Současně bych se chtěl zeptat, zda nenarážíte na nějaké nejasnosti či svízele - pokud by bylo potřeba, jsem připraven se opět sejít a probrat to s Vámi.

Ještě jednou děkuji za spoustu práce a přeji Vám, aby se Vám nadále tak hezky dařilo--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 20. 11. 2010, 17:39 (CET)

Děkuji za pochavlu, opravdu moc mě to potěšilo! :) Žádné velké problémy jsem zatím nezaznamenal, ale měl bych otázku ohledně mojí práce, zda je styl, jakým upravuji články vyhovující? Místy si totiž nejsem jistý, jestli nejsou moje editace moc radikální a naopak nezhoršují čtitelnost článku. A ještě jedna otázka ohledně redakční šablony: když narazím na článek a nebudou se mi líbit např. nadpisy a upravím je, mám se podepsat do šablony i když už tam nějkdo je podepsaný?
Hezký zbytek víkendu, --Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 20. 11. 2010, 19:42 (CET)
Procházel jsem namátkou několik článků, které jste upravoval, a Vaše editace mi přišly vhodné. Myslím, že se bát nemusíte :). Pokud jde o druhou otázku: ano, podepište daný parametr podruhé (takže v šabloně bude např. typografie = Mvejr 1.1.2009, Petrb 20.11.2010). Také je v tomto případě podepsání redakční šablony uložit jako velkou editaci, aby se minulý redaktor dozvěděl, že jste něco dodělával. Často totiž někoho ani nenapadne, že by měl koukat ještě na nějaký další aspekt.
Přeji hezký zbytek víkendu--Martin Vejražka.jpg MUDr. Martin Vejražka, PhD. -- redakce WikiSkript 20. 11. 2010, 19:52 (CET)

Dotaz[editovat zdroj]

Ahoj Petře,

před chvíli jsi na začátek článku Lownův-Ganongův-Levineův syndrom doplnil "TOC". Ještě nikdy jsem na nic takového nenarazil. Rád bych se zeptal, o co se jedná?

Děkuji a přeji hezký večer!

Ondra --OK 21. 11. 2010, 23:47 (CET)

Ahoj Ondro, pžíkaz TOC (s dvěma podtržítkama před i za) znamená table of content a jeho použití určuje kde bude zobrazovat tabulka obsahu stránky. Příkaz nemusí být na všech stránkách, ale někdy to stránku zkrášlí, zvlášť když se tabulka obsahu tlačí s nějakým obrázkem. Z textu je pak jen úzký proužek a špatně se čte. Normálně se totiž obsah vypisuje na úroveň prvního nadpisu.
Například nad tímto řádke je TOC, obsah se tedy vypíše na jeho úroveň.
Pokud by se ale jednalo o nějakou kratičkou stránku, kde by obsahová tabulka překážela, stačí na začátek článku vložit NOTOC (opět s dvěma podtržítkama před i za) (no table of content), tedy tabulka s obsahem se nebude vůbec zobrazovat.
Pokud ti mohu radit, snaž se TOC pužívat co nejčastěji, vyhneš se pak něpříjemnostem s členěním a odsouváním částí článku.
Kdybs měl jakékoli další nejasnosti, ptej se :) příjmenné noční WikiSkriptění :)--Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 22. 11. 2010, 00:04 (CET)
Chápu! Děkuji! Ondra--OK 22. 11. 2010, 00:24 (CET)

Portál patofyziologie[editovat zdroj]

Ahoj Petře!

Portál "Patofyziologie" super-prokouknul!

Hezký večer!

Ondra --OK 13. 12. 2010, 16:38 (CET)

Děkuju, snažím se, ale ještě to má své mouchy :) --Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 13. 12. 2010, 18:02 (CET)

Akutní obstruktivní laryngitida[editovat zdroj]

Ahojky, jsem ráda, že jsi rozšířil pahýl Akutní obstruktivní laryngitida. Chtěla bych tě jen poprosit, abys doplnil zdroj, ze kterého jsi čerpal. Děkuji, zdraví --Logo 8g05.png Valtameri -- redakce WikiSkript 16. 2. 2011, 16:54 (CET)

Děkuju za upozornění, úplně jsem na to zapoměl :) --Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 16. 2. 2011, 18:15 (CET)


Ahoj Petře, právě kontroluju zdroje některých článků a narazila jsem na Tvůj příspěvek Kolonie stimulující faktor a chtěla jsem Tě jen poprosit, jestli bys ještě nedoplnil zdroj...děkuju moc a přeju krásný večer!S pozdravem Uživatel:Ivetttak 8.3.2011

Jistě, hned doplním, děkuji za upozornění :) --Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 8. 3. 2011, 21:39 (CET)

Povýšení[editovat zdroj]

