Fórum:WikiBouldering 1

From WikiSkripta

WikiBouldering.png

Poďme utužovať vzťahy vo WikiSkriptách netradične!

Bouldering je lezecký šport bez lana a istenia, kde jedinou záchranou od zlomeniny je matrac na už aj tak mäkkej zemi, a Vaša šikovnosť. Nezáleží na tom, či leziete pravidelne, alebo o tomto športe počujete prvýkrát, táto akcia je pre Vás. Pri boulderingu si precvičíte svaly, o ktorých ste ani nevedeli, že ich máte, hoci ste strávili aspoň rok usilovným študovaním anatómie. Taktiež je to skvelý spôsob, ako si na chvíľu oddýchnuť od povinností a zabudnúť na stres, ktorému sme, či už viac, alebo menej, vystavovaní.

Dúfam, že akcia zaujme čo najviac z Vás, že nadviažeme nové priateľstvá, že Vás tento šport nadchne tak, ako nadchol mňa, a že sa možno uvidíme "na stene" viackrát. :)

-Miška P.S.: V prípade akýchkoľvek otázok a nápadov ma neváhajte kontaktovať, napríklad mailom: michaelka.hruskova@gmail.com

Kategorie 1 (Gekon) - je vhodná pro ty, již se lezení občas věnují a chtěli by si třeba poměřit síly formou lezeckého klání s ostatními WikiKolegy. Taktiež si môžeme vymeniť lezecké poznatky a skúsenosti a navzájom si pomôcť v zlepšovaní sa. :)

Kategorie 2 - je vhodná pro ty, kteří v běžném životě mají málo příležitostí viset v nepříjemných pozicích vysoko nad podložkou a chtějí si to procvičit.

KEDY?[edit | edit source]

18.1.2023 o 14:00

Cena vstupného pri vstupe pred 15:00 je 90kč- platí sa záloha 200kč za kľúč od skrinky, z ktorej sa následne strhne 90kč a rozdiel sa vráti. Celý cenník nájdete tu: https://www.lezeckecentrum.cz/cs/cenik.

KDE?[edit | edit source]

lezecké centrum SmíchOFF

AKO?[edit | edit source]

Forma závodu či nesoutěžního lezení pro zábavu.

ČO?[edit | edit source]

So sebou športové oblečenie. Kto má, tak taktiež lezečky a magnézium. Kto nemá, na mieste sa dá všetko požičať za poplatok.

Ďakujem všetkým, ktorí sa WikiBoulderingu 1 zúčastnili a dúfam, že ste sa dobre zabavili! :) Teším sa na Vás pri ďalšej takejto akcii. Ak máte nápad na termín, kontaktujte ma! :)[edit | edit source]

Účast potvrdili[edit | edit source]

Jméno Poznámky Fotka
Míša (M.chaelka) Snažím sa to tu organizovať, keby čokoľvek, som k dispozícii :)
Katka (Žíža.)
Aleš Dvořák
Martin Vejražka
David Novotný Abych se zase jednou zjevil :D
+ má drahá žena jakožto intrauterinní neoplazií indisponovaný nyní nelezec, ale aspoň nám bude moct radit
+ Jonatán

Neúčast potvrdili[edit | edit source]

Jméno Poznámky Fotka
Jana Tesařová Tolik jsem se těšila, že si budu moct zlomit nehet, ale uvolněný termín u specialisty mi tento záměr překazil. Snad příště.
Anežka Bohužel budu muset být v době akce v práci. Každopádně chválím nápad na další zajímavou WikiAkci. Užijte si to. :)
Anna (Anna2606) Nakonec kvůli zápočťáku ve tři mi to nevyjde :( tak snad příště!