Fórum:WikiČaj 230228

From WikiSkripta

Popis akce
Milí wikipřátelé,
se začátkem nového semestru si Vás, stejně jako na začátku každého semestru, dovoluji pozvat na tradiční wikičaj.
Máme ve WikiSkriptech pár hezkých novinek, povíme si na tomto neformálním setkání o nich. Dostane se Vám inspirace, do čeho se ve WikiSkriptech pustit. Rádi uslyšíme, čím mohou být ostatní při práci ve WikiSkriptech užiteční Vám. Koukneme se na anglickou mutaci WikiLectures. Začneme také podrobněji chystat jarní wikivíkend. A poradíme všem, kteří o to budou stát - wikičaj je určený i nováčkům, kteří se teprve potřebují rozkoukat, nebo neví, jak začít.
Neváhejte tuto pozvánku předat dál, případně na setkání nad šálkem čaje (nebo notebookem) přizvat i nové zájemce o práci ve WikiSkriptech - všichni budou vítáni.
Kdy
v úterý 28. února od 16.00
Kde
na půdě Purkyňova ústavu, ve "skleníku", Albertov 4, Praha 2. A jak že se do "skleníku" dostanete? (1) Vejděte do Purkyňova ústavu, (2) do 1. patra a skrz Farmakologický ústav, (3) na konci chodby doprava, (4) po zadním schodišti kolem spadlého výtahu až úplně nahoru (5) a jste tam. Kdybyste měli pocit, že se ztrácíte, tu a tam se objeví šipka "Počítačová místnost", nebo tak něco.
Proč na takovém místě? Protože tam spousta z Vás ještě nebyla! Možná tedy ani nevíte, že je to zajímavý prostor, který je Vám k dispozici - přijďte se podívat.
O čaj a kávu samozřejmě nepřijdete, ty tam jsou samozřejmostí. A třeba někdo přinese i něco ke kávě... (Vlastní notebook se může hodit, není ale nezbytností.)
Kdo

Zúčastní se[edit | edit source]

Fotka Jméno Poznámky
1 Míša (M.chaelka)
2 Andrea R. (Andyra)
3 Dean (Dean)
4
5
6
7
8
9
10

Nezúčastní se[edit | edit source]

Fotka Jméno Poznámky