Ahoj Petře,

s potěšením Ti oznamujeme, že jsi byl za svůj dlouhodobý přínos pro WikiSkripta na 6. WikiVíkendu povýšen do hodnosti Správce. Rádi bychom ti proto (alespoň na dálku) popřáli k povýšení. Jsme moc rádi, že zachováváš tomuto projektu dlouhodobou přízeň a těšíme se, že budeš ve své kvalitní práci pokračovat i nadále. Měj se skvěle. --Antonín Šípek.jpg MUDr. Antonín Šípek -- redakce WikiSkript 16. 4. 2011, 00:23 (CEST)

Mnohokrát děkuju! Jsem velmi rád, že jsem se k wikiSkriptům dostal a že má práce budě ku prospěchu další. Ještě jednou dějkuji a přeji krásný WW6. :)--Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 16. 4. 2011, 00:29 (CEST)

Zapomenutý článek[editovat zdroj]

Ahoj Petře,

narazila jsem na tvůj článek Popis EKG, který je stále označen za rozpracovaný, vypadá ale už moc pěkně. Možná by stálo za to tuto šablonu už smazat. Jestli máš ale jiné úmysly, moc se omlouvám. Zdravím a přeji pěkný zbytek léta. --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 27. 8. 2011, 15:06 (CEST)

Děkuji za připomenutí, o článku vím a chci ho dodělat. Ovšem prázdniny mne letos výjmečně časově vytěžují, takže se k tomu dostanu asi až v září. :) --Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 27. 8. 2011, 18:12 (CEST)

Kličková diuretika[editovat zdroj]

Ahoj Petře,

našel jsem Tvůj článek Kličková diuretika, který jsi vyčlenil (podle historie) z článku Diuretika. Prosím Tě, mohl bys tam doplnit použitou literaturu. Děkuji a přeji krásný zbytek prázdnin. --Jan Jirků.jpg Jan Jirků -- redakce WikiSkript 28. 8. 2011, 13:43 (CEST)

Děkuji za upozornění, úplně jsem na to zapoměl. Zdroje jsou stejné jako u hlavního článku, už jsem je tam doplnil :) --Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 2. 9. 2011, 20:37 (CEST)

Poločas[editovat zdroj]

Ahoj Petře, Narazila jsem na tvůj text Poločas, sám jsi jej označil jako heslo. Mě se to ovšem moc líbí a myslím, že by si zasloužilo mít to hlavičku plnohodnotného text. Co myslíš? Měj se pěkně. --Dancza.jpg Daniela Krupičková -- redakce WikiSkript 30. 10. 2011, 13:51 (CET)

Myslím, že to vůbec nezaškodí, heslo dostraním. :) Jen jsem si nebyl jistý zda to má na plnohodnotný článek. Děkuji za názor :) --Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 30. 10. 2011, 18:05 (CET)

Číselný rozsah a prosba o doplnění zdroje[editovat zdroj]

Ahoj Petře,

při kontrolování článků o sarkoidóze jsem narazil na tvé typografické úpravy týkající se číselných rozsahů. Dle typografických doporučení na wikipedii a ÚJČ by v číselném rozsahu slůvko mělo být zastoupeno dlouhou pomlčkou bez mezer. Editace jsem již opravil, snad se nezlobíš :-).

Také jsem narazil na tebou výrazně rozšířený článek Pneumomediastinum a rád bych tě požádal o doplnění literatury, ze které jsi čerpal. Díky!

Ať se daří! --Sidd.jpg Zdeněk Šteffek -- redakce WikiSkript 18. 11. 2011, 13:36 (CET)

Děkuji za upozornění, nevím proč, ale mysle jsem si, že tam mezery patří. Dám si na to pozor :) Zdroj ke článku doplním. --Petrb.jpg Petr Bína -- redakce WikiSkript 18. 11. 2011, 14:16 (CET)

Odstraněné refy ve článku Glykogenózy[editovat zdroj]

Ahoj, všimla jsem si, že jsi ve článku Glykogenózy odstranil citace ve formě referencí (ref). Myslím si, že citace formou referencí jsou cennější než dlouhý seznam použité literatury pod článkem. Neodstraňuj prosím takto citované zdroje. Díky, s pozdravem --Logo 8g05.png Valtameri -- redakce WikiSkript 11. 3. 2012, 21:55 (CET)

Zdroje[editovat zdroj]

Ahoj Petře =) mohl bys prosím v článku [APCs] doplnit zdroje ze kterých jsi čerpal? Dík, Měj hezký den --M.jpg Uživatel:Martina Ševčíková , redakce WikiSkript 8. 11. 2012, 18:26 (CET)

Farmakodynamika[editovat zdroj]

Ahoj =) opět se na tebe obracím.. Dal jsi vzniknout moc pěknému článku Farmakodynamika.. Ale jak jistě víš, je moc krátký.. Nechtěl by ses jako autor postarat i o jeho doplnění a rozšíření?? Měj se krásně a ať tě Wikiskripta stále baví =) --M.jpg Uživatel:Martina Ševčíková , redakce WikiSkript 15. 1. 2013, 16:16 (CET)