Průvodce:Primární péče 2 (1. LF UK)

Z WikiSkript
Primární péče 2
B00402
Garant doc. MUDr. Bohumil Seifert, Ph.D.
Kredity 2
Web Ústav všeobecného lékařství 1. LF UK
SIS informace v SISu
Počet hodin 50
Způsob ukončení zápočet

Primární péče v 6. ročníku je 2-týdenní stáž v ambulanci praktického lékaře. Na vlastní stáž je nutné se elektronicky přihlásit předem na stránkách ústavu. Přihlásíte se tam do systému pomocí vašeho jména a hesla (heslem je vaše číslo studenta). Po přihlášení si pak můžete ze seznamu vybrat určitého praktika v Praze, nebo můžete napsat jméno a adresu jakéhokoliv jiného vámi libovolně vybraného praktického lékaře.

Potřebné dokumenty[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Průvodní list pro praktického lékaře − je určen pro vámi zvoleného praktického lékaře a je to v podstatě žádost ústavu, aby vám byl při stáži nápomocen a něco vás naučil. Ke stažení na stránkách ústavu.

Potvrzení o vykonané stáži – tento dokument budete potřebovat k udělení zápočtu. Praktický lékař vám ho podepíše a společně s vámi vyplní činnosti, které jste vykonali. Ke stažení na stránkách ústavu.

Kazuistika – zpracovanou kazuistiku pacienta (1 až 2 stránky A4) a popis vaší stáže (opět 1 až 2 stránky A4) pak do týdne od konce stáže odešlete mailem na adresu vselek@lf1.cuni.cz. Do mailu s těmito dvěma soubory napíšete termín, kdy se chcete zúčastnit závěrečného semináře. Vypsané termíny seminářů najdete na stránkách ústavu. Pokud se Vám nebude hodit termín určený pro váš kruh, není problém přidat se k jinému. Počítejte ovšem s tím, že ke konci roku se mohou termíny víc a víc naplňovat. Ústav se nachází v Praze na Albertově č. 7, vchod však je dvorem ze Studničkovy ulice.

K zápočtu je výhodné přinést si vyplněný logbook, dostanete tak rovnou i zápočet z minima praktických výkonů a ušetříte si tím další cestu.

Absence[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Záleží na dohodě s praktickým lékařem, u něhož budete stážovat.

Související články[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]

Odkazy[✎ upravit | ☲ editovat zdroj]