Fórum:41. WikiVíkend

From WikiSkripta

WikiWeekend.gif


41. wikivíkend - 9.–11. 6. 2023 v okolí Slapské přehrady!


Stejně jako v minulých letech půjde o „malý“ či „správcovský“ wikivíkend. Toto pracovní označení ovšem rozhodně neznamená, že by se jej nemohli účastnit redaktoři nebo další zájemci – ba právě naopak, každý, koho WikiSkripta zajímají a chce být součástí dění kolem nich, bude srdečně vítán a přijde si na své.

Slůvko „malý“ má vyjádřit, že nepůjde o akci pro několik desítek účastníků s programem předem rozplánovaným po minutách. A „správcovský“ proto, že jeho náplní nebude systematické školení nováčků v základních redakčních úkonech. Cílem tohoto velmi pracovního setkání je probrat a vyřešit témata, nad kterými si musí na chvíli sednout více lidí a intenzivně se jim věnovat. Budeme se také zabývat dalším směřováním WikiSkript, otázkami souvisejícími s chodem redakce a vůbec celého projektu. K tomu samozřejmě potřebujeme lidi s různými zkušenostmi a různou pokročilostí, a proto jsou vítáni správci i úplní začátečníci.
Částečně hrazeno z projektu „Transformace pro VŠ na UK“, financovaného z Národního plánu obnovy, registrační číslo NPO_UK_MSMT-16602/2022.

LogoEU.jpg LogoNPO2.png LogoMŠMT.